7 найкращих сповіщувачів про зниження ціни | Хлопець-дроїд

Ми всі стикалися з ситуаціями, коли ми купуємо електроніку, але лише через кілька моментів зрозуміли, що ціна впала, найкращий додаток для відстеження цін міг би допомогти. Момент жалю, який ви відчуваєте, справді жахливий. Однак є кілька способів уникнути цього завдяки появі послуг з відстеження та порівняння цін, що дозволяє отримати детальний огляд продуктів і порівняти ціни задовго до того, як ви їх отримаєте. Сьогодні ми обговоримо кілька цих послуг. Послуг порівняння цін зараз достатньо, тому обов’язково потрібно вибрати найкращі. Завжди розумно мати у своєму розпорядженні кілька служб відстеження цін, оскільки вони дозволять вам глибше переглянути, як змінюються ціни. Не забудьте з розумом підібрати трекери сповіщення про кращі ціни.Кожному клієнтові належить бути розумним з інтернет-магазинами.

Деякі навіть пропонують мобільні програми, щоб полегшити відстеження змін цін. Деякі з них доступні лише в Інтернеті, і їх також варто переглянути, оскільки вони дають вам більше налаштувань, щоб пограти. Деякі сайти беруть комісійні за пропозиції, а інші - ні.

Відстежувачі сповіщень про зниження ціни

1) Верблюд Верблюд Верблюд

Це чудова послуга, якщо у вас є список бажань Amazon і ви вручну відстежуєте зростання та падіння цін. Використовуючи Camel Camel Camel, ви можете стежити за товарами, які у вас є в списку бажань, і налаштовуватись на отримання повідомлень про падіння ціни. Існує декілька індивідуальних фільтрів, які підходять для кожного користувача, тож ви опинитеся вдома із цією послугою. На жаль, на сьогодні це веб-пропозиція, тому ви не зможете завантажити програму на свій смартфон для відстеження цін. Однак це невелике застереження, враховуючи зручність, яку він пропонує.

Для початку вам потрібно відвідати camelcamelcamel.com, створити там обліковий запис і розпочати. Після цього вам доведеться скопіювати URL-адресу вашого списку бажань Amazon і ввести його в розділі списків бажань camelcamelcamel. Ви навіть можете встановити, щоб сповіщення надходили на ваш RSS-читач, що є чудовою функцією. Користувачі можуть увімкнути сповіщення про те, коли товар, який їм подобається, досягає певної цінової точки або якщо він опускається нижче найнижчої ціни. Послуга повністю безкоштовна і вражає популярність популярних продажів Amazon.

Завантажте зараз: тут

2) IFTTT

IFTTT дещо відрізняється за функціональністю порівняно з Camel Camel Camel, але він має ту саму функцію. Люди нещодавно у IFTTT оголосили про підтримку відстеження цін Best Buy, надаючи інформацію в реальному часі про зміну цін. IFTTT використовує модель аплету, що дозволяє автоматизувати певні аспекти вашого пристрою. Він сумісний з 400 іншими програмами, зокрема такими як Facebook, Twitter, Instagram, Nest тощо. Завдяки нещодавньому оновленню Best Buy ви можете отримувати сповіщення про зниження або підвищення ціни на певний продукт. Для початку вам знадобиться обліковий запис IFTTT, тому не забудьте спробувати послугу відразу.

IFTTT - це одна з найпопулярніших програм лише для зручності, яку він пропонує. Найкращий додаток для відстеження цін широко популярний серед експертів у соціальних мережах і настійно рекомендується також для відстеження цін. Тож якщо ви хочете отримати новий смартфон, але турбуєтесь про зміну цін, обов’язково встановіть сповіщення IFTTT через Best Buy. Вам не потрібно витрачати ні копійки, щоб отримати IFTTT на своєму смартфоні, тому обов’язково перевірте. Він вже бачив майже 5 мільйонів встановлень, що робить його надзвичайно популярним на ринку.

Завантажте зараз: тут

3) Відстежувач цін для Amazon

Цей додаток, як і випливає з назви, дозволяє детально ознайомитися зі зміною цін на ваші улюблені товари на Amazon. Ви можете імпортувати свій список бажань сюди, як і Camel Camel Camel, і налаштувати пристрій отримувати сповіщення, коли спостерігається падіння ціни або коли у вас встановлений спеціальний параметр. Додаток також пропонує вбудований браузер для перевірки продуктів на Amazon, що врешті-решт дозволить вам заощадити багато грошей під час придбання нового продукту. Найкращий сервісний додаток для відстеження цін працює з Amazon США, Великобританією, Італією, Мексикою, Канадою, Німеччиною, Іспанією, Францією та Бразилією.

Природно, що багато країн залишились поза списком, але приємно знати, що розробник охопив деякі великі країни тут. Ми не можемо виключити можливість своєчасного додавання нових регіонів. Найкращі відстежувачі сповіщень про зниження ціни можна завантажити безкоштовно, але в комплекті з рекламою. Однак ви можете зробити покупку в додатку, щоб позбутися реклами.

