Як виправити проблему Samsung Galaxy S8 Plus Black Screen of Death

 • Дізнайтеся, як виправити проблему з чорним екраном смерті на вашому Samsung Galaxy S8 Plus, використовуючи метод, який підтвердили деякі з наших читачів.
 • Дізнайтеся, як вирішити проблеми з телефоном, який має BSoD і не реагує на процедури примусового перезапуску.

Чорний екран смерті (BSoD) часто трапляється, коли на вашому телефоні виникають проблеми з мікропрограмою, які часто можуть спричинити такі проблеми, пов'язані з продуктивністю, як заморожування, відставання та збій програм. Насправді BSoD - це часто просто збій системи, і це може статися зі смартфонами Android преміум-класу та початкового рівня. Однак нещодавно з нами зв’язалися кілька власників Samsung Galaxy S8 Plus, які скаржились на те, що їх телефони не можуть увімкнути. Більшість із них заявили, що їх пристрій більше не реагуватиме ні на клавішу живлення, ні на зарядний пристрій.

Як повідомляється, для деяких проблема почалася після оновлення, тоді як інші заявили, що вона почалася несподівано без очевидної причини. На щастя, ми не вперше стикаємося з цією проблемою, тому ми вже знаємо щось таке, що може допомогти її виправити. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою і на даний момент у вас виникає помилка подібної проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Тепер, перш ніж перейти до рішення, якщо у вас зараз інша проблема, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, з якими власники стикалися зі своїм пристроєм. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, і сміливо використовуйте наші рішення або посібники з усунення несправностей. Однак якщо вони не працюють, і якщо вам потрібна подальша допомога, зв’яжіться з нами, заповнивши наші проблеми з Android

Рішення для Galaxy S8 + Чорний екран смерті

Цю проблему досить легко виправити за умови, що вона не виникала через фізичні та / або пошкодження рідини. З подібними проблемами ми стикалися через кілька тижнів після випуску цього телефону, відтоді ми почали публікувати посібники з усунення несправностей. Багато наших читачів повідомили нам, підтверджуючи, що їх проблеми були усунені, і тому ми тепер знаємо, що працює, а що ні. Я поділюсь з вами найбільш ефективним рішенням цієї проблеми.

Коли ваш телефон самостійно вимкнений без видимих ​​причин або причини і відмовляється знову ввімкнути, ось що ви повинні з цим зробити:

 • Натисніть і утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд.

Якщо припустити, що це просто проблема з прошивкою, і що ваш телефон все ще має достатньо заряду акумулятора, і без будь-яких проблем з апаратним забезпеченням, він повинен нормально завантажитися після виконання цієї процедури. Однак, якщо ваш Galaxy S8 + все одно не ввімкнеться після цього, спробуйте зробити наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд.

В основному він має той самий ефект, що і перший, але причина, по якій вам доводиться це робити, полягає в тому, щоб переконатися, що ви робите процедуру правильно. Майте на увазі, що спочатку натискання клавіші живлення негайно спрацьовує на телефоні, і якщо ви затримаєтеся, утримуючи клавішу зменшення гучності, ви не зможете імітувати відключення акумулятора, тому не буде ініційовано примусовий перезапуск. Краще натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності перед натисканням клавіші живлення. Однак, якщо це також не усуває проблему, спробуйте зробити це ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть телефон до нього за допомогою оригінального кабелю для передачі даних / зарядки.
 3. Незалежно від того, реагує телефон на зарядний пристрій чи ні, залиште його підключеним до зарядного принаймні на десять хвилин.
 4. Тепер спробуйте виконати процедуру примусового перезапуску ще раз, але цього разу, поки пристрій підключено до зарядного пристрою.

Якщо все ще не реагує на це, то проблема полягає не просто в збої системи чи збої. Ви повинні усунути неполадки, щоб перевірити, чи все ще він може ввімкнутись, не відкриваючись. Продовжуйте читати нижче, оскільки я підготував вам посібник з усунення несправностей, яким ви повинні слідувати.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Galaxy S8 + продовжує вимикатися самостійно, екран залишається чорним і не вмикається, інші проблеми
 • Як виправити Verizon Galaxy S8 Plus, який заряджається дуже повільно / швидка зарядка не працює [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно відображає помилку "виявлення вологи" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 + Виявляється волога Помилка з'являється, коли акумулятор розряджається Проблема та інші пов'язані з цим проблеми
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Усунення несправностей Galaxy S8 + з чорним екраном смерті

Навіть якщо ваш телефон не реагував на наведену вище процедуру, все одно існує ймовірність того, що ми можемо вирішити цю проблему, не передаючи телефон до сервісного центру. Однак гарантії немає, оскільки все залежить від того, наскільки серйозна проблема або як вона почалася. Отже, нам потрібно виконати деякі процедури для усунення несправностей і подивитися, чи зможемо ми так чи інакше включити його.

