5 найкращих менеджерів завантажень на Android в 2020 році Хлопець-дроїд

Найкращий жанр програми для завантаження, про який думає не так багато людей. Менеджери завантажень - це те, що дозволяє завантажувати файли або навіть маніпулювати способом завантаження файлу. Stock Android постачається з менеджером завантажень, і зазвичай він дозволяє завантажувати по одному файлу за раз.

Іноді це може бути повільно, а бувають інші випадки, коли менеджер завантажень просто не працює належним чином, помиляється, змушує завантаження зникати і т. Д. Отже, чи існує найкраща програма для завантаження, яка працює краще, ніж те, що є Android? Відповідь - так!

У Google Play Store доступна незліченна кількість спеціальних менеджерів завантажень, і всі вони виконують різні функції. Деякі дозволяють завантажувати кілька елементів одночасно, а інші випускають інгібітори швидкості, що дозволяє завантажувати дуже швидко. Тим не менш, спеціальний менеджер завантажень може бути надзвичайно корисним.

Питання в тому, чи потрібен менеджер завантажень? Якщо у вас новий телефон на одній із пізніших, новіших версій Android, ви насправді цього не робите. Кілька років тому Google випустив Менеджер файлів і кілька років тому оновив Менеджер завантажень, і з тих пір він працює чудово.

Однак, якщо у вас встановлена ​​старіша версія Android, наприклад KitKat та попередня версія, ви можете розглянути один із п’яти менеджерів завантажень нижче. У Google Play також є багато інших варіантів, але будьте стомлені - багато менеджерів завантажень наповнені рекламою, спамом тощо.

Тим не менш, у нас є лінія з найкращим додатком для завантаження, але будьте обережні, якщо ви виходите за межі цього. Давайте почнемо, чи не так?

Кращий менеджер завантажень в Android

найкращий додаток для завантаження

1) Розширений менеджер завантажень

Першим у нашому списку є Розширений менеджер завантажень. Як правило, стандартний менеджер завантажень для Android дозволяє завантажувати лише один файл відразу. За допомогою цього спеціального менеджера завантажень ви можете завантажувати до трьох одночасно, збільшуючи продуктивність.

Розширений менеджер завантажень також може значно збільшити швидкість завантажень - ви можете збільшити швидкість до дев'яти багатопотокових екземплярів. Він підтримує всі основні браузери, доступні зараз, включаючи Chrome та Firefox, а також більшість браузерів OEM, що постачаються з вашим телефоном Android (тобто браузер Samsung). У цій програмі є безліч інших дивовижних функцій.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для завантаження

2) Навантажувач Droid

Далі ми маємо програму під назвою Loader Droid. Це може нагадувати часи Android Gingerbread, але це все одно набагато краще, ніж основний менеджер завантажень для Android. Він може збільшити швидкість завантаження, розділяючи завантаження на частини. Loader Droid дозволяє навіть контролювати завантаження, дозволяючи призупиняти їх і планувати на потім.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для завантаження

3) Turbo Download Manager

Метою Turbo Download Manager є забезпечення швидкої швидкості завантаження, навіть для тих, хто має низьку пропускну здатність. Він має власний вбудований веб-браузер на випадок, якщо вам не подобається продуктивність у Chrome, Firefox чи інших основних браузерах. Завантаження може відбуватися досить швидко, оскільки Turbo Download Manager може збільшити швидкість за допомогою декількох з'єднань - і навіть є деякі вбудовані налаштування продуктивності для додаткового збільшення швидкості.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для завантаження

4) Завантажте Accelerator Plus

Завантажити Accelerator Plus - ще один феноменальний варіант. Це один із найсучасніших менеджерів завантажень, який надає вам більш чистий та сучасний інтерфейс користувача. Він має вбудований браузер із кількома завантажуваними файлами прямо на карту microSD та функціями автоматичного відновлення для перерваних завантажень.

Існує чудова функція, яка дозволяє ввійти у свій обліковий запис Google і зробити резервну копію завантажуваних або завантажених даних на Диск. Ви можете збільшити швидкість завантаження вручну в налаштуваннях програми, де це дозволяє встановити максимальну швидкість завантаження. Це безкоштовно для завантаження, у ньому є покупки в додатку та є оголошення. Покупка в додатку видаляє рекламу та дозволяє планувати завантаження.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для завантаження

5) Менеджер завантажень для Android

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу, у нас є менеджер завантажень для Android. Це один з найкращих менеджерів завантажень, який доступний на сьогоднішній день, і займає кілька найбільш завантажуваних файлів (кілька сотень тисяч). Він стверджує, що швидкість завантаження втричі вища, ніж інші менеджери завантажень у Google Play Store.

Він має приємний користувальницький інтерфейс, а також для зручності навігації. Одним з найбільш унікальних аспектів цього менеджера завантажень є те, що він має вбудований Інтернет-браузер та файловий менеджер. У ньому також є можливості для призупинення та відновлення великих завантажень. Якщо ви шукаєте швидкий та безпечний досвід завантаження, менеджер завантажень для Android - це шлях.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок щодо програми Best Downloader

Як бачите, на Android доступно багато феноменальних менеджерів завантажень. Якщо ви хочете збільшити швидкість завантаження, а також свою продуктивність (завантажуючи кілька файлів одночасно), отримання найкращого додатка для завантаження - це ніяк не важко.

А найкраща частина? Більшість з цих менеджерів завантажень не коштуватимуть вам ні копійки! І якщо ви шукаєте полегшений перегляд Інтернету або спосіб легко керувати усіма своїми файлами, багато з цих менеджерів завантажень мають вбудований браузер і файловий менеджер.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.