Як встановити власний звук сповіщення для кожного додатка в Galaxy Note 3

Звук сповіщення Samsung Galaxy Note 3

Як ви отримуєте власні звукові сповіщення для різних програм у Samsung Galaxy Note 3? Поки що я можу встановити лише одне повідомлення, яке стосується всього. ”Це питання було надіслане нам через Mailbag.

Зміна користувацького звукового сповіщення загалом

Загалом, ви можете встановити звуки сповіщень своїх додатків, перейшовши в Додатки, а потім у Налаштування . Звідти перейдіть на вкладку Пристрій , а потім - Звук. Після цього ви можете встановити бажане сповіщення про сповіщення в опції “ Звук сповіщення за замовчуванням ”.

Якщо ви хочете змінити мелодію дзвінка для дзвінків, перейдіть до розділу Звук, дотримуючись інструкцій вище, але замість цього торкніться Мелодії дзвінка . У цій частині ви можете переключитися на будь-який вподобаний сигнал дзвінка.

Налаштування спеціального звуку сповіщення для кожної програми

Наявність однакового звуку сповіщення для кожної програми на вашому пристрої може заплутати, особливо якщо ви стежите лише за оновленнями деяких програм. Отже, якщо ви хочете встановити звук сповіщення для кожної програми, щоб ви одразу знали, яка програма вам сповістила, все, що вам потрібно зробити, це отримати доступ до програми та натиснути клавішу меню . Це має відкрити параметри, які дозволять вам вибрати бажаний звук сповіщення.

Наприклад, якщо ви хочете встановити конкретний звук сповіщення для програми Gmail, просто перейдіть до програми та натисніть Меню . Далі перейдіть у розділ Більше, а потім - Параметри . Це відкриє можливість вибору мелодії дзвінка, в якій ви можете встановити бажаний звук сповіщення.

Слід зазначити, що процес залежить від кожного додатка. Деякі програми пропонуватимуть цю опцію безпосередньо зі своїх налаштувань, коли ви їх відкриєте. З іншого боку, інші можуть навіть не запропонувати варіант зробити це.

Надішліть нам електронною поштою свої запитання щодо Android

Щоб отримати додаткові запитання щодо смартфонів та планшетів Android, напишіть нам на електронну адресу [захищено електронною поштою].