Як виправити Google Pixel 2, який не підключається або не поєднується з аксесуаром Bluetooth? [Посібник з усунення несправностей]

Давно минули часи, коли люди багато покладаються на проводки та кабелі для підключення одного пристрою до іншого та спільного використання деяких функцій. Сьогодні, завдяки вдосконаленій технології Bluetooth, закріпленій у таких потужних гаджетах, як смартфони Android, людям просто доведеться ввімкнути деякі налаштування з меню свого пристрою, а потім почати слухати улюблені пісні, приймати чи телефонувати або дивитися фільми екран через з'єднання Bluetooth. Існує лише декілька вимог, яким слід відповідати, наприклад, сумісність системи та близькість між пристроями. Після того, як ви виконаєте зазначені вимоги, ви готові максимально використати функцію Bluetooth вашого телефону. Але це не завжди так, оскільки деякі користувачі смартфонів також стикаються з деякими проблемами при спробі використовувати Bluetooth на своїх відповідних пристроях.

Подібно до того, як деякі користувачі Google Pixel 2, які піддалися різним типам проблем Bluetooth, як-от неможливість підключення або підключення до пристрою Bluetooth та інші відповідні проблеми. Якщо ви випадково опинилися серед цих людей, то цей вміст також для вас. Просто продовжуйте читати та дізнавайтесь, що, можливо, спричиняє проблему Bluetooth, і як знову ввімкнути та запустити Bluetooth на смартфоні Google Pixel 2. Рекомендовані способи вирішення конкретних проблем Bluetooth також пропонуються у наступному розділі цієї сторінки, тому ви можете також розглянути подальші подробиці.

Перш ніж продовжувати, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Google Pixel 2, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Але якщо вам потрібна допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати". Будьте впевнені, ми розглянемо вашу проблему.

Можливі рішення та способи вирішення проблем Bluetooth на вашому Google Pixel 2

Перераховані методи - це загальні рішення для вирішення проблем Bluetooth на пристроях Android. Ви можете розпочати усунення проблеми за допомогою цих методів, а потім перевірити, чи може хтось із них усунути проблему.

Знову ж таки, переконайтеся, що Bluetooth увімкнено на вашому пристрої Google і що ваш аксесуар Bluetooth повинен бути ввімкнений і знаходитись в межах досяжності або близькості. З огляду на це, є три основні речі, які вам слід розглянути заздалегідь.

Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено

 1. Увімкніть або вимкніть Bluetooth .
 2. Торкніться Налаштування, щоб відкрити програму налаштувань.
 3. Натисніть Підключені пристрої.
 4. Торкніться, щоб вимкнути та знову ввімкнути Bluetooth.

Якщо ви бачите значок Bluetooth у верхній частині екрана, це означає, що Bluetooth увімкнено. Тепер спробуйте з’єднати свій Google Pixel 2 із пристроєм Bluetooth.

Переконайтеся, що обидва пристрої з'єднані в пару та підключені

Вам потрібно з’єднати обидва пристрої, перш ніж зможете їх підключити. Ви можете здійснити сполучення через програму Налаштування на телефоні або за допомогою сповіщень. Ось як створити пару та підключити Google Pixel 2 до пристрою Bluetooth через меню Налаштування :

 1. Відкрийте програму Налаштування , натиснувши піктограму Налаштування на головному екрані.
 2. Торкніться Підключені пристрої.
 3. Торкніться Bluetooth, а потім підтвердьте, якщо Bluetooth увімкнено.
 4. Торкніться опції Сполучити новий пристрій. Або торкніться Більше, а потім виберіть Оновити .

Підказка: Параметри меню можуть відрізнятися залежно від версії Android. Якщо ви не бачите цієї опції, можливо, у вас інша версія Android, яка може бути несумісною чи не підтримує поточний аксесуар Bluetooth.

 1. Торкніться назви пристрою Bluetooth, з яким потрібно створити пару з вашим Google Pixel 2.
 2. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес сполучення.

Якщо буде запропоновано, введіть пароль. Зазвичай стандартним паролем є 0000 або 1234 . Ваші пристрої залишатимуться парними, доки ви не від’єднаєте їх.

Після успішного сполучення тепер ви можете підключити обидва пристрої. Ось як:

 1. Торкніться піктограми Налаштування, щоб відкрити програму.
 2. Торкніться Підключені пристрої .
 3. Торкніться Bluetooth .
 4. За потреби увімкніть Bluetooth.
 5. Перегляньте список парних пристроїв, а потім торкніться парного пристрою, до якого потрібно підключитися.

Коли ваш Google Pixel 2 та вибраний пристрій Bluetooth підключені, у списку з’явиться пристрій, позначений позначкою « Підключено» .

Підключення та підключення до аксесуара швидкої пари Bluetooth

Для аксесуарів для швидкого з'єднання можна створити сполучення Bluetooth за допомогою сповіщень. Ви дізнаєтесь, чи це аксесуар для швидкої пари, тому що так написано у коробці. Ось як відбувається спарювання на цих пристроях Bluetooth:

 1. Переконайтеся, що на вашому Google Pixel 2 увімкнено служби Bluetooth та визначення місцезнаходження .
 2. Увімкніть аксесуар для швидкої пари Bluetooth і поставте його біля телефону Google.
 3. Натисніть Торкніться, щоб створити пару.
 4. Зачекайте, поки не з’явиться сповіщення про створення пари . Якщо буде запропоновано, натисніть Торкніться, щоб отримати програму в Google Play, якщо ваш аксесуар має програму.

Після успішного сполучення ви можете підключити свої пристрої, виконавши такі дії:

 1. Торкніться, щоб відкрити програму Налаштування на своєму Google Pixel 2.
 2. Торкніться Підключені пристрої.
 3. Торкніться Bluetooth .
 4. Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено.
 5. Знайдіть у списку спарених пристроїв, а потім торкніться пристрою Bluetooth, до якого потрібно підключитися.

Переконайтеся, