5 найкращих блокувачів дзвінків для Android без дзвінка | Хлопець-дроїд

Технологія блокування дзвінків пройшла довгий шлях з моменту її першого впровадження кілька років тому. Хоча сьогодні виробники смартфонів пропонують можливість блокувати дзвінки за замовчуванням, існують сторонні програми, які ефективніше блокують дзвінки, одночасно допомагаючи позбутися спам-дзвінків. Користувачам також дуже важливо мати додаток, який може блокувати абонентів, не повідомляючи вас про це, що дозволяє вам займатися своєю справою, не руйнуючи вашого спокою. Отже, які найкращі засоби блокування дзвінків для андроїда без дзвінка?

Ну, їх не надто багато, але нам вдалося знайти кілька найкращих додатків, на які ви можете подивитися сьогодні. Всі ці програми можна завантажувати безкоштовно, але для отримання доступу до додаткових функцій може знадобитися придбання в додатку. Тож маючи це на увазі, давайте подивимось на наш список.

Найкращий блокувальник дзвінків для Android без дзвінка

найкращий блокувальник дзвінків для android

1. Truecaller

Безумовно, одна з найпопулярніших програм для блокування дзвінків, доступна сьогодні для Android, Truecaller існує вже давно. За останні кілька років його програма зазнала численних змін, тоді як основна функція залишається незмінною. Лише одним дотиком або додатковим сповіщенням абонента користувачі можуть негайно заблокувати нових абонентів, не відкриваючи програму. Це допомагає заощадити багато часу для зайнятих клієнтів. Ви також можете дізнатись, ким був той випадковий абонент, за допомогою розширеної функції пошуку програми, яка використовує велику базу даних зареєстрованих користувачів, щоб передати вам цю інформацію.

Варто також зазначити, що ця програма підтримує список спаму на основі спільноти, що дозволяє користувачам отримувати найсвіжішу інформацію про конкретного абонента, що викликає спам. Користувачі також можуть заблокувати контакти на основі різних інших алгоритмів, наприклад, вручну додати ряд номерів, які потрібно заблокувати, або навіть заблокувати дзвінки певних компаній. Компанія також пропонує підписку преміум-класу, яка надає доступ до преміального значка, а також повідомляє вам, хто нещодавно переглядав ваш профіль. Додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і постачається з рекламою. Truecaller працює з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий блокувальник дзвінків для android

2. Контроль дзвінків

Це програма, яка дозволяє ефективно блокувати роботодзвінки, телемаркетинг та спам, використовуючи ту саму систему збору даних, керовану спільнотою, про яку ми говорили вище. Перевищуючи протоколи вашого телефону, система управління дзвінками може також пропонувати графіки «Не турбувати», протягом яких ви не отримуватимете дзвінків або текстових повідомлень. Додаток також підтримує вдосконалені функції дозвону та CallerID, що дає вам хороше уявлення про невідомих абонентів.

Додаток також включає можливість резервного копіювання контактів, тому вам більше не доведеться турбуватися про їх втрату. Однак це також можна зробити за допомогою вашого облікового запису Google за замовчуванням, тому це в основному не новаторська функція. На додаток до блокування дзвінків, програма також може допомогти вам заблокувати текстові повідомлення від невідомих людей або телемаркетингу. Call Control - це безкоштовне завантаження з магазину Google Play, але воно постачається з рекламою та покупками в додатках. Для роботи програми потрібні смартфони, що працюють принаймні на Android 5.0.

Завантажте зараз: тут

найкращий блокувальник дзвінків для android

3. Хія

Hiya настільки ж популярний, як Truecaller, і з поважними причинами. Він має надійний користувальницький інтерфейс, який дозволяє набагато більше робити. Однак, що стосується функцій, це порівнянно з будь-яким іншим додатком для блокування дзвінків, який ми можемо знайти сьогодні. Однак новиною в Hiya є вдосконалений додаток для дозвону, який дозволяє шукати улюблені компанії та нещодавно визначених абонентів, не виходячи з програми. Весь ваш спам, роботодзвінки можна перенаправляти на вашу голосову пошту, тому вас більше ніколи не турбуватимуть.

Якщо номер, якого немає у вашому списку заблокованих, але визнаний спамом, Hiya автоматично надішле вам сповіщення, коли ви отримаєте дзвінок, допомагаючи вам вжити необхідних заходів відповідно. Додаток має розгалужену базу даних зареєстрованих користувачів, що робить збір даних легким. Кожен абонент, якого ви повідомляєте як спам, може додатково допомогти іншим користувачам, яким можуть знадобитися ті самі функції. Цей аспект програм блокування дзвінків робить їх по-справжньому універсальними та найкращим рішенням для уникнення тіньових дзвінків. Hiya - це безкоштовний додаток, який постачається з покупками в додатку. Однак оголошень немає. Hiya працює з телефонами під управлінням Android 5.0 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкращий блокувальник дзвінків для android

4. Чи слід відповідати?

Це відносно новий додаток, і друга версія Чи повинен я відповідати? від розробників, а це означає, що виробники мають певний досвід у цьому. Варто зазначити, що база даних номерів програми постійно зростає, і компанія повідомляє, що щодня додає до 30 000 нових номерів. Він розпізнає дзвінки, які інші користувачі програми вважають спамом, щоб надати вам простий та ефективний спосіб заблокувати абонентів без особливих зусиль. Важливо те, що ця програма може також запобігати прихованим, іноземним або преміум номерам, чого не може запропонувати багато програм для блокування дзвінків.

Враховуючи функції блокування, цей найкращий блокувальник дзвінків для пропозицій Android, чи повинен я відповісти? також може використовуватися як альтернативна програма для дозвону, оскільки вона може відображати ваші контакти та улюблені контакти, не виходячи з програми. Це безкоштовне завантаження в Play Store, але воно постачається із покупками в додатку. На щастя, тут немає оголошень. Для роботи програми потрібні смартфони з ОС Android 6.0 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

5. Блокування дзвінків

Подібно до програм, про які ми говорили вище, Call Blocker надає комплексне рішення, щоб назавжди заблокувати набридливих абонентів або спам від того, щоб вони більше ніколи не зв’язувались з вами. Користувачі також можуть відфільтрувати номери, які “починаються з” певної серії, щоб переконатися, що до вас не надходять дзвінки від тієї самої компанії, що займається телемаркетингом. Користувачі також можуть заблокувати / розблокувати контакти за допомогою кнопки одним дотиком, яка може допомогти розблокувати кілька контактів одночасно.

Незважаючи на те, що ви можете не бачити сповіщення про заблокований дзвінок, найкращий блокувальник дзвінків для android зберігає всю інформацію в журналі дзвінків, щоб краще зрозуміти, хто дзвонив вам у певний день. Додаток також має функцію білого списку, яка дозволяє дозволяти вхідні дзвінки з певних номерів, навіть якщо вони були визнані спамом. Call Blocker - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке підтримується рекламою та покупками в додатках.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.