Що робити, якщо ваш PS4 не встановить останнє оновлення

Якщо ваш PS4 не оновлюється, і ви не знаєте, чому це так, цей посібник з усунення несправностей повинен допомогти. Незважаючи на те, що ви можете однозначно використовувати свою консоль PS4 прямо з коробки, оновлення програмного забезпечення необхідні, щоб вирішити відомі проблеми та внести нові зміни. Деякі ігри також не підключаються до Інтернету, якщо програмне забезпечення вашої консолі не використовує останнє оновлення. З цих причин у вас немає причин дійсно запобігати оновленням системи.

Іноді PS4 може взагалі не оновлюватися. На щастя, проблеми з оновленням можуть бути загальними, але вони також є одними з найпростіших проблем. Давайте подивимося, як ви можете вирішити власну проблему оновлення.

Чому ваш PS4 не завантажує та не встановлює оновлення?

Є кілька причин, чому ваш PS4 не встановлює оновлення. Дізнайтеся, які вони нижче.

З’єднання з Інтернетом повільне або переривчасте.

Щоб безперервно завантажувати ігри та оновлення, ваш PS4 потребує пристойної швидкості Інтернету. Переконайтеся, що на консолі встановлена ​​швидкість не менше 3 Мбіт / с. Щоб побачити, наскільки швидкою є швидкість Інтернету на вашому PS4, ви можете виконати перевірку швидкості мережі.

Якщо ви користуєтеся Wi-Fi вдома, переконайтесь, що сигнал не відключається постійно, оскільки це може перервати оновлення. Якщо потрібно, розгляньте можливість підключення консолі до маршрутизатора мережевим кабелем.

Сервери Sony не працюють.

Сервери можуть час від часу виходити з мережі. Якщо під час спроби оновлення ви отримуєте повідомлення про помилку, це може бути показником тривалості простою сервера. Оскільки помилки сервера зникають самі по собі, вам потрібно пропустити оновлення та почекати, поки проблему виправлять.

Програмне забезпечення PS4 блокує оновлення.

Якщо у вас встановлене неофіційне програмне забезпечення PS4, оновлення системи від Sony може бути заблоковано. Щоб оновити систему, можливо, доведеться налаштувати деякі налаштування модифікованого програмного забезпечення або перевстановити офіційне програмне забезпечення PS4.

Невідомий програмний збій.

У деяких випадках навіть офіційне програмне забезпечення може зіткнутися з помилкою та перешкодити встановленню останніх оновлень. У цьому випадку спробуйте відновити налаштування програмного забезпечення до заводських значень або ініціалізувати консоль, щоб вирішити проблему.

Вирішення проблем з оновленням PS4

Виправити проблеми з оновленням PS4 часто легко. Нижче наведені рішення, які ви можете спробувати.

 1. Усуньте з’єднання з Інтернетом.

  Перш за все, ви хочете переконатися, що ваш PS4 не страждає від повільних або періодичних проблем із підключенням. Зробіть на ньому тест швидкості і перевірте, чи нормальна швидкість. Переконайтеся, що ви вирішуєте проблеми з Wi-Fi (якщо ви використовуєте налаштування бездротової мережі).

 2. Виконуйте оновлення PS4 вручну або в автономному режимі.

  Якщо взагалі немає проблем із підключенням до Інтернету, але ваша консоль все одно не зможе безпосередньо завантажувати оновлення з Інтернету, спробуйте виконати офлайн-оновлення PS4.

 3. Видалити сповіщення.

  Деякі користувачі PS4 повідомляють, що глюк сповіщень може тимчасово заблокувати встановлення оновлень. Видаліть свої сповіщення та перевірте, чи це спрацює. Ось як:

  -Виберіть сповіщення .

  -Натисніть кнопку Параметри на контролері.

  -В меню виберіть Видалити .

  -Виберіть Вибрати все .

  -Виберіть Видалити .

  -Коли ви видалите всі сповіщення, спробуйте вручну інсталювати оновлення ще раз.

 4. Встановіть оновлення через безпечний режим.

  Як і звичайний комп’ютер з ОС Windows, ви можете запустити свій PS4 у безпечному режимі та виконати ряд дій, одне з яких оновити систему. У безпечному режимі можуть працювати лише найосновніші функції, тому, якщо збій виникає в аспекті більш досконалого аспекту програмного забезпечення, оновлення в цьому режимі може спрацювати.

  Для завантаження консолі в безпечний режим та оновлення звідти виконайте наведені нижче дії:

  -Вимкніть PS4 повністю. 

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення на передній панелі PS4, доки не почуєте два звукові сигнали.

  - Відпустіть кнопку живлення після другого звукового сигналу, який повинен відбутися приблизно через сім секунд після першого звукового сигналу. 

  -Підключіть свій контролер до консолі за допомогою USB-кабелю, а потім натисніть кнопку PlayStation .

  -В меню Безпечний режим виберіть варіант 3 [Оновити програмне забезпечення системи].

Отримайте допомогу від Sony.

Якщо ваш PS4 все одно не зможе встановити оновлення після виконання наведених вище рішень, за ним повинна бути невідома апаратна помилка або програмний збій. Взяти в руки Sony і призначити зустріч із ними для його ремонту.

Пропоновані показники:

 • Як виправити контролер PS4 не буде підключатися або синхронізуватися Легкі кроки
 • Як виправити службовий обов'язок Сучасна війна продовжує руйнуватися Xbox One
 • Як виправити збій гри на PS4 | Не реагує і замерзає
 • Як виправити неповне встановлення Steam (3) | Не підключиться

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.