5 найкращих програм для запису голосу для Android | Хлопець-дроїд

Існує декілька способів використання спеціального диктофона у вашому розпорядженні. Ви можете використовувати їх для запису розмов або просто записувати ідеї, які могли виникнути у вас у будь-який момент часу. Однак більше не потрібно інвестувати в дорогий диктофон, враховуючи, що більшість телефонів Android оснащені можливістю записувати звук за бажанням. Але що, якщо ви не задоволені опцією голосового запису за замовчуванням на своєму смартфоні?

Запис голосу є однією з основних функцій сучасних смартфонів. Однак не кожна програма для запису голосу варта того, що потрібно. Які основні функції ми шукаємо в програмі звукозапису? Ну, він повинен записувати високоякісний звук, тоді як деякі з найкращих додатків диктофона можуть також блокувати фоновий шум для подальшого підвищення якості.

Тож давайте поговоримо про деякі найкращі програми диктофона, доступні для Android.

Найкращі програми для запису голосу для Android

найкращий додаток диктофона

1) Диктофон MP3 Hi-Q MP3

Розробники цього додатка стверджують, що завдяки підтримці високоякісної дискретизації 44 кГц звук він виходить за рамки будь-якого іншого звичайного додатку для запису голосу. Додаток зберігає записи у форматі MP3, як тільки ви натискаєте кнопку запису, з можливістю зберігати їх у власному сховищі або на SD-карті залежно від вашої зручності. Додаток також пропонує можливість автоматично завантажувати файли в хмарні сервіси, такі як Google Drive або Dropbox, тим самим гарантуючи вам безпеку ваших записів. Ви можете завантажувати файли, коли користуєтеся Wi-Fi або мобільною передачею даних, залежно від вашої зручності.

Функція захисту на розсуд дозволяє перемикати кнопку, щоб вона не була відкритою. Ви також можете безпосередньо перенести записи на свій комп'ютер за допомогою функції Wi-Fi. Єдиним застереженням є те, що безкоштовна версія дозволяє записувати кліпи до 10 хвилин. Вам потрібно буде придбати Pro-версію програми, щоб записувати довші аудіофайли (необмежена тривалість). Безкоштовна версія не містить реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток диктофона

2) Примітки до лекцій

Ця програма спеціально розроблена, щоб допомогти вам записувати лекції та нотатки з занять для подальшого ознайомлення. Це може допомогти як викладачам, так і студентам представляти нотатки або записувати їх відповідно до їх зручності. З огляду на це, його також можна використовувати для презентацій у кількох інших установках, тому його використання не обмежується лише науковими колами. Окрім захоплення аудіо- чи відеозаписів, програма також може допомогти вам знімати рукописні нотатки, перетворюючи їх у віртуальний блокнот. Потім ці замітки можна проеціювати на більший екран для презентацій та лекцій.

Цей додаток, однак, не безкоштовний, і він поверне вас на $ 5,99. На щастя, розробники також пропонують безкоштовну версію програми, щоб ви могли спробувати її функції. Безкоштовна версія обмежена і пропонує лише деякі функції, оскільки вона створена, щоб дати вам відчуття програми та її функцій. LectureNotes - це не ваш звичайний додаток для запису голосу, і це непогано. Найкращий додаток диктофона працює з будь-яким пристроєм під управлінням Android 3.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток диктофона

3) Видра голосові нотатки

Це революційний додаток для запису голосу, який дозволяє отримувати стенограми розмов, що може бути зручно для журналістів та студентів, які роблять нотатки. Він використовує штучний інтелект для виявлення записів голосу та створення точних стенограм. Користувачі можуть додавати свої голосові відбитки, щоб програма могла знати, хто говорить, і навіть позначати інших користувачів для полегшення виявлення. Аудіозаписи можна експортувати у файли Mp3 і навіть ділитися ними в Інтернеті як посилання лише для перегляду. Якщо ви хочете отримати стенограми телефонних дзвінків, компанія рекомендує окремий додаток, який називається Call Recorder - ACR.

Оскільки це безкоштовна версія найкращого додатку диктофона, є кілька застережень. Ви отримуєте лише 600 хвилин стенограм з цією версією. Якщо ви отримуєте версію Pro, це триває до 6000 хвилин. Додаток працює за моделлю підписки, вартість якої становить 9,99 доларів на місяць або 79,99 доларів на рік. Безкоштовна версія програми не містить реклами, а лише покупки в додатку. Otter Voice Notes працює з будь-яким смартфоном під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток диктофона

4) Легкий диктофон

Як випливає з назви, це, мабуть, найпростіший додаток для запису голосу. Це може допомогти вам робити тривалі записи із незмінною якістю, навіть якщо динамік знаходиться на деякій відстані від вас. Додаток ідеально підходить для запису лекцій та співбесід. Як зазначає розробник, початківці музиканти можуть використовувати додаток для запису ідей та мелодій завдяки високоякісній техніці звукозапису на борту.

З огляду на простоту, яку пропонує найкращий додаток диктофона, не дивно, що це додаток Editor's Choice у Google Play Store. Ця конкретна версія завантажується безкоштовно, але підтримується рекламою. Розробники також пропонують версію Pro, яка постачається з безліччю інших функцій, включаючи видалення реклами та автоматичне завантаження записів до хмарних сервісів, таких як Dropbox або Google Drive. Перевірте додаток із магазину Play.

Завантажте зараз: тут

5.) SnipBack

Ця програма для голосового запису повністю відрізняється від програм, про які ми вже говорили, тим, що вона може записувати звук, навіть якщо ви не ініціювали запис вручну. Коли ви хочете отримати аудіозапис, ви просто переходите до програми та отримуєте запис за останні кілька хвилин. Таким чином, ви маєте лише запис важливих частин розмови, а не всю річ. Звичайно, ви також можете зберегти великі записи, якщо ви буваєте на лекції чи на зустрічі.

Додаток пропонує шумозаглушення за замовчуванням, надаючи високоякісний звук у будь-якій ситуації. Інтерфейс простий у використанні, і ви зможете знайти всі необхідні функції за кілька натискань. Завжди слухаюча функція робить цю програму набагато кращою, ніж звичайні аудіозаписи, що дає їй значну перевагу перед конкурентами. Додаток можна завантажити безкоштовно, але поставляється з рекламою та покупками в додатку. Snipback сумісний з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.