Samsung Galaxy Note 5 більше не може виявити SIM-карту та інші проблеми із SIM-карткою

Здається, ми отримуємо деякі проблеми, пов’язані з #SIM-карткою, з #Samsung Galaxy Note 5 (# Note5), тому ми розглянули їх, але поки що нічого не насторожує. Сим-картки час від часу пошкоджуються, і хороша річ цього прикрого випадку - те, що ви завжди можете попросити свого постачальника про іншу SIM-карту, яка має той самий номер. Але справа в тому, що вам потрібно відокремити проблему, щоб знати, чи це проблема з самою SIM-карткою чи телефоном.

galaxy-note-5-sim-card-problem

У цій публікації я вирішив дві проблеми. Перший - про пристрій, який більше не може розпізнати SIM-карту, яку він використовував раніше, тоді як другий - про Примітку 5, яка не може розпізнати інші SIM-карти. Прочитайте далі, щоб зрозуміти більше про ці проблеми та дізнатися, як вирішити проблеми з вашим пристроєм.

Якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглянули сотні проблем у примітці 5. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся нашими рішеннями або посібниками з усунення несправностей. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Galaxy Note 5 більше не може виявити SIM-карту

Проблема : У мене є Galaxy Note 5. Усе інше працює, крім текстових та телефонних дзвінків, оскільки мій телефон більше не може розпізнати SIM-карту. Вже багато разів намагався перезавантажити його, але безуспішно. Можеш допомогти мені, будь ласка?

Виправлення неполадок : Здається, це проблема SIM-картки, хоча також існує ймовірність, що це проблема телефону. Щоб вирішити проблему, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Очистіть роз'єм SIM-картки

Витягніть лоток для SIM-картки, а потім вийміть SIM-карту. Протріть роз'єми сухою чистою тканиною. Переконайтеся, що немає корозії, і після цього вставте SIM-карту назад, а потім спробуйте увімкнути телефон.

Якщо проблема все ще існує, спробуйте вставити іншу SIM-карту, про яку ви знаєте, що працює, або просто виключіть можливість того, що це просто проблема з прошивкою. Скиньте налаштування телефону.

 1. Видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб переконатися, що ви не відключите функцію захисту від заводських скидок (FRP).
 2. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Якщо після цього проблема не зникне, зверніться за допомогою до свого постачальника.

Galaxy Note 5 не може розпізнати інші SIM-карти

Проблема : У мене є примітка 5. Мені потрібно купити телефон, в якому я можу міняти місцями SIM-картки, оскільки я дуже часто їжджу за кордон. Напр. Коли я намагався використовувати lyca та lebara у Великобританії та Європі, мій телефон не виявив SIM-карту. Ті самі сим-карти чудово працювали в моїй записці 3 нео. Будь ласка, допоможіть. Я кілька разів відправляв свій телефон у сервісний центр Samsung, але вони не могли розібратися в мені. Будь ласка, допоможіть. Мені потрібен телефон, який буде підтримувати обмін SIM-карт.

Виправлення неполадок : Привіт! Подорож за кордон за допомогою улюбленої SIM-картки набагато зручніше, ніж придбання нового телефону. Використовуючи бажану SIM-карту, усі ваші контакти будуть відстежуватися, і вам буде легко підтримувати зв’язок. Придбання нового телефону може скласти більше клопоту, оскільки вам потрібно враховувати його функції, такі як обмін повідомленнями, технічні характеристики високого класу, дивовижний дисплей і так дуже гарна камера, яку ви можете отримати лише вибравши Samsung Galaxy Note 5.

І все-таки нам потрібно врахувати дуже важливу деталь: вона постачається із замком для носія. Але що таке замок несучої? Samsung Galaxy Note 5 - дорогий смартфон. Це причина, через яку перевізники субсидують ціну придбання в обмін на, в середньому, дворічний контракт. Але нічого страшного, цю проблему можна вирішити трьома способами: розблокування Samsung Galaxy Note 5 за допомогою коду, вкорінення, запит коду у вашого поточного оператора.  

Розблокування Samsung Galaxy Note 5 за кодом

Розблокувати свій Samsung Galaxy Note 5 за допомогою коду - це дешево, безпечно, і кожен може це зробити, оскільки не потрібні технічні знання. Щоб отримати код, ось як це зробити:

 1. Вам потрібно знайти інтернет-провайдера.
 2. Замовлення. Просто перейдіть на сторінку замовлення та надайте деталі.
 3. Дійсна електронна адреса - саме тут вам буде надіслано код.
 4. Ім'я та країна оператора, з якого ви спочатку отримали телефон.
 5. IMEI телефону - це 15-значний номер, який можна знайти, набравши * # 06 #
 6. Після оформлення замовлення з обраними часовими рамками вам буде надіслано електронне повідомлення з кодом розблокування.
 7. Вставте іншу SIM-карту у свій Samsung Galaxy Note 5 від іншого постачальника мережі, і телефон відобразить повідомлення „PIN-код SIM-мережі”.
 8. Введіть щойно отриманий код.
 9. Торкніться Розблокувати зараз. Після цього на телефоні з’явиться повідомлення “Unlock Successful”, і тепер ви маєте всю свободу користуватися своїм Samsung Galaxy Note 5 з будь-яким носієм по всьому світу.

Вкорінення вашого Galaxy Note 5

Це ще один спосіб розблокувати телефон. В основному це працює на деяких користувачів, але дуже ризиковано, оскільки може завдати шкоди вашому телефону. Він також потребує належної документації, і це повинен зробити професіонал. Як і не рекомендується більшістю користувачів смартфонів.

Запитуйте код у свого поточного оператора

Деякі оператори дадуть вам код, а інші не. Ви можете отримати цей код, лише зателефонувавши їм. Отже, слід очікувати великої плати за код розблокування.

Маючи це на увазі та дотримуючись цих способів, ви зможете вільно користуватися своїм Samsung Galaxy Note 5 з будь-якою сим-карткою, яку ви побажаєте. З іншого боку, це також дозволить вам уникати ідеї придбання нового телефону.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.