5 найкращих додатків для перетворення відео в MP3 | Хлопець-дроїд

Сьогодні існує кілька способів споживання медіа, і один із них - це використання найкращих програм для перетворення відео в mp3, щоб перетворити ваше відео в більш зручні форми. Ви можете використовувати телефон для прослуховування музики, перегляду відео чи ігор. Але як щодо деяких відеофайлів, де ви просто хочете, щоб із них вийшло аудіо? Ну, це можливо завдяки безлічі найкращих безкоштовних додатків, доступних на ринку. Однак існують різні типи відео, які потребують іншого алгоритму перетворення. Щоб бути в безпеці, завжди має сенс завантажити сторонній додаток на свій смартфон або планшет Android, який дозволяє конвертувати звичайне відео у формат MP3.

Звичайно, у магазині Google Play є безліч програм, які ви можете використовувати для конвертування відео, що ускладнює вибір користувачів найкращим варіантом. Маючи це на увазі, ми вирішили скласти список з п’яти найкращих програм перетворення.

Тож, не чекаючи більше, давайте розглянемо деякі найкращі програми, які доступні для перетворення таких файлів, як відео YouTube, у бажані формати файлів.

Найкраще відео в конвертер додатків MP3

найкращий додаток для перетворення відео в mp3

1) Конвертер відео в MP3 від Linterna Apps

Це надзвичайно проста програма для перетворення відео, яка дозволяє вибрати відеофайл зі свого смартфона або планшета, щоб перетворити його у файл MP3. Всі варіанти добре викладені, що полегшує вам вибір найкращого варіанту для вашого пристрою. Ви навіть можете вибрати бітрейт перетвореного файлу, надаючи вам більше контролю над якістю звукового файлу. Хоча розпочати перетворення відео досить просто, ви можете безпосередньо перейти до відео, відкрити його та вибрати саме цю програму зі списку програм, які відображаються як сумісні з відео. Потім програма автоматично конвертує відео в MP3.

Важливо зазначити, що ця програма досить легка, тому вона не з’їсть занадто багато місця на вашому пристрої. Це безкоштовний додаток із магазину Play із кількома оголошеннями. У програмі немає покупок. Ця програма сумісна з пристроями під управлінням Android 3.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення відео в mp3

2) Обрізати та перетворити

Це простий, але красиво розроблений додаток для перетворення відео, який має всі опції, добре розподілені на головному екрані. Ви можете вибрати відеофайл зі свого пристрою, відео YouTube або відтворити раніше перетворені аудіофайли. Також є можливість вибрати відеофайли безпосередньо з Галереї на вашому смартфоні, що може врятувати вас від необхідності шукати відео вручну через менеджер файлів. Ви можете зберегти аудіофайли безпосередньо на SD-карті, щоб уникнути захаращення власного місця для зберігання.

Додаток простий у використанні, і перетворення відбувається за лічені секунди, хоча можна виявити, що швидкість перетворення іноді залежить від типу вашого смартфона. Ця програма підтримує аудіо бітрейт до 320 кб / с і, безсумнівно, може забезпечити високоякісний вихід MP3. Це безкоштовне завантаження в Play Store з рекламою на борту. Для використання програми вам знадобиться смартфон з принаймні Android 4.1.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення відео в mp3

3) Accountlab

Це гладка програма, яка, крім того, що дозволяє конвертувати відео в аудіо, також дозволить вирізати аудіо- чи відеофайли, виступаючи в якості дуже пристойного редактора аудіо / відео. Якщо у вас є пісня, яка вам подобається у відеоформаті, ця програма може допомогти вам перетворити її у стандартний файл MP3 протягом декількох секунд. Завдяки підтримці швидкості передачі звуку до 320 кб / с, ця програма відповідає кращим програмам для перетворення відео в аудіо, доступних там. Ви можете редагувати або модифікувати відеофайли та відтворювати їх у програмі, щоб отримати гарне уявлення про свої навички редагування.

Функція звукового різака в програмі може бути дуже корисною для створення власних мелодій дзвінка для вашого пристрою. Беручи це до уваги, цей додаток, безумовно, найкраще, що ми стикалися з точки зору функцій. Як і у випадку з додатками подібного роду, це безкоштовне завантаження в Google Play Store, але з рекламою. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 2.3.3 або новішої версії, охоплюючи значно старіші смартфони та планшети Android.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення відео в mp3

4) MP3 Cutter та злиття InShot

Ця програма дозволяє робити все, що має стандартна програма для перетворення відео в аудіо та багато іншого. Окрім простого перетворення ваших відео у повноформатні MP3-файли, програма також дозволяє вибирати такі параметри, як частота, канал (стерео чи іншим чином), а також гучність оригінальної доріжки. Завдяки посиленому контролю над звуковим файлом, користувачі можуть широко використовувати свої навички редагування. Додаток також дозволяє вирізати та обрізати відеофайли, що є гарною функцією.

Як і програми, про які ми говорили вище, ця програма може допомогти вам обрізати аудіофайли та навіть встановити їх як мелодії дзвінка безпосередньо з програми. Інтерфейс користувача тут досить привабливий, на відміну від деяких інших програм, про які ми згадали вище. Це безкоштовне завантаження в Google Play Store, але воно підтримується рекламою, а також містить покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення відео в mp3

5) Video MP3 Converter від FunDevs

Це ще один багатофункціональний перетворювач відео в аудіо. Це може допомогти вам обрізати відео та аудіофайли на додаток до перетворення MP3. Ви також можете редагувати метадані (теги, інформацію про виконавця тощо) перетвореного файлу. Додаток також вважається найшвидшим додатком для перетворення відео в аудіо, доступним там, хоча ми не можемо поручитися за цю претензію. Параметри та налаштування в програмі добре розкладені, тому звикнути до макета не потрібно багато часу.

Ви можете конвертувати такі формати відео, як MP4, 3GP, WEBM, WMV, FLV, використовуючи саме цю програму, тому існує підтримка деяких найпопулярніших відеоформатів. Більше того, цей додаток абсолютно безкоштовно завантажувати та використовувати, якщо ви задоволені кількома оголошеннями. Додаток працює на пристроях з ОС Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Більшість з цих програм не підтримують пакетне перетворення, особливо якщо ви будете використовувати безкоштовні версії. Я сподіваюся, що ми можемо допомогти вам так чи інакше. Не соромтеся поділитися цим дописом, якщо ви вважаєте це доречним. Дякую за читання!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.