Як отримати свій Snap Score Up / Підвищити Snapchat Score Hack в 2020 році

Ви коли-небудь помічали, як сторінка профілю Snapchat має оцінку в лівому куті або вгорі ліворуч до них? Це дивне число, якого більшість людей не знає, яке призначення. Вони знають лише те, що чим більше знімків вони надсилають, тим більше оцінка їх зростає. Надсилання знімків - це досить простий спосіб збільшити свій рахунок, але що насправді робить цей рахунок і як ви його швидше збільшуєте? Зрештою, деякі користувачі Snapchat мають оцінки вище сотні тисяч. Отримати ваш рахунок може здатися неможливим, але не хвилюйтеся, є принаймні кілька способів, як ви можете досить швидко змусити свій рахунок рухатися.

Яка ваша оцінка Snapchat?

Кожна людина має оцінку Snapchat, але не кожен знає, яка вона мета. Насправді в оцінці Snapchat немає цієї величезної основної мети, насправді це лише довільне число, яке збільшується із збільшенням кількості надсилань. Тут немає фактичного значення.

Тепер, що це вам говорить, це те, наскільки активна людина на Snapchat. Великі оцінки Snapchat зазвичай вказують на те, що користувач перебуває на Snapchat зовсім небагато, а також надсилає значну кількість знімків своїм друзям. Серйозно - крім цього - насправді немає жодної іншої рими чи причини для оцінки користувача Snapchat, крім вимірювання рівня його активності. Це довільна цифра, яку ви можете розважити, збільшуючи, надсилаючи та відкриваючи знімки - ви, можливо, навіть зможете скласти з неї гру з друзями, намагаючись перемогти їх рахунок!

Як збільшується ваш рейтинг Snapchat?

Snapchat прямо заявив, що ваш бал Snapchat - це число, яке збільшується залежно від кількості відправлених та отриманих знімків. Як правило, ви отримуєте бал за надсилання оснастки та один пункт за перегляд оснастки. Ви не отримуєте балів за перегляд історій Snapchat.

Як ми вже говорили, ви отримуєте один бал за надсилання оснастки. Однак, якщо ви одразу надішлете цю ж картинку групі людей, ви все одно отримаєте лише бал. Формула для підрахунку, скільки балів ви отримаєте за один момент, дивна - знову ж таки, щось, для чого немає рими чи причини. Наприклад, деякі знімки присудять вам кілька балів, тоді як інші - лише один. Варто зазначити, що кількість знімків, здається, досить часто змінює формулу для підрахунку вашого балу Snapchat, тому ніколи не існує вагомих незмінних причин для підвищення вашого рахунку.

Як підвищити свій бал Snapchat

Можливо, ви захочете якнайшвидше збільшити свій бал Snapchat, щоб перемогти рахунок своїх друзів - пощастило вам, є швидкий спосіб зробити це. Вам все одно доведеться вкласти досить багато часу в Snapchat, щоб збільшити свій рахунок, але цей хак змусить ваш рахунок швидко рухатися.

Першим кроком є ​​видалення Snapchat з телефону. Видаліть його. Далі вам потрібно буде зайти сюди, щоб завантажити AppValley . Можливо, вам доведеться зайти в Налаштування своїх телефонів і вибрати прийняти програмне забезпечення з невідомих джерел. Після завантаження виберіть найбільш центральну вкладку, клацніть на категорію «Зламані програми», а потім виберіть Snapchat Plus Plus.

Щойно Snapchat Plus Plus завантажиться на ваш смартфон, увійдіть у програму, вказавши дані свого облікового запису Snapchat. Опинившись, ви можете створити щось під назвою “Групи” за допомогою цієї зламаної версії Snapchat. На вкладці «Група» ви можете створити групу та додати групу знаменитостей або представників Snapchat. Додайте скільки завгодно, чим більше, тим краще.

Тепер ви можете почати надсилати знімки цій групі. Він надішле знімок кожній людині в групі та дасть вам один бал за кожну особу, якій ви надсилаєте оснастку. Оригінальна версія Snapchat давала б вам лише одну точку, навіть якщо ви надсилаєте знімки кільком людям. Отже, скажімо, у вас є двадцять людей у ​​групі в Snapchat Plus Plus; ви надсилаєте знімок цій групі, і ви отримуєте двадцять балів за цей одиничний знімок, який ви надіслали. Зробіть це декілька разів, і ви зможете побачити, наскільки швидко ви можете збільшити свій бал Snapchat або отримати високий бал за кожні надіслані вами знімки.

Звичайно, ви можете збільшити свій бал Snapchat по-старому, і це просто використовувати Snapchat більше! Робити це таким чином має свої переваги, дозволяючи вам стати більш активними, і, отже, почати збільшувати кількість прихильників на Snapchat, а потім, врешті-решт, ви могли б потенційно досягти статусу впливового і почати заробляти гроші, продаючи рекламу на своєму Snapchat своїм фоловерам.

Ми вже згадували про це, але кожен дійсно може надзвичайно швидко збільшити свій бал Snapchat завдяки доброму модному процесу: просто бути активним на Snapchat. Більшість людей не використовували сторонні інструменти або «хаки», щоб швидко збільшити свій бал Snapchat. Ні, вони просто були надзвичайно активними на платформі соціальних медіа, яка, у свою чергу, дуже швидко збільшила їхній бал Snapchat. Якщо ви щодня публікуєте у своїй історії кілька речей і регулярно спілкуєтесь у чаті з людьми зі списку ваших друзів Snapchat, ви насправді збільшуєте свій рахунок швидше, ніж ви думаєте.

Скажімо, ви відправляєте лише 25 знімків на день, що є досить низьким для багатьох досвідчених користувачів - це збільшує ваш бал на 175 балів на тиждень. Якщо ви надсилаєте однакові знімки кільком людям, ви можете насправді подвоїти це! Ваш рахунок дуже швидко зросте, таким чином, потрібно лише трохи терпіння!

І ви можете не повірити, але якщо ви залишаєтеся достатньо активними і продовжуєте публікувати справді хороший вміст, кожен дійсно може досягти статусу впливового. І як тільки ви там, ви можете почати співпрацювати з брендами та продуктами для реклами та продажу їх продуктів через ваш Snapchat. Отже, збільшення вашого балу або активність на платформі, насправді може бути інвестицією з часом!

Остаточний вердикт

Як бачите, дуже швидко підняти свій бал Snap. Ви швидко збільшуєте його, використовуючи зламаний варіант з AppValley , але ми справді рекомендуємо просто більше використовувати Snapchat - таким чином, набагато більше потенційних переваг, якщо стати більш активним у соціальних мережах! Це особливо вірно, якщо ви плануєте стати інфлюенсером з часом. Наполеглива праця з часом майже завжди окупається!

Як швидко збільшити показник Snapchat? Звук звучить у розділі коментарів нижче - ми б раді почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.