5 найкращих ігор, як Factorio | Хлопець-дроїд

Factorio - це стратегічна гра в режимі реального часу, розроблена компанією Wube Software, тоді як є деякі ігри, такі як factorio, які користуються великою популярністю. Це чудова гра з будівництвом фабрик, в якій ви влаштуєтесь і побудуєте великі великі заводи, всі з яких будуть врешті-решт автоматизовані - все заради прогресу та виробництва! Але, остерігайтеся істот, які намагаються вас зупинити! Це весела гра, яка вимагає багато логіки та стратегії; однак, якщо вам нудно з Factorio, є безліч інших ігор, подібних для того, щоб зробити вас більш освіжаючим.

Кращі ігри, як Factorio

ігри на кшталт факторіо

1) InfiniFactory

InfiniFactory - це гра-головоломка, розроблена та опублікована Zachtronics. У Infinifactory ви перебуваєте у всесвіті, в якому ви є свого роду Форманом, який створює та проектує фабрики для вдосконалення конструкцій ... когось, ви не зовсім впевнені, хто.

У InfiniFactory ви будете будувати нескінченні фабрики для формування та створення предметів, будь то боєприпаси, запаси чи інші дивні складні предмети. Об'єкти, які ви повинні створити, визначаються дивним пристроєм, що показує вам об'єкт, створіть правильний об'єкт, і ви заспокоїте своїх повелітелів. Створіть складні та складні конструкції для ваших заводів, щоб досягти кінцевої мети - доставити необхідні запаси з армією заводів.

Завантажте зараз: тут

ігри на кшталт факторіо

2) Планета база

Planetbase - це відеоігра для моделювання та стратегії космічної колонії, розроблена Madruga Works, де вам доручають будувати, утримувати та керувати космічною колонією до центральної космічної торгової столиці. У Planetbase вам дають на вибір кілька планет для колонізації. Після вашого вибору ви потрапляєте на планету з заданою кількістю ресурсів для побудови своєї бази.

Вам доведеться створювати кисень за допомогою генераторів, а також енергію за допомогою сонячних батарей та вітру, створювати водовідбірники та все необхідне для виживання бази. Є й інші речі, які вам доведеться врахувати, включаючи, але не обмежуючись цим: ліжка, харчування, фізичні вправи, розважальні заходи, торгівля та багато іншого. Торгівля з іншими колоніями в галактиці відбуватиметься, приїжджатимуть різні відвідувачі, якщо ваша колонія процвітатиме, а також багато трейдерів, які шукають свій щастя на вашій базі планет.

Завантажте зараз: тут

ігри на кшталт факторіо

3) Архітектор в’язниці

Prison Architect - це симуляційна гра будівельника в’язниць, в якій ви, гравець, повинні побудувати і підтримувати в’язницю, повну вбивчих злочинців. В рамках Prison Architect будівництво величезної та складної в’язниці може бути дуже приємним. Якщо екстремальний дизайн будівлі - це ваша любов, то це для вас.

Займіться задоволенням в’язнів надзвичайним порядком і залізним кулаком або зробіть їх такими щасливими, що вони сподіваються, що вони ніколи не підуть. Ви можете спроектувати різноманітну в’язницю, наповнену сотнями в’язнів, котрі потребують задоволення їх потреб, ванні кімнати, спальні, кімнати відпочинку, ви навіть можете створити електричні стільці, якими можна покарати своїх в’язнів! У ньому, безумовно, є кілька натяків на тематичну лікарню!

Завантажте зараз: тут

ігри на кшталт факторіо

4) Гноморія

Гноморія - це будівельна міська будівля та симулятор управління, з натяком на війну та стратегію бойових дій. Гноморія - це натхненний титул Карликової Карлики, який приносить складні королівські та міські будівлі з хвилями виживання проти суперницьких королівств та бандитів.

Можливо, Гноморія є духовним наступником Формули Гномів, але Гноморія чітко справляється з більшістю її функцій набагато краще, завдяки простішому ігровому процесу та сотням варіантів будівництва фортеці та будівлі. Додайте до цього торгівлю та розширення населення, і ви знайдете дуже чудово вдосконалену Карликову фортецю, яка майже схожа на середньовічний Факторіо.

Завантажте зараз: тут

5) Майнкрафт

Minecraft - це пісочниця з відкритим світом, яка потрапляє у випадково створений Всесвіт, повний власних химер і переваг, знаходить масивні гори та глибокі яри, села та підземелля. Minecraft надає вам інструмент, необхідний для створення масивних фортець або скромних сіл, великих збройних складів і навіть великих ферм.

Під час гри в Minecraft більшу частину гри логіка викидається через вікно заради ігрового процесу та творчості. Як випливає з назви, Minecraft приносить вам шахти через печери та печери світу, створюючи масивні шляхи для видобутку та збору великої кількості ресурсів, навіть алмазів та золота! Ви можете використовувати все це для «ремесла» та створення об’єктів, які прикрашатимуть ваш світ, або для поліпшення бойових якостей.

Бойова майстерність - важлива річ, щоб стежити за настанням ночі, оскільки всілякі демони та нічні істоти полюватимуть на вас і вашу базу. Але не хвилюйтеся, є ігровий режим, на який ви можете переключити його, щоб уникнути будь-якої війни, якщо ваша мирна вільна побудова - це ваша річ!

Завантажте зараз: тут

Вирок щодо таких ігор, як фактор

Деякі з цих чудових назв досить популярні, але не дозволяють затьмарювати інші. Це все чудові назви, якими ви можете насолоджуватися, подібні до Factorio. Звичайно, вони не можуть бути клонами копії копії, але багато хто з них мають такий аспект будівлі, будь то будівництво космічної колонії, симуляція фабрик чи ігри на виживання міської забудови.

Чи є у вас улюблені ігри, такі як Factorio?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.