Власникам, яким не комфортно виконувати процедури усунення несправностей, пропоную принести свої пристрої безпосередньо в сервісний центр, щоб технік Samsung міг перевірити його за вами. Але для тих, хто хоче вирішити проблему, намагаючись вирішити проблему без особливих клопотів, продовжуйте читати, оскільки цей посібник може вам допомогти.

Перевірте наявність ознак фізичного та рідкого пошкодження

Перш ніж щось робити з телефоном, найкраще спробувати перевірити наявність можливих ознак фізичного та / або рідинного пошкодження. Ось що вам слід зробити:

 • Перевірте наявність подряпин, вм’ятин і тріщин. Будь-яка сила, яка може пошкодити телефон, повинна залишити слід. Якщо на екрані є видимі тріщини, це не обов'язково означає, що весь телефон пошкоджений, це може бути просто проблема з панеллю дисплея, і її заміна може повернути ваш телефон до життя, але знову ж таки, вам слід принести телефон до сервісного центру.
 • Загляньте в порт USB або зарядний пристрій, щоб побачити, чи немає там вологи. Ви можете скористатися ватним тампоном, щоб очистити ділянку, або вставити невеликий шматочок тканинного паперу для вбирання вологи.
 • Вам також потрібно перевірити індикатор пошкодження рідини (LDI), щоб дізнатись, чи потрапляла рідина в пристрій і псувала ланцюги. Якщо LDI все ще білий, то на вашому телефоні немає пошкоджень рідини, але якщо він став червоним або фіолетовим, то вода потрапила у ваш телефон.

Якщо є явні ознаки фізичного та / або пошкодження рідини, вам слід негайно занести телефон у сервісний центр, щоб технік міг щось з цим зробити.

Спробуйте запустити пристрій у безпечному режимі

Я вже кілька разів стикався з тим, що деякі сторонні програми викликали збій системи, і в цьому сценарії це дуже можливо. Але хороша новина полягає в тому, що ви можете вимкнути всі сторонні програми, запустивши пристрій у безпечному режимі. Якщо припустити, що це прямо зараз у вашому телефоні, він повинен мати змогу запустити цей режим, тому справді варто спробувати. Ось як ви запускаєте пристрій у цей режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

У разі успіху наступне, що вам слід зробити, це шукати програми, які можуть спричинити проблему, та видалити їх по черзі. Щоразу, коли ви видаляєте програму, вам потрібно спробувати перезавантажити телефон у звичайному режимі. Але справа в тому, що ви вже можете вважати цю проблему виправленою, оскільки телефон фактично ввімкнувся в безпечний режим. Отже, якщо ви можете знайти програму, яка спричиняє всі неприємності, ви можете швидко вирішити цю проблему.

Ось як ви видаляєте програму зі свого телефону:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

З іншого боку, якщо телефон не реагує, коли ви намагаєтесь запустити його в безпечному режимі, то у вас є ще одна річ, яку ви можете зробити щодо цієї проблеми

Спробуйте завантажити ваш S8 + у режимі відновлення

Відновлення системи Android є безпечним для майже всіх пристроїв Android. Щоразу, коли в мікропрограмі є помилки, користувачі можуть завантажитися в режим відновлення, щоб відновити контроль над своїми телефонами. Отже, навіть якщо у вашого телефону є серйозні проблеми з прошивкою, поки апаратне обладнання в порядку, він повинен мати можливість завантажуватися в цей режим. Це те, що вам потрібно зробити зараз, і якщо це вдається, ви можете спробувати спершу стерти розділ кеш-пам’яті, і якщо проблеми з завантаженням все ще існують, тоді ви можете зробити головне скидання.

Як завантажитись у режимі відновлення та стерти розділ кешу

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 4. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Як завантажитись у режимі відновлення та виконати генеральний скидання

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 7. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо все інше не вдається, то вам слід принести телефон до сервісного центру, щоб технік міг перевірити його для вас, оскільки на даний момент ми майже впевнені, що насправді є проблема з обладнанням.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей пролить світло на ваші запитання. Якщо вам коли-небудь знадобиться наша допомога, не соромтеся звертатися до нас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Повідомлення про Galaxy S8 Plus, які ви можете прочитати:

 • Як виправити Samsung Galaxy S8 Plus із чорним екраном та блиманням синього світла [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який більше не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S8 Plus, який працює так повільно і мляво при відкритті програм [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus за допомогою чорного екрану та синього блимання світла [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно перезавантажує / перезавантажує [Посібник з усунення несправностей]