Прості способи виправити комутатор Nintendo, який не заряджається | TheDroidGuy

Хоча Nintendo Switch люблять мільйони людей у ​​всьому світі, багато користувачів також виявляють, що іноді консоль не може виправдати заявлену 6-годинну витривалість ігрового акумулятора. Буває, що деякі консолі Nintendo Switch також стикаються з проблемами, не заряджаючись взагалі. Обидва ці питання є важливими, оскільки вони впливають на продуктивність та зручність роботи консолі.

Якщо ви не можете насолоджуватися Nintendo Switch Lite, який пропонує безліч ігор для перемикачів, таких як Nintendo 3ds, оскільки у вас проблема з тим, що ваш Nintendo Switch зараз не заряджається, можна виконати ряд кроків з усунення несправностей, щоб визначити причину цього . Ця стаття допоможе вам звузити фактори, чому комутатор може не заряджатись.

Чому Nintendo Switch не заряджається?

Як портативна ігрова платформа, така як консоль Wii U, комутатор Nintendo має серйозні обмеження щодо свого ресурсу живлення. Хоча виробник стверджує, що Switch можна використовувати протягом 6 годин ігор після повної зарядки, це не завжди так, оскільки деякі ігри можуть вимагати більше енергії, ніж інші.

Це робить дуже важливим, щоб комутатор завжди був готовий до заряджання, коли це потрібно. Це може дуже засмутити, якщо консоль не заряджається після розрядження акумулятора.

Існує ряд факторів, які можуть спричинити проблему із зарядкою.

З одного боку, консоль, можливо, розрядила літій-іонну батарею на 4310 мАг до такої міри, що їй потрібно кілька хвилин зарядки, перш ніж вона покаже ознаки включення. Нерідкі випадки, коли консоль Nintendo Switch не вмикається відразу після підключення до неї для зарядки. Зачекайте принаймні 30 хвилин після підключення консолі до зарядного пристрою, перш ніж увімкнути його.

Інша причина, через яку ваша консоль Nintendo не заряджається, може бути через несправний кабель живлення USB C або адаптер. У деяких випадках розетка, яку ви можете використовувати, може також запобігти зарядці. 

Нарешті, також може статися програмний збій, щоб запобігти включенню або зарядці консолі.

Усунення несправностей комутатора Nintendo, який не заряджається

Потрібний час: 10 хвилин

Вам потрібно виконати кілька кроків з усунення несправностей, щоб дізнатися справжню причину, через яку ваш комутатор Nintendo не заряджається. Нижче наведено конкретні речі, які ви повинні зробити:

 1. Залиште зарядку Nintendo Switch мінімум на 30 хвилин.

  Дозвольте консолі заряджатися довше, зачекавши принаймні 30 хвилин. Це має дати батареї більше, ніж достатньо енергії, щоб знову запустити систему. Пам’ятайте, що ця пропозиція застосовується лише у разі виникнення проблем із зарядкою.

 2. Перевірте адаптер змінного струму.

  Якщо зарядка консолі не допоможе вирішити проблему, і все ж ваш перемикач Nintendo не зарядиться, ви можете скинути адаптер змінного струму, від’єднавши обидва кінці, від’єднані від мережі, на термін до 1 хвилини.

  Також переконайтесь, що ви перевірили кабель та адаптер на наявність пошкоджень. Поломка кабелю могла повністю відключити живлення під час заряджання. 

 3. Замініть адаптер змінного струму.

  Переконайтеся, що ви використовуєте офіційний адаптер змінного струму або зарядний пристрій Nintendo Switch (модель № HAC-002). Якщо ви використовуєте сторонні адаптер живлення, переконайтесь, що адаптер сумісний і працює. В іншому випадку замініть поточний зарядний пристрій на відомий робочий аксесуар.

 4. Підключіть адаптер змінного струму безпосередньо до розетки.

  Пропустіть розетку (якщо ви її використовуєте) і підключіть адаптер змінного струму безпосередньо до розетки.

 5. Виконайте апаратне скидання.

  Якщо індикатор зарядки взагалі не відображається на екрані, потрібно виконати апаратне скидання. Це можна зробити, натиснувши та утримуючи кнопку живлення принаймні від 12 секунд до 30 секунд

Отримайте допомогу від Nintendo

Якщо ви все ще не можете скористатися своїм Nintendo Switch, особливо платною Інтернет-службою Nintendo Switch, оскільки жодне з наведених вище рішень не змогло виправити проблему із зарядкою, можливо, існує більш глибока проблема, яку можна вирішити лише шляхом ремонту. Перевірте деталі гарантії та умови використання консолі, а потім відвідайте місцевий магазин Nintendo за допомогою.

Пропоновані показники:

 • Як виправити консоль PS4 (PlayStation 4) не вмикається
 • Як виправити (PlayStation 4) контролер PS4, що блимає синім
 • Як виправити Call Of Duty Mobile не відкриється або не вийде з ладу
 • Як виправити контролер PlayStation 4 не вмикається

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube і слідкуйте за нами на Facebook Twitter для усунення несправностей.