Як виправити Google Pixel 3, який застряг на екрані логотипу Google

#Google #Pixel 3 - це остання модель у лінійці Pixel, яка нещодавно була випущена. Цей телефон оснащений алюмінієвою рамою з Gorilla Glass 5 спереду та ззаду. Він використовує 5,5-дюймовий P-OLED-дисплей і використовує потужний процесор Snapdragon 845 у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему Google Pixel 3, яка застрягла в проблемі з екраном логотипа Google.

Якщо у вас є Google Pixel 3 або будь-який інший пристрій Android, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити Google Pixel 3, який застряг на екрані логотипу Google

Проблема:Мій Pixel 3 раптово обірвався вчора ввечері в середині розмови. Телефон не ввімкнувся. Я поклав його на зарядний пристрій, хоча знаю, що він не мертвий. Телефон знову вмикався три рази, і кожен раз він розбивався, коли я намагався надіслати текст людині, з якою я телефонував, про проблеми з телефоном. Тепер він "застряг" на екрані логотипу Google. Що я маю на увазі під цим, це те, що мій телефон буде на білому екрані Google, а потім буде відключений до чорного. Це постійно, без зупинок. Відсікання до чорного відбувається приблизно кожні 30 секунд. Потім він знову з’являється на білому екрані Google, і процес продовжується у циклі. Я шукав на форумах, як скинути, перезавантажити або виправити цю проблему. Я не можу знайти нічого корисного. Я намагався скинути заводські налаштування, але коли я був на екрані Android і натиснув режим відновлення,замість того, щоб побачити робота Android із знаком оклику, екран повернувся до логотипу Google. Я збираюся спробувати поїхати до Verizon сьогодні вдень, але мені потрібен телефон для роботи, і якщо я можу отримати допомогу до цього, це було б чудово. Дякую.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це переконатися, що акумулятор телефону достатньо заряджений. Підключіть телефон до настінного зарядного пристрою, а потім дайте йому повністю зарядитися. Як тільки це буде зроблено, ваш найкращий варіант зараз - це запустити телефон у режимі відновлення, а потім звідси скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що ваші особисті дані телефону будуть видалені під час цього процесу.

  • Переконайтеся, що телефон вимкнено.
  • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Утримуючи кнопку зменшення гучності, натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки телефон не увімкнеться. Ви побачите слово "Почати" зі стрілкою навколо нього.
  • Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Режим відновлення”.
  • Натисніть кнопку живлення, щоб запустити режим відновлення. Ви побачите зображення робота Android зі знаком оклику (ви також можете побачити “Немає команди”).
  • Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Утримуючи живлення, один раз натисніть кнопку збільшення гучності. Потім відпустіть кнопку живлення.
  • Якщо “Wipe data / factory reset” не виділено, натискайте кнопку зменшення гучності, доки вона не з’явиться. Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
  • Натискайте кнопку зменшення гучності, доки не виділите “Так” (або “Так - видалити всі дані користувача”). Потім натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
  • Після завершення скидання натисніть кнопку живлення, щоб вибрати “Перезавантажити систему зараз”.

Якщо проблема не зникне навіть після скидання заводських налаштувань, вам потрібно буде перевірити телефон у Verizon.