Як виправити акумулятор Samsung Galaxy Note 9, який так швидко розряджається після оновлення [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми зі швидким розрядом акумулятора у смартфонах не завжди виникають через пошкодження акумулятора або обладнання. Насправді, більшість випадків розряджання батареї трапляються після встановлення оновлення, і тому це пов’язано з помилками програмного забезпечення. Це також означає, що проблему можна усунути за допомогою деяких обхідних шляхів, таким чином, її можна усунути вдома.

Щоб дати вам деякі вказівки щодо того, як вирішити проблему розряджання батареї після оновлення на Samsung Galaxy Note 9, я намітив кілька настійно рекомендованих обхідних шляхів та ефективних рішень, які ви можете спробувати. Якщо вам потрібна додаткова допомога, спробуйте наступні покрокові інструкції.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Перше рішення: припиніть усі фонові програми, а потім перезавантажте телефон.

Програми можуть стати зловмисниками після впровадження нових системних змін, і першими програмами, які вживатимуть дії, будуть ті фонові програми. Це програми, якими ви нещодавно користувались, але не закривали їх. Вони перебувають у режимі очікування і готові до запуску, коли їх спрацьовує для багатозадачності. Але тривала робота цих програм протягом тривалого часу або під час впровадження оновлення програмного забезпечення також може спричинити проблеми, оскільки існує тенденція до того, що будь-яка з цих програм вийде з ладу або пошкодиться. Щоб усунути це, завершіть усі фонові програми на Galaxy Note 9, виконавши такі дії:

 1. Торкніться клавіші " Останні програми ".
 2. Прокрутіть попередній перегляд програми.
 3. Потім натисніть і перетягніть програму за межі екрана, щоб закрити її.
 4. Крім того, ви можете натиснути на X у верхньому правому куті програми, щоб закрити її. Щоб одночасно закрити всі запущені програми, торкніться Закрити всі .

Закінчивши очищення фонових програм, перезавантажте / перезавантажте телефон, щоб очистити та оновити пам’ять.

Друге рішення: Встановіть оновлення програми, що очікують на розгляд.

Якщо очищення фонових програм не допомагає, а акумулятор телефону все ще так швидко розряджається, спробуйте перевірити наявність оновлень додатків, які очікують на розгляд, на Galaxy Note 9. Можливо, доведеться оновити деякі програми, щоб вони могли нормально працювати з новою платформою, інакше , вони зграють і, ймовірно, спричинять такі проблеми. Якщо ви не встановили автоматичне оновлення для своїх програм, вам доведеться вручну встановити очікувані оновлення додатків на Galaxy Note 9. Ось як:

 1. Відкрийте Apps екран.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться значка меню (символ списку) у верхній лівій частині екрана Google Play .
 4. Виберіть Мої програми та ігри.
 5. Перейдіть до розділу « Оновлення», щоб переглянути список програм із очікуваними оновленнями.
 6. Щоб оновити окремі програми, натисніть кнопку Оновити біля кожної програми.
 7. Щоб оновити всі програми одночасно, натомість натисніть кнопку Оновити всі у верхній правій частині екрана.

Зачекайте, поки всі програми завершать оновлення, а потім перезапустіть телефон, щоб застосувати нові зміни.

Третє рішення: Перевірте використання батареї та керуйте споживанням енергії для програм.

Помилкові програми також можна визначити, скільки енергії або обсягу акумулятора вони спожили за певний проміжок часу. Ви можете перевірити ці деталі, перейшовши до розділу використання батареї вашого телефону. Ось як дістатися:

 1. Перейдіть в Ваш телефон налаштування .
 2. Натисніть на Акумулятор .
 3. Виберіть Використання акумулятора.

Перевірте деталі та з’ясуйте, який додаток чи послуга витрачає найбільше заряду акумулятора. Якщо ви помітили несподіване або незвичне використання акумулятора певною програмою, можливо, вам доведеться розглянути можливість видалити цю програму або встановити очікувані оновлення для цієї програми. Якщо потрібно видалити погані програми, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані торкніться панелі програм .
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки > Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити .
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Якщо жоден додаток не демонструє незвичного енергоспоживання, спробуйте налаштувати параметри дисплея телефону, включаючи яскравість екрана, час очікування екрана, шпалери тощо. Вимкнення мережевих функцій, які не використовуються, а також обмеження синхронізації програм також може допомогти заощадити та продовжити час автономної роботи.

Четверте рішення: Витріть розділ кешу на Galaxy Note 9.

Рекомендується стерти розділ кешу після встановлення нового оновлення системи на телефоні. Це забезпечить належну реалізацію всіх нових системних змін і тим самим запобіжить неналежній роботі програм або телефонної системи. Якщо ви ще цього не зробили, то ось що слід зробити далі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, потім `` Немає команди '' перед тим, як відображати опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “ так ”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз” .
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Видалення розділу кешу скидає кеш і тимчасові дані із системних папок або кеш-розділу. Тому всі помилкові або пошкоджені системні дані, які могли спричинити проблеми з акумулятором, будуть очищені в процесі.

П’яте рішення: Стерти телефон і відновити налаштування за замовчуванням (скидання заводських налаштувань).

Серед останніх можливих рішень, які можна спробувати, якщо на вашому Galaxy Note 9 продовжується розряд акумулятора, буде скидання заводських налаштувань. Це видалить все з вашої телефонної системи, включаючи файли та програми, які ви завантажили та зберегли у внутрішній пам’яті. Це означає, що ви втратите свої файли в процесі. Позитивним є те, що при виконанні цього скидання також будуть знищені системні помилки, які спричинили проблему з розряджанням акумулятора на телефоні. Тільки не забудьте заздалегідь створити резервну копію всієї важливої ​​інформації, щоб ви могли просто відновити їх пізніше. Коли ви все готові, виконайте наступні дії, щоб повернути Galaxy Note 9 до заводських налаштувань:

 1. Перейти до Apps екрану.
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Прокрутіть до та виберіть Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути .
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із запропонованих параметрів.
 6. Натисніть Скинути пристрій, щоб продовжити.
 7. Нарешті, натисніть ВИДАЛИТИ ВСЕ для підтвердження.

Проблеми, пов'язані з програмним забезпеченням, зазвичай усуваються загальним скиданням чи скиданням заводських налаштувань. Якщо проблема з розряджанням батареї не зникає, це може бути симптомом пошкодження обладнання.

Інші варіанти

Сервіс є одним з останніх варіантів, який слід розглянути, якщо ніщо інше не спрацювало, а акумулятор Samsung Galaxy Note 9 все ще так швидко розряджається. Проблема, ймовірно, зберігається через деякі пошкоджені компоненти, такі як погана батарея телефону, які потрібно виправити. У такому випадку потрібно буде віднести пристрій до авторизованого сервісного центру Samsung. Або ви можете передати проблему службі підтримки Samsung або оператору для подальшої допомоги та рекомендацій щодо усунення несправностей. Просто повідомте їм, як у вас виникла ця проблема, щоб вони могли додатково оцінити проблему або створити виправлення, якщо це необхідно.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy Note 9 починає працювати так повільно?
 • Що робити, якщо у вашого нового Samsung Galaxy Note 9 є чорний екран смерті?
 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy Note 9 починає замерзати та відставати?
 • Як виправити з’єднання Wi-Fi Samsung Galaxy Note 9, яке постійно падає, переривчасте з’єднання Wi-Fi [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy Note 9, який не має звуку, звукові функції перестали працювати?
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy Note 9 з проблемою мерехтіння екрана?

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.