Як виправити проблеми з WiFi Galaxy Tab A | wifi не підключається або продовжує відключатися

Проблеми з Wi-Fi можуть відрізнятися, тому ця стаття з усунення несправностей містить лише загальні рішення. Якщо у вашої Galaxy Tab A проблеми з Wi-Fi, і ви не знаєте, що робити, обов’язково дотримуйтесь порад у цій публікації. Ми пропонуємо вам 9 рішень, якими ви можете спробувати вирішити будь-яку проблему з Wi-Fi, яка може виникнути у вас.

Як виправити проблеми з WiFi Galaxy Tab A | wifi не підключається або продовжує відключатися

Більшість проблем з Wi-Fi на Galaxy Tab A можуть бути виправлені користувачем. Дізнайтеся, що ви можете зробити, якщо у вас є проблеми з Wi-Fi на цьому пристрої.

Виправлення проблем з wifi у Galaxy Tab A №1: Перевірте маршрутизатор

Якщо на вашому Galaxy Tab A виникають проблеми з Wi-Fi, першим кроком з усунення несправностей, який ви повинні зробити, є перевірка, чи проблема не пов'язана з самим маршрутизатором. Якщо у вас інший бездротовий пристрій (смартфон, ноутбук, планшет), спробуйте підключити його до маршрутизатора та перевірити, чи не виникає проблема. Якщо другий пристрій має ту ж проблему, можливо, проблема з маршрутизатором. Спочатку слід зосередитись на усуненні несправностей маршрутизатора, щоб усунути проблему. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до свого постачальника послуг Інтернету (ISP) для отримання вказівок. 

В рамках цього процесу слід перезапустити маршрутизатор. Відключіть кабель живлення маршрутизатора приблизно на 5 секунд, перш ніж все знову підключити. Після оновлення маршрутизатора перевірте проблему ще раз. 

Якщо у вас немає доступу до маршрутизатора, і у вас виникають проблеми лише з підключенням до певної мережі, як-от школа чи готель Wi-Fi, зверніться за допомогою до адміністратора мережі.

Виправлення проблем із wifi у Galaxy Tab A №2: отримайте помилку

Якщо є код помилки або повідомлення, яке відображається щоразу, коли wifi відключається або аварійно завершує роботу, слід обов’язково взяти це до відома. Зазвичай помилки є ключовими для вирішення проблем. Що потрібно зробити, це пошукати в Google помилку, щоб перевірити, чи є в Інтернеті рішення, за яким можна піти. Якщо проблема поширена і зачіпає багатьох користувачів, можливо, буде опубліковане рішення в Інтернеті. 

Виправлення проблем з Wi-Fi у Galaxy Tab A №3: Виконайте м’яке скидання

Перезапуск пристрою з проблемою Wi-Fi іноді ефективний. Якщо ви ще не перезавантажили Galaxy Tab A із проблемами з Wi-Fi, обов’язково зробіть це зараз. Спробуйте спочатку перезапустити його, натиснувши кнопку живлення, щоб відкрити меню завантаження. Потім виберіть опцію Перезапустити і перевірте, чи це працює.

Інший спосіб перезапустити пристрій - натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться. Це імітує ефект від'єднання акумулятора від пристрою. Якщо це спрацює, це може розблокувати пристрій.

Якщо звичайний перезапуск не допоможе, спробуйте наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше. 

Друга та третя процедури перезапуску намагаються імітувати наслідки вилучення акумуляторної батареї. На старих пристроях відключення акумулятора часто є ефективним способом виправлення невідповідних пристроїв. Якщо нічого не змінилося, перейдіть до наступних пропозицій.

Регулярне перезавантаження пристрою принаймні раз на тиждень може бути корисним. Якщо ви схильні щось забувати, радимо налаштувати телефон для самостійного перезавантаження. Ви можете запланувати це завдання, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Догляд за пристроєм.
 3. Торкніться 3-крапки вгорі.
 4. Виберіть Авто перезапуск.

Виправлення проблем з Wi-Fi у Galaxy Tab A №4: Від’єднання від мережі Wi-Fi

Як і м'який перезапуск або перезавантаження, відключення від мережі Wi-Fi іноді може спрацювати. Не забудьте спробувати це просте можливе рішення, перш ніж переходити до інших пропозицій нижче. Щоб від’єднатись від Wi-Fi, виконайте такі дії:

 1. На будь-якому екрані натисніть панель сповіщень зверху вниз.
 2. Натисніть і утримуйте піктограму Wi-Fi.
 3. Натисніть на мережу wifi.
 4. Унизу торкніться Забути.
 5. Як тільки ваш Galaxy Tab A від’єднається від мережі, перезапустіть його перед повторним підключенням.

Виправлення проблем із wifi у Galaxy Tab A №5: скидання налаштувань мережі

Якщо забуття мережі не спрацює, наступним кроком буде переконатися, що ви очистили поточну конфігурацію мережі. Роблячи це, ви ефективно стираєте всі конфігурації мережі, включаючи всі збережені мережі Wi-Fi, а також їх паролі. Щоб очистити налаштування мережі:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть кнопку СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ, щоб підтвердити.
 6. Перезапустіть Galaxy Tab A і перевірте проблему.

