9 найкращих додатків Emoji для Android

Emoji виріс за останні кілька років: якщо ви захоплюєтесь цією функцією, вам потрібен найкращий додаток для смайлів для Android. Завдяки Apple та інноваційному використанню Emoji на клавіатурах, на Android доступно кілька додатків для смайлів, які дозволяють перетворити ваші звичайні розмови на кольорову дискусію із смайликами. Вони також додають певних емоцій вашим повідомленням, звідси і назва. Це еволюція смайликів і один із найбільш часто використовуваних персонажів у нашому світі.

Але якщо ви виявите, що на вашій клавіатурі Android немає потрібних вам смайлів, вам пощастило, оскільки там є кілька програм, які дозволяють вам додати широкий спектр смайлів до своїх розмов. Вони доступні у формі клавіатури і можуть бути завантажені безкоштовно в Play Store. Однак є кілька пропозицій, які вимагають одноразової оплати, щоб розблокувати всі функції.

Кращі програми для смайлів для Android

найкраще додаток для смайликів для android

1) Bitmoji

Bitmoji - це одне з наших улюблених додатків "Emoji" для спілкування. Bitmoji дозволяє створити власного персонажа смайликів. Додаток пов’язаний з безліччю інших додатків, що дозволяє використовувати цей Bitmoji для спілкування різними способами через соціальні програми, такі як Snapchat.

Він має величезну бібліотеку наклейок, які всі пов’язують із вашими Bitmoji. Завдяки доступній бібліотеці наклейок ви зможете легко поспілкуватися, фактичний текст чи слова не потрібні!

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

2) Дзеркальний Emoji Maker

Далі у нас є Mirror Emoji Maker. Це схоже на Bitmoji, але по суті дозволяє вам зробити селфі, яке потім використовується для створення персоналізованого мультфільму про вас. Існує багато подібних наклейок, як Bitmoji, але трохи краще підтримується у світі Android.

У цьому також є величезна бібліотека, яка надає вам понад 1500 наклейок, мемів та GIF-файлів, які ви можете використовувати зі своїми смайликами.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

3) AfroMoji

AfroEmoji - ще одна програма, яку варто перевірити. Однією з проблем сучасних смайлів є те, що вони не завжди доброзичливі до таких речей, як расова різноманітність. Багато смайликів просто мають «білу» версію або нейтральний жовтий варіант. Google і Apple докладають всіх зусиль, щоб змінити це, але поки це відбувається, є й інші варіанти.

Ось тут з’являється AfroEmoji, який надає вам набагато різноманітніші смайли. Ви можете висловити свої справжні почуття і таким чином, щоб вам було комфортніше. І якщо є смайли, яких у AfroMoji немає, додаток робить їх дуже простими для створення власних!

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

4) Елітні емодзі

Elite Emoji - найкращий додаток для смайликів для андроїда, щоб мати під рукою. Встановіть його на свій пристрій, і ви миттєво отримаєте доступ до понад 2000 смайлів високої чіткості та наклейок, які ви можете надіслати своїм друзям. Ви можете легко поділитися ними з друзями та родиною за допомогою одного дотику до таких програм, як Facebook Messenger і WhatsApp.

Окрім різноманітних смайлів, які ви можете вибрати, Elite Emoji має ще й різноманітні GIF-файли, якими ви можете користуватися. Це ідеальний додаток для додавання трохи більше особистості до ваших повідомлень!

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

5) Клавіатура Facemoji Emoji

Це дуже настроювана клавіатура з можливістю додавання тем та власних фонів для вашої клавіатури. Звичайно, ви також отримуєте широкий вибір смайликів за допомогою цього додатка, саме тому він з’являється вгорі нашого списку. Компанія зазначає, що на борту є понад 3600+ смайлів, що дає вам достатньо можливостей відповісти своїм друзям та родині. Більшість додатків для клавіатури пропонують модель freemium, що дозволяє безкоштовно завантажити програму та оплатити деякі додаткові функції.

Однак Facemoji покладається на рекламу для отримання доходу, і тут немає покупок у програмі, щоб розблокувати додаткові функції. Тож ви можете бачити рекламу або дві коли-небудь так часто, але ви все одно отримаєте повний набір функцій, про які розповідає розробник у списку Play Store.

Розробники також подбали про те, щоб клавіатура добре працювала в іграх для ігрових розмов. На сьогодні підтримуються такі ігри, як Clash of Clans, Rules of Survival, Free Fire, Mobile Legends: Bang Bang та Garena Liên Quân Mobile.

Facemoji сумісний з широким спектром пристроїв, але ви повинні бути добрими, якщо на вашому пристрої встановлено принаймні Android 4.0.3 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

6) Flash-клавіатура

Ще одна інтуїтивно зрозуміла програма для клавіатури, яка може повністю замінити вашу стандартну клавіатуру. Оскільки ця програма призначена для смайликів, ви можете бути впевнені, що знайдете всі відомі досі смайлики. Однак підтримка деяких нових смайлів може бути відсутнім, залежно від активності розробника щодо їх включення. Клавіатура також виконує функції пошуку GIF, що дозволяє шукати в Інтернеті гідні реактивні GIF-файли для будь-якої ситуації.

До аспекту налаштування додаються теми, перетворюючи монотонну клавіатуру на витвір мистецтва. Що стосується набору тексту, клавіатура може навчитися на ваших швидкостях набору тексту та шаблонах, щоб відповідно їх налаштувати. Він також підтримує понад 50 мов, охоплюючи майже всі популярні мови у цьому світі. Клавіатура повинна чудово працювати з усіма вашими улюбленими програмами в соціальних мережах, такими як WhatsApp, Messenger, Instagram тощо. Подумайте про це як про стандартну клавіатуру, але з масивною купою смайлів. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.0 або новішої версії. Його можна безкоштовно завантажити, але поставляється з рекламою.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для смайликів для android

7) Клавіатура GO

Ще одна прекрасна програма для клавіатури, яка допоможе вам перетворити ваш досвід друку. Він постачається з понад 3000 смайлів та можливістю додавати теми на клавіатуру, що відповідає деяким іншим програмам, про які ми вже говорили. Клавіатура GO завоювала популярність протягом тривалого правління на ринку клавіатур, і програма не має ознак уповільнення.

Хоча я виявив, що це працює не так добре з повільними пристроями, це може бути до пристрою, яким я володів. Отримавши понад 4 мільйони рейтингів для накопиченого рейтингу 4+ зірок, безсумнівно, що цю програму можна зарахувати до кращих з кращих.

Клавіатура дозволяє шукати улюблені смайлики, що є дуже зручною функцією, особливо якщо ви не знайдете потрібних смайликів. Ви навіть можете завантажувати теми з додаткових джерел, якщо вам не подобається те, що пропонується за замовчуванням за допомогою клавіатури.

Швидкий набір тексту - це легкий вітер з цією клавіатурою, якщо у вас є пристрій, який може підтримувати вашу швидкість набору тексту. Клавіатура GO - це безкоштовне завантаження в Play Store, але воно постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

8) Клавіатура Kika

На додаток до пропонування тонни смайлів, програма також дозволяє вводити різні шрифти, додавати інші смайлики та навіть GIF-файли до ваших розмов. У компанії Kika Store є безліч тем для вибору, що дозволяє налаштувати клавіатуру та виділити її. Клавіатура також підтримує набір тексту голосом, що стало необхідною умовою серед сучасних клавіатур.

Якщо ви не шанувальник звичайного набору тексту, клавіатура також дозволить вам використовувати його як клавіатуру, яка спочатку може бути досить громіздкою, але дуже ефективною, коли ви це зрозумієте. Як і будь-яка сучасна клавіатура, Kika може вивчати слова на основі ваших шаблонів набору тексту та робити пропозиції під час введення тексту. Це безкоштовний додаток у Google Play Store, але постачається з рекламою та покупками в додатку.

9) Клавіатура TouchPal

Останньою в нашому списку найкращого додатка для смайликів для Android є клавіатура TouchPal, яка пропонує чудову розкладку клавіатури разом з можливістю налаштування тем клавіатури на додаток до 5000+ тем, запропонованих розробником. Оскільки мобільна клавіатура неймовірно особиста для кожного користувача, можливість встановлювати власні теми є вітальним доповненням і тим, що ми знаходимо в багатьох програмах клавіатури. Додаток також постачається зі звичайними макетами T9 і T9 +.

Очевидно, що тут є маса емодзі, з яких ви можете вибрати, тому ви ніколи не пропустите жодної забави, пов’язаної із смайликами під час ваших розмов. Це безкоштовне завантаження в Play Store, яке постачається з рекламою та покупками в додатку. Обов’язково перевірте це.

Вирок найкращому додатку смайликів для Android

Розробники створили найкращий додаток для смайликів для android, надаючи користувачам нові фотографії та предмети цифрового мистецтва для кращого спілкування. Усі ці програми дадуть вам нові шляхи спілкування. Якщо ви хочете вийти за рамки смайликів, використання GIF-файлів, які підтримуються деякими з цих програм-смайликів, є чудовим способом продовжити спілкування.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.