Завантажте зараз: тут

3) GasBuddy

Якщо ви строго шукаєте відстежувач сповіщень про зниження цін, GasBuddy легко є найкращим на сьогоднішній день на ринку. Кожному потрібен газ для заправки автомобілів, і коли коливаються ціни - і ціни зростають - всі хочуть переконатися, що вони платять мінімально можливу суму. Чудовим способом допомогти вам знайти ці ціни є GasBuddy.

GasBuddy показує найближчі заправні станції з усіма найближчими, найнижчими цінами. На додачу до цього, GasBuddy може повідомити вас, коли ціни мають зрости, так що ви зможете наповнити свої бензобаки безпосередньо перед підвищенням цін!

Це справді варто завантажувати - GasBuddy економить людям багато грошей на газі, а користувачі Gasbuddy в середньому економлять 340 доларів на рік на витратах на паливо. Ви більше ніколи не заплатите занадто багато за бензин!

Одне з найцікавіших речей цього відстежувача сповіщень про зниження ціни - це те, що вони також регулярно проводять змагання - вводьте квитки на ці змагання, і ви можете просто виявити, що виграєте бензинову картку чи інший приз!

Завантажте зараз: тут

4) Просіяти

Sift - це один з наших улюблених варіантів. Просійте годинник, щоб отримати знижки та розпродажні ціни на товари, які ви раніше придбали, і працюватиме, щоб повернути вам відшкодування за різницю в ціні. Одна з акуратних речей у цьому полягає в тому, що все відбувається автоматично, розблокуючи багато прихованих роздрібних торговців та переваг кредитних карток, про які ви раніше не знали.

Варто зазначити, що цей найкращий додаток для відстеження цін не шукає знижок та знижень цін протягом усього терміну експлуатації товару - натомість, якщо ви щось купуєте, і ціна падає протягом наступних 60 чи 90 днів - залежно від продавця чи кредитної картки постачальник - Ви можете отримати право повернути відшкодування. Sift автоматично відстежує ці ціни для ваших покупок, і якщо вони побачать, що ціна впаде, Sift автоматично поверне вам гроші від вашого покупця, будь то через продавця або постачальника кредитних карток.

Sift варто підписатись і запустити телефон у фоновому режимі!

Завантажте зараз: тут

5) Ранній

Це дуже схоже на Paribus за функціональністю, хоча воно постачається із спеціальним додатком для Android, що дозволяє вам перевіряти повернення коштів безпосередньо з мобільного пристрою. Претензії будуть подані автоматично, якщо вони відповідають критеріям повернення коштів, і вам не потрібно нічого робити. Однак тут є підводка. На відміну від Paribus, Earny не безкоштовний і стягуватиме 25% відшкодування, яке ви отримаєте. Це не становить особливої ​​проблеми, оскільки ви повертаєте гроші, від яких раніше відмовлялися або не знали. Обов’язково загляньте Earny із магазину Play.

Завантажте зараз: тут

6) Парібус

Це одна з найцікавіших послуг у цьому списку, оскільки вона дозволяє повернути ваші гроші, якщо ви пропустили будь-які угоди в минулому. Послуга сумісна з Amazon.com, Target, WalMart, Staples, Gap, Old Navy, J. Crew, NewEgg.com, Zappos, Macys, Bloomingdales, Bonobos, Nordstrom, Banana Republic, Athleta та Piperlime. Отже, як працює ця послуга, вона сканує вашу електронну пошту та всі ваші рахунки у продавців, щоб перевірити гроші, які ви могли пропустити, або купон, яким ви могли скористатися під час здійснення покупки. Якщо таке сталося, Paribus автоматично подасть за вами претензію та поверне ваші гроші. Хоча розробники звикли стягувати 25% зручності за відшкодування, вони більше не беруть грошей, що є бонусом.

Застереження тут полягає в тому, що вам доведеться дати дозвіл Paribus сканувати всю вашу електронну пошту. Але ви можете створити проксі-рахунок електронної пошти лише для покупок в Інтернеті, щоб гарантувати, що ваша конфіденційність не буде порушена. Раніше у розробників була програма для Android, але вона вже недоступна. Тож вам доведеться погодитися з використанням веб-версії поки. Проте додаток iOS все ще працює.

Завантажте зараз: тут

Вирок щодо відстежувачів сповіщень про зниження ціни

Як бачите, сьогодні на ринку існує безліч чудових програм попередження про зниження цін. Деякі дозволяють порівнювати ціни, а інші попереджають про майбутні зниження цін. Деякі навіть працюють, щоб повернути вам гроші!

Яка ваша улюблена програма попередження про зниження ціни? Звук звучить у коментарях нижче, і це може колись потрапити до нашого списку!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.