Як виправити Galaxy S8, який перестав отримувати текстові повідомлення [керівництво з усунення несправностей]

Сьогоднішня стаття про усунення несправностей надасть рішення, які ви можете зробити, якщо ваш # GalaxyS8 раптово перестав отримувати тексти. Точне питання описано одним із членів нашої спільноти нижче. Рішення у цьому посібнику можуть застосовуватися до будь-яких інших змін у вашій проблемі, тому обов’язково дотримуйтесь їх у наведеному порядку.

Сьогоднішня проблема: Як виправити Galaxy S8, який перестав отримувати текстові повідомлення

Мій Galaxy S8 перестав отримувати текстові повідомлення від різних контактів у моєму телефоні. Я можу надсилати текстові повідомлення, але не отримувати. Я перевірив кілька людей після запитання, чому я не відповідаю на текстові повідомлення. Здається, всі інші функції телефону працюють нормально. Один з моїх близьких контактів надіслав декілька знімків, які окремо не з’явилися близько 8 годин. Інші тексти, надіслані від тієї самої особи, досі не надходили через 30+ годин. Кілька інших контактів надіслали повідомлення 15 годин тому, які все ще втрачені в кіберпросторі. Усі ці контакти бачать повідомлення, яке воно надсилало, а потім доставляло. - Грег Росс

Рішення: Привіт Грег. Існує довгий перелік можливих причин, чому ваш Galaxy S8 більше не отримує текстові повідомлення. Для того, щоб звузити їх, потрібно виконати набір логічних кроків з усунення несправностей. Нижче наведені кроки, які ви можете спробувати:

Виправлення №1: Примусове перезавантаження

Ми не знаємо, чи ви вже пробували це до того, як зв’язалися з нами, але перезапуск пристрою має бути першим, що вам потрібно зробити.

 1. Натискайте кнопку живлення протягом декількох секунд, доки на екрані не з’явиться меню.
 2. Виберіть Вимкнути з опцій меню.
 3. Потім натисніть OK. Потім телефон вимкнеться.
 4. Через 30 секунд знову натисніть кнопку живлення, доки телефон не увімкнеться.

Інший спосіб примусового перезавантаження S8 - це одночасне натискання та утримання кнопок живлення та зменшення гучності протягом 45 секунд або до включення живлення телефону. Це те, що зазвичай рекомендується, якщо ваш телефон не реагує або замерз. У вашому випадку ми рекомендуємо примусово перезавантажити систему, оскільки вона імітує ефект фізичного відключення акумулятора від пристрою. Зазвичай це ефективне рішення для виправлення незначних помилок, включаючи незрозумілі проблеми з випадковими повідомленнями.

Виправлення 2. Вимкніть програму обміну повідомленнями

Велика ймовірність того, що причиною вашої проблеми є програма текстових повідомлень, яку ви використовуєте. Отже, наступним кроком з усунення несправностей, який ви хочете зробити, є побачити, що станеться, якщо ви вимкнете програму. Виконуючи цей крок з усунення несправностей, ви в основному перезавантажуєте саму програму. Це хороший спосіб усунути помилки, пов’язані з додатками, і, безумовно, застосовний у вашому випадку. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Знайдіть програму обміну повідомленнями та торкніться її.
 4. Натисніть кнопку ВИМКНУТИ.
 5. Натисніть ВИМКНУТИ, щоб підтвердити.
 6. У деяких програмах може відображатися повідомлення на зразок «Замінити цей додаток на заводську версію? Усі дані буде видалено ”. так що просто натисніть OK.

Після вимкнення програми перезапустіть S8 і знову оновіть програму обміну повідомленнями. Після цього надішліть собі тестове повідомлення, щоб перевірити, чи працює воно зараз.

Виправлення №3: Перевірте поштову скриньку, інші папки або блоки

Ми не знаємо, яку програму обміну повідомленнями ви використовуєте, але якою б вона не була, переконайтеся, що ви перевіряєте всі папки чи папки "Вхідні" для своїх повідомлень. Можливо, з якихось причин ці «загублені» повідомлення насправді перенаправляються в інші папки під вашим додатком для обміну повідомленнями.

Якщо у вас є блоки, спробуйте також перевірити їх, чи не включені до зазначеного списку номери, з яких ви не отримуєте повідомлень.

Виправлення # 4: Видалення старих бесід

Однією з найпоширеніших причин, чому пристрій може не отримувати вхідні тексти, є брак місця. Це не обов'язково означає відсутність місця у внутрішній пам'яті телефону. Навіть якщо у вас залишилось ГБ вільного місця на внутрішньому пристрої зберігання даних S8, можливо, у вашої програми обміну повідомленнями не вистачає місця, щоб вмістити більше текстів. Кожному додатку, як і будь-якому додатку для обміну повідомленнями, відводиться лише певний простір. Якщо виділений простір у вашій програмі обміну повідомленнями закінчується або вже заповнений, він не зможе отримувати нові SMS. Щоб цього не сталося, ви хочете видалити старі ланцюжки розмов, особливо ті, що містять фотографії та відео. Спробуйте видалити якомога більше повідомлень і перевірте, чи проблема не повертається.

Виправлення # 5: Повторно встановіть SIM-карту

Багато користувачів Android раніше могли успішно виправляти проблеми з обміном повідомленнями, виймаючи та повторно вставляючи свою SIM-карту. Якщо ви ще не пробували цього, ось що вам потрібно зробити точно:

 1. Вимкніть ваш S8.
 2. Вийміть SIM-карту.
 3. Зачекайте 19 секунд, перш ніж знову ввімкнути телефон.
 4. Вставте SIM-карту знову.
 5. Перевірте наявність проблеми.

Виправлення # 6: Очищення кеш-пам’яті та даних

Додатки використовують набір тимчасових файлів та інших матеріалів для ефективної роботи. Іноді кеш програми може застаріти або пошкодитися, що спричиняє проблеми з поведінкою програми. Щоб переконатися, що програма, з якою у вас зараз виникають проблеми, має хороший кеш, спочатку потрібно очистити їх поточні. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться свого додатка.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити кеш.
 8. Перезапустіть S8 і перевірте наявність проблеми.

Як очистити дані програми

Якщо стирання кеш-пам’яті обох програм не буде працювати, наступним кроком буде очищення їх даних. Ця процедура поверне програму до заводського стану, тому не забудьте заздалегідь створити резервну копію текстових повідомлень. Після резервного копіювання всього, виконайте наведені нижче дії, щоб очистити дані кожного додатка:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться свого додатка.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть S8 і перевірте наявність проблеми.

Виправлення # 7: Скиньте налаштування мережі

Деякі проблеми з обміном повідомленнями можуть бути спричинені не самою програмою обміну повідомленнями, а неефективною або неправильною конфігурацією стільникової мережі. Щоб звести до мінімуму можливість розвитку такої ситуації, не забудьте також скинути налаштування мережі.

Щоб скинути налаштування мережі вашого S8:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть кнопку СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ, щоб підтвердити.
 6. Перезапустіть S8 і перевірте наявність проблеми.

Виправлення # 8: Замініть SIM-карту

Якщо скидання мережевих налаштувань не призведе до виправлення, ви також можете спробувати перевірити, чи є у вас проблема із SIM-карткою, замінивши її. Якщо у вас є інший сумісний телефон, щоб спробувати, вставте поточну SIM-карту, яка є у вас, і перевірте, чи отримуєте ви повідомлення на цьому телефоні чи ні. Якщо у вас буде та сама проблема, візьміть іншу SIM-карту.

Виправлення # 9: Використовуйте інший додаток для обміну повідомленнями

Як згадувалося вище, проблема може полягати в самому додатку для обміну повідомленнями, тому також є гарною ідеєю, якщо ви можете використовувати інший. Є багато хороших додатків для обміну повідомленнями, які ви можете спробувати в Play Store, але ми рекомендуємо будь-який із цих:

 • Пульс
 • Текстра
 • Посланник настрою
 • Повідомлення Android

Виправлення No10: Дотримуйтесь у безпечному режимі

Деякі сторонні програми можуть не працювати належним чином і створювати перешкоди для роботи Android. Щоб перевірити, чи є у вас такий додаток зараз, ви можете перезапустити ваш S8 у безпечний режим. У цьому режимі працюватимуть лише попередньо встановлені програми, тож це хороший спосіб дізнатись, чи у вас погана ситуація. Якщо ви отримуватимете повідомлення в безпечному режимі, але не в звичайному, це повинно сказати вам, що ви встановили погану програму.

Щоб перезавантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Тепер нехай ваш телефон працює в безпечному режимі та перевіряє наявність проблеми. Якщо ваш S8 працює нормально, ви можете зробити ставку на те, що винна одна з ваших програм.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Не можете отримувати тексти з iPhone?

Якщо у вас трапляються проблеми з отриманням повідомлень лише від користувачів iPhone, цілком можливо, що їх повідомлення можуть надсилатися у формі iMessage, а не звичайних текстів. Ця ситуація може статися, якщо ви перейдете з iPhone на Android і перенесете SIM-карту на пристрій Android

без належної деактивації iMessage. Повідомлення, надіслані на ваш номер телефону від контактів, що використовують пристрої iOS, надсилатимуться як iMessage, тому їх взагалі ніколи не отримаєте. Якщо ви хочете знати, як правильно скасувати реєстрацію вашого iMessage, дотримуйтесь цих офіційних інструкцій від Apple.

Зверніться до оператора мережі

Якщо всі наші пропозиції не допоможуть вирішити проблему на даний момент, вам слід співпрацювати зі своїм оператором мережі, щоб з’ясувати її. Проблема може бути не у вашому телефоні, а в їх системі. Можливо, відбувається перебої в роботі мережі, або, можливо, потрібно буде перенастроїти ваш обліковий запис. Оскільки у вас виникають проблеми з їх обслуговуванням, вони несуть відповідальність допомогти вам у цьому випадку.