5 найкращих телефонів Google у 2020 році

Як ви всі знаєте, Android - це операційна система, якою володіє і управляє Google. Випуск цього відкритого програмного забезпечення породив величезну армію смартфонів Android, і ця тенденція досі не припинилася. З кожним роком кількість телефонів Android зростає в геометричній прогресії, а з відкриттям платформи більшій частині виробників доводилося додавати свою унікальну обробку до програмного забезпечення. Це був хіт чи промах серед публіки.

Отже, що робити шанувальникам, якщо вони хочуть справді безладного «ванільного» смартфона Android? Ну, телефони Google або телефони Pixel - це відповідь сьогодні. Компанія розпочала свій проект з HTC Nexus One, і сьогодні лінійка переросла у HTC, який став Pixel 2. Google також уклав контракт зі своїм чистим брендингом Android на інших виробників, таких як LG, Samsung тощо.

Хоча інші виробляли ці телефони, використовуване програмне забезпечення було ідентичним ванільному Android, не включаючи вірусів та безладу. Не знаєте, що це? Ось п’ять наших найкращих виборів у 2020 році.

ПродуктБрендІм'яЦіна
MotorolaMoto X (4-го покоління) - з пристроєм "вільні руки" Amazon AlexaПеревірте ціну на Amazon
GoogleТелефон Google Pixel - 5-дюймовий дисплейПеревірте ціну на Amazon
GoogleGoogle Pixel 2Перевірте ціну на Amazon
HUAWEIРозблокований смартфон Huawei Nexus 6P, 32 Гб сріблястий (гарантія США)Перевірте ціну на Amazon
LGLG Nexus 5X LG-H791 32 ГБ GSM розблокований смартфонПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Піксель 2

Смартфон, випущений HTC, зробив кілька новин з моменту свого запуску. Телефон оновив минулорічний помірно популярний Pixel. Телефон поставляється з операційною системою Android 8.0 Oreo і є одним з небагатьох телефонів, які мають цю честь на даний момент.

Що стосується функцій, телефон оснащений 5-дюймовим AMOLED-дисплеєм 1080p, восьмиядерним процесором Snapdragon 835 SoC, 4 ГБ оперативної пам'яті, 64/128 ГБ нерозширюваного сховища, 12,2-мегапіксельною задньою камерою, 8-мегапіксельною фронтальною камерою , Android 8.0 та акумулятор на 2700 мАг. Телефон має сертифікат IP67 на стійкість до води / пилу, що швидко стає необхідною умовою серед флагманських телефонів.

В епоху телефонів без полів або без рам, Pixel 2 дещо розчаровує порівняно великими нижніми та верхніми рамками. Дизайн досить приголомшливий; однак двокольорові кольори на задній панелі, пропонуючи преміальний вигляд. Pixel 2 продається у різновидах кольорів Kinda Blue, Just Black, Clearly White. Телефон можна придбати через Verizon або Project Fi в США, а також через кілька перевізників та роздрібних торговців за кордоном.

Moto X4 (Android One)

Цей смартфон можна порівняти з телефоном Nexus минулого, оскільки він оснащений тим самим апаратним забезпеченням середнього рівня з деякими преміальними функціями на борту. Що ще важливіше, слухавка має вигідніші ціни в порівнянні з лінійкою Pixel, що робить це привабливим уловом.

Важливіше те, що це пропозиція Android One, що є амбіційним проектом Google щодо продажу телефонів Android з ваніллю в країнах, що розвиваються. Але це перший телефон Android One, який коли-небудь пробивався до США, що робить його особливим. По-перше, Moto X4, безумовно, чудовий старт.

Що стосується апаратних засобів, Moto X4 оснащений тим самим 5,2-дюймовим дисплеєм 1080p, 12-мегапіксельною системою подвійних камер на задній панелі, 16-мегапіксельною фронтальною камерою, 3 ГБ оперативної пам'яті, 32 ГБ розширюваного сховища, восьмиядерним Snapdragon 630 SoC, Android 7.1 Nougat (можна оновити до 8.0 Oreo) та акумулятор на 3000 мАг.

Телефон також має сертифікат водонепроникності та пилу, захищений IP68. Оскільки це офіційний продукт Google, компанія обіцяє постійні оновлення програмного забезпечення протягом двох років. Сам цей фактор робить це захоплюючим варіантом середнього класу для багатьох клієнтів.

Піксель (покоління 1)

Телефон, з якого все почалося для Google. Це стало офіційним закінченням лінійки Nexus для Google, оскільки компанія замінила її на преміум-лінійку смартфонів з акцентом на функції та нове обладнання. Отримані в результаті Pixel та Pixel XL (обидва виробництва HTC) зуміли сподобатися як експертам, так і користувачам.

На щастя, саме цю модель можна придбати за відносно дешевшу вартість завдяки появі моделей наступного покоління не так давно.

Телефон оснащений 5-дюймовим 1080p-дисплеєм AMOLED, чотирьохядерним процесором Snapdragon 821 SoC, 4 ГБ оперативної пам'яті, 32/128 ГБ нерозширюваного сховища, Android 7.0 Nougat (з можливістю оновлення до Oreo) та акумулятором на 2770 мАг. Телефон також оснащений 12,3-мегапіксельною задньою камерою та 8-мегапіксельною фронтальною камерою.

Хоча зараз отримати Pixel може не мати великого сенсу, але якщо ви отримуєте пристрій за розумну ціну, це, безсумнівно, варто подивитися. Ви налаштовані на ще рік-два, принаймні щодо оновлень програмного забезпечення. Оскільки цей продукт надходить безпосередньо від Google, оновлення матимуть пріоритет у лінійці.

Nexus 6P

Ще більше набравши годинник, ми подивимось на Nexus 2015 року, Nexus 6P (який і сьогодні є чудовим смартфоном). Цей телефон продемонстрував багато обіцянок і був виготовлений компанією Huawei, що робить його єдиним пристроєм Nexus у своїй історії.

Апаратний апарат досить добре упакований, може похвалитися 5,7-дюймовим AMOLED-дисплеєм із роздільною здатністю 2560 x 1440, восьмиядерним процесором Snapdragon 810 SoC, 3 ГБ оперативної пам'яті, 32/64/128 ГБ нерозширюваного сховища, 12,3- мегапіксельна задня камера, 8-мегапіксельна фронтальна камера, Android 6.0 Marshmallow та акумулятор на 3450 мАг. Беручи до уваги апаратне забезпечення, яке ми пакуємо, ми вважаємо, що Nexus 6P навіть сьогодні є пристойною покупкою.

Nexus 5X

Менший брат Nexus 6P, LG, створений Nexus 5X, був розроблений після масово популярного Nexus 5. Телефон має досить схожий дизайн, як Nexus 6P, хоча і в значно меншій рамці.

Телефон продається в карбоні, кварці та льоду, хоча важко сказати, чи всі кольорові варіанти зараз продаються. Nexus 5X оснащений 5-дюймовим 1080p-дисплеєм AMOLED, 12,3-мегапіксельною задньою камерою, 5-мегапіксельною фронтальною камерою, 2 ГБ оперативної пам'яті, 16/32 ГБ внутрішньої пам’яті, Android 6.0 Marshmallow та акумулятором на 2700 мАг.

Телефон оснащений шестиядерним чіпсетом Snapdragon 808. Загалом, Nexus 5X не такий потужний, як інші телефони, про які ми вже згадували в цьому списку, але все одно це хороша покупка за умови, що ви знайдете на ньому гарну угоду. Оскільки йому вже два покоління, ви, мабуть, знайдете гідну угоду в Інтернеті.

ПродуктБрендІм'яЦіна
MotorolaMoto X (4-го покоління) - з пристроєм "вільні руки" Amazon AlexaПеревірте ціну на Amazon
GoogleТелефон Google Pixel - 5-дюймовий дисплейПеревірте ціну на Amazon
GoogleGoogle Pixel 2Перевірте ціну на Amazon
HUAWEIРозблокований смартфон Huawei Nexus 6P, 32 Гб сріблястий (гарантія США)Перевірте ціну на Amazon
LGLG Nexus 5X LG-H791 32 ГБ GSM розблокований смартфонПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Вирок

Як бачите, сьогодні є ще кілька чудових телефонів Google. Варто згадати також про Pixel 3 та Pixel 3 XL, але їх частіше розглядали як поступове оновлення порівняно з Pixel 2. Однак ми з нетерпінням чекаємо того, що Google зробить далі з Pixel 4.