Скиньте джерело живлення Xbox One, щоб виправити відсутність живлення

Якщо ваша консоль Xbox One, здається, не має живлення або взагалі не вмикається, можливо, це пов’язано з блоком живлення або блоком живлення. Спробуйте перевірити кабель живлення та його кінці, щоб переконатися, що з'єднання не розірване. У більшості випадків цього достатньо, щоб виправити консоль Xbox One, яка не вмикається. Цей посібник покаже вам, як правильно перевірити кабелі живлення та скинути джерело живлення.

Чому ваша консоль Xbox One не вмикається

Є три можливі причини цієї проблеми. Кожен з них ми коротко обговоримо нижче.

Випуск кабелю живлення.

З'єднувачі кабелю живлення, що постачаються з консоллю Xbox One, є стандартними для промисловості та досить надійними для повсякденного зносу. Однак вони все ще можуть пошкодитися, якщо піддаються дії тепла, стихії або шкідників (наприклад, щурів). Неправильне поводження може також пошкодити роз'єми з часом.

Блок живлення поганий.

Якщо консоль не вмикається, однією з найпоширеніших причин, яку потрібно перевірити, є стан блоку живлення. Як і роз'єми кабелю живлення, БП не захищений від пошкоджень. Він також може пошкодитися через стрибки напруги. Для усунення несправностей блок живлення оснащений світловим індикатором, який допомагає користувачеві або техніку дізнатися, чи виникають проблеми. Залежно від проблеми, світлодіод може відображати постійний, вимкнений або блимаючий світлодіод.

Несправність консолі.

У деяких рідкісних випадках проблема може виникати всередині консолі. У вашій консолі Xbox One сотні апаратних компонентів, і будь-який з них може вийти з ладу. Наявність вологи або води всередині консолі може пошкодити внутрішні компоненти, тому, якщо пристрій з якихось причин потрапив під дію води, всередині може бути замкнута деталь.

Деякі консолі також можуть страждати від пилу або занадто сильно. Використання консолі протягом тривалого періоду може генерувати тепло, яке може пошкодити чутливі компоненти.

Що означає світлодіод блоку живлення?

Коли справа стосується усунення несправностей блоку живлення, кінцевий користувач повинен взяти до відома світлодіод, щоб знати, чи є проблема чи ні. Дізнайтеся, що означає світлодіод на блоці живлення, нижче.

Світлодіод горить (постійно) .

Це свідчить про те, що з пристроєм все працює нормально. Якщо світлодіодний блок живлення світиться, але ваша консоль все ще відмовляється ввімкнути живлення, можливо, проблема в консолі. У цьому випадку вам доведеться зв’язатися з корпорацією Майкрософт, щоб перевірити або відремонтувати консоль.

Світлодіод вимкнений або блимає .

Ця поведінка світлодіодів вказує на проблему з блоком живлення. Якщо вашому блоку живлення не більше року, ви можете отримати безкоштовну заміну від Microsoft. Обов’язково зв’яжіться з ними, щоб отримати точну інформацію про це. Можливо, вам доведеться спочатку зареєструвати свій продукт, перш ніж ви зможете безкоштовно його замінити.

На момент написання цієї статті Microsoft вже припинила виробництво консолі Xbox One, а безкоштовна заміна блоку живлення може більше не бути опцією.

Кроки для скидання блоку живлення Xbox One

Потрібний час: 2 хвилини

Виконайте наведені нижче дії, щоб правильно скинути блок живлення Xbox One.

 1. Від'єднайте кабель живлення.

  Від'єднайте кабель живлення від задньої частини консолі Xbox One, настінної розетки та самого блоку живлення.

 2. Вимкніть блок живлення.

  Зачекайте принаймні 10 секунд.

 3. Увімкніть блок живлення.

  Підключіть кабель живлення до блоку живлення та розетки. Ще не підключайте інший кінець кабелю до консолі.

 4. Перевірте світлодіод живлення.

  Перевірте стан світлодіода на блоці живлення. Зверніться до наведеної вище інформації, щоб побачити, працює вона чи ні.

Якщо світлодіод на блоці живлення світиться постійно, спробуйте підключити кабель живлення, який йде до консолі. Якщо консоль працює в нормальному режимі, тоді вам все готово.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Steam не вийде в Інтернет або застрягне в автономному режимі
 • Як виправити Steam гру, яка не завантажується та не запускається
 • Як виправити Call of Duty Mobile не буде підключати проблему
 • Як виправити проблему відключення контролера Joy-Con від Nintendo Switch

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.