Samsung Galaxy S4 не заряджається, акумулятор швидко розряджається та інші пов'язані з цим проблеми

Одним з найбільш надійних смартфонів Android, який зараз доступний на ринку, є # Samsung Galaxy # S4. Вперше випущений в 2013 році, цей пристрій, який був колишньою флагманською моделлю, і сьогодні використовується досить великою кількістю людей. Оскільки це вже стара модель, цілком природно, що деякі проблеми вже з’являться.

Samsung Galaxy S4

Однією з проблем, яку ми хотіли б вирішити сьогодні, є те, що Galaxy S4 не заряджається, акумулятор швидко розряджається та інші пов'язані з цим проблеми. Якщо ви нещодавно надіслали нам такий випуск, вам слід ознайомитися з деякими кроками з усунення несправностей, які ми рекомендували нижче.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S4 Не заряджається

Проблема: Коли підключений зарядний індикатор (блискавка) відображається на символі рівня заряду акумулятора, але після нічного підключення не зарядженого, насправді тісто зменшується ще більше, як телефон ніколи не був підключений. У мене три батареї, жодна не заряджається на телефоні - лише на зовнішньому зарядному пристрої. Я випробував кілька систем зарядки та штекери, але не везе. Чи може бути пошкоджене з'єднання "штифтом" у гнізді зарядного пристрою для телефону? В даний час я просто замінюю батареї із зарядного пристрою на телефон щоранку. Дякуємо за будь-які пропозиції

Рішення: Здається, проблема в телефоні. Ви пробували використовувати інший USB-шнур під час заряджання телефону? Іншою можливою причиною цієї проблеми є те, що порт зарядки вашого телефону вже міг бути несправним. На жаль, у цьому випадку вам доведеться доставити ваш телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Перш ніж приносити телефон у сервісний центр, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону та зробити скидання до заводських налаштувань. Це дозволяє перевірити, чи не проблема викликана збоєм у програмному забезпеченні телефону. Після скидання перевірте, чи проблема з зарядкою зникає.

S4 Акумулятор швидко розряджається

Проблема: Акумулятор розряджався дуже швидко і заряджався довше, ніж зазвичай. Сьогодні опинився в ситуації, коли телефон повністю загинув через відсутність зарядного пристрою. Навіть коли “мертві” продовжували мерехтіти і вимикатись. Ніколи не проходив повз значок акумулятора Працював на зарядному пристрої майже 2 години, а світлодіод не світився, екран світився, вібрація і т. Д. Спробував вимкнути акумулятор і підключити до зарядного пристрою, і все одно нічого.

Рішення: Існує ймовірність того, що акумулятор телефону вже може бути несправним. Перш ніж отримувати новий акумулятор, спробуйте спочатку перевірити, чи не викликає проблему зарядний пристрій. Використовуйте інший зарядний пристрій з іншим зарядним кабелем і перевірте, чи заряджається телефон. Якщо цього не сталося, уважно огляньте зарядний порт телефону. Якщо ви помітили будь-які ознаки бруду або сміття, тоді очистіть їх, використовуючи балон із стисненим повітрям або ватяну паличку, змочену в спирті.

Якщо проблема не зникне, вам слід придбати новий акумулятор.

S4 Акумулятор швидко розряджається

Проблема: Мій Samsung Galaxy s4, який вже був оновлений до льодяника на той час, коли я його розпакував і ввімкнув, розрядив акумулятор, скажімо, 1% на 2-3 хвилини кожного разу, коли я користувався додатком, дивився відео або переглядав Інтернет .Я вже кілька разів робив скидання до заводських налаштувань або перезавантажував. і зараз я планую понизити його до рівня желе.Таким чином, мені потрібні деякі пропозиції та поради!

Вирішення: Перш ніж знизити версію програмного забезпечення телефону, спробуйте перевірити інші можливі фактори, які можуть спричинити цю проблему. У вашому телефоні встановлена ​​карта microSD? Якщо з цією картою виникають проблеми, телефон довго буде отримувати доступ до даних, що зберігаються на ній. Це одна з можливих причин швидкого розряджання акумулятора. Спробуйте спочатку вийняти карту microSD, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Ще одним фактором, який може спричинити цю проблему, є сам акумулятор. Він може бути вже слабким, тому швидко розряджається. Спробуйте отримати новий акумулятор, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Якщо проблема все-таки виникає, ви можете спробувати знизити версію програмного забезпечення телефону. Вам знадобиться копія прошивки телефону Jelly Bean та останньої версії Odin, встановленої на вашому комп’ютері. Інструкції щодо проведення цієї процедури можна знайти на декількох популярних форумах Android в Інтернеті.

Акумулятор S4 швидко падає

Проблема: У мене проблеми з телефоном. заряджається приблизно до години, тобто 100%. Потім, залишаючи його вимкненим Wi-Fi, вимкненим мобільним передаванням даних тощо, за 10 хвилин батарея знижується приблизно до 70%. Нещодавно я зробив заводські налаштування. Також стає божевільно гарячим. Будь ласка, допоможіть!

Вирішення. Якщо проблема все ще виникає після скидання до заводських налаштувань, можливо, причиною цього не є програмне забезпечення телефону. Спробуйте перевірити, чи проблема виникає під час виймання картки microSD з вашого телефону. Як правило, якщо ця карта несправна, акумулятор швидко розряджається, оскільки телефон буде довго отримувати доступ до даних, що зберігаються на картці.

Іншим можливим фактором, який може спричинити цю проблему, є слабка батарея. Спробуйте отримати новий акумулятор, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Кнопка живлення S4 не працює

Проблема: Отже, кнопка живлення мого телефону не працює, і я пару днів живу з нею. Але днями я його вимкнув, і тепер він не ввімкнеться. Я намагався вийняти акумулятор, однак логотип просто з’являється, а потім чорний. Я його заряджав, думав ночами. Idk, що робити зараз.

Вирішення: Якщо кнопка живлення вашого телефону дійсно несправна, вам потрібно перевірити це і, можливо, замінити в авторизованому сервісному центрі. Однак перед цим слід перевірити, чи є інші фактори, що можуть спричинити цю проблему.

Ви згадали, що телефон запускається з логотипом Samsung, коли ви знову вставляєте батарею, але потім просто затьмарюється. Ви натискаєте кнопку живлення, щоб дістатися до логотипу Samsung? Якщо після натискання кнопки живлення з'являється логотип, можливо, ця кнопка не пошкоджена, і проблема викликана програмним забезпеченням вашого телефону. Щоб перевірити, чи це проблема, пов’язана з програмним забезпеченням, спробуйте увійти в режим відновлення телефону. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, спершу виконайте розділення кешу. Це видаляє тимчасові дані вашого телефону, які можуть спричинити цю проблему. Вам також слід подумати про скидання до заводських налаштувань, якщо проблема не зникає. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних вашого телефону, тому враховуйте це, лише якщо ви бажаєте втратити дані телефону.

Якщо ви не можете отримати доступ до режиму відновлення, я пропоную перенести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити кнопку живлення.

S4 не запускається

Проблема: Привіт, у мого хлопця є Samsung Galaxy s4, і якось увечері він почав перегріватися, ви могли його підключити, і здавалося, що він заряджається, але ви утримуєте кнопку живлення, і він буде вібрувати, але не запускатиметься і згасне, як це отримав сповіщення, але екран був чорним, будь ласка, допоможіть. Я не уявляю, в чому проблема

Рішення: Спробуйте спочатку вийняти акумулятор телефону та карту microSD. Натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Це розрядить телефонну ланцюг і очистить його оперативну пам’ять. Вставте лише акумулятор, а потім спробуйте увімкнути його. Якщо він все ще не вмикається, перевірте, чи можете ви отримати доступ до режиму відновлення вашого телефону. У режимі відновлення слід стерти розділ кешу телефону, а потім перезавантажити телефон у звичайному режимі. Якщо проблема все-таки виникає, поверніться до режиму відновлення та скиньте заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних вашого телефону, тому враховуйте лише цей варіант, якщо ви готові втратити дані телефону.

Якщо проблема все ще не зникає, вам слід подумати про придбання нового акумулятора, оскільки той, що використовується вашим телефоном, вже може бути несправним.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.