Виправлення проблем із wifi у Galaxy Tab A №6: Витріть розділ кешу

Якщо проблеми з Wi-Fi у Galaxy Tab A почалися після встановлення оновлення системи або програми, можливо, проблема з кешем системи. Цей кеш використовується Android для швидкого завантаження програм. Якщо системний кеш на вашому Galaxy Tab A пошкоджений або застарілий, це може перешкоджати деяким функціям Android або спричиняти інші проблеми. Щоб гарантувати, що ваш системний кеш Galaxy Tab свіжий, вам потрібно час від часу очищати розділ кешу. Ось як це зробити:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку живлення протягом 5 секунд.
 3. Відпустіть кнопки живлення та збільшення гучності.
 4. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. 
 5. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки не виділите "Видалити розділ кешу".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Видалити розділ кешу".
 7. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб продовжити очищення розділу кешу.
 9. Після очищення розділу кеш-пам'яті натисніть кнопку живлення ще раз для перезавантаження системи.
 10. Це воно!

Виправлення проблем із wifi у Galaxy Tab A №7: дотримуйтесь безпечного режиму

Ще однією можливою причиною, чому на вашому Galaxy Tab A можуть бути проблеми з Wi-Fi, може бути поганий додаток. Іноді погано закодовані програми можуть заважати роботі Android та спричиняти проблеми. В інший час шкідливе програмне забезпечення або шкідливі програми навмисно розроблені, щоб викликати проблеми або перешкоджати роботі деяких функцій. Якщо ви помітили, що функціональність wifi почала діяти нестабільно після встановлення нової програми, видалення цієї програми може допомогти. Якщо ви не можете згадати, яку програму встановили, або підозрюєте, що винна одна з програм, спробуйте перезапустити пристрій у безпечному режимі. У безпечному режимі всі сторонні програми призупинені та не можуть працювати. Якщо ви не пам’ятаєте програму, спробуйте перезапустити пристрій у безпечний режим і подивитися, що станеться. Отже, якщо проблема зникає лише у безпечному режимі, це явна ознака того, що причиною є погана стороння програма. Щоб завантажити пристрій у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск. Це може зайняти до 1 хвилини. Тільки наберіться терпіння, щоб дочекатися цього.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли на пристрої з’явиться безпечний режим.

Пам’ятайте, що сторонні програми у цьому режимі вимкнені, тож ви можете використовувати попередньо встановлені програми. Якщо Galaxy Tab A wifi працює нормально лише у безпечному режимі, це означає, що проблема пов’язана з поганою програмою. Видаліть нещодавно встановлену програму та перевірте, чи це виправить. Якщо проблема залишається, використовуйте процес усунення, щоб ідентифікувати неправдивий додаток. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Galaxy Tab A все ще не вмикається нормально (але працює в безпечному режимі), повторіть кроки 1-4.

Щоб повернутися до нормального режиму або вимкнути безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Торкніться Перезапустити.
 3. Пристрої перезавантажуються в звичайному режимі.

Виправлення проблем з Wi-Fi у Galaxy Tab A № 8: Встановіть оновлення

Іноді застаріле програмне забезпечення та програми можуть спричинити проблеми. Переконайтеся, що ОС Android та всі додатки працюють з найновішими доступними версіями. Якщо на цей час у вашої Galaxy Tab A все ще є проблеми з Wi-Fi, перевірте наявність оновлень та встановіть їх, якщо вони доступні. Оновлення не тільки вносять косметичні зміни, але й виправляють відомі помилки. Хоча загальновідомо багатьом користувачам Android, інсталяція оновлень іноді також приносить необхідні виправлення для відомих помилок. Переконайтеся, що ви не затримуєте встановлення будь-яких оновлень системи або додатків. За замовчуванням телефон повинен повідомляти вас про будь-які доступні оновлення, але у випадку, якщо ви вимкнете цей механізм, настав час перевірити їх вручну.

Щоб перевірити наявність оновлення для Android або системи:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Оновлення програмного забезпечення.
 3. Натисніть Завантажити та встановити.
 4. Зачекайте, поки пристрій перевірить наявність оновлень.
 5. Встановіть оновлення. Якщо нового оновлення немає, телефон повинен повідомити вас про це.

Для пристроїв Galaxy Tab A із фірмовим носієм або тих, які надав ваш оператор, можливо, немає можливості вручну перевіряти наявність оновлень. Все, що вам потрібно зробити, це просто підтвердити наявність повідомлення про оновлення та дозволити встановлення оновлення.

Щоб перевірити наявність оновлень програми:

 1. Відкрийте програму Play Store.
 2. Торкніться значка Додаткові параметри (у верхньому лівому куті).
 3. Торкніться Мої програми та ігри.
 4. Натисніть кнопку Оновити все.

Виправлення проблем з Wi-Fi у Galaxy Tab A №9: Стерти пристрій (скидання до заводських налаштувань)

Якщо жодне з наведених вище рішень не працює, проблема може бути спричинена помилкою програмного забезпечення. Спробуйте відновити заводські налаштування та перевірте, чи це вирішує проблему. Майте на увазі, що це призведе до видалення програмного забезпечення та видалення всіх особистих даних. Обов’язково створіть резервну копію, щоб уникнути втрати файлів. Після скидання до заводських налаштувань програмне забезпечення повернеться до початкових налаштувань.

Нижче наведено два методи, як відновити або відновити заводські налаштування Galaxy Tab A.

Спосіб 1: Як здійснити повне скидання на Samsung Galaxy Tab A через меню налаштувань

За звичайних обставин скидання до заводських налаштувань у меню Налаштування має бути основним способом для вас. Це зробити простіше і не вимагає натискання апаратних кнопок, що деяким користувачам може бути важко зробити.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy Tab A за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку живлення протягом 5 секунд.
 5. Відпустіть кнопки живлення та збільшення гучності.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. 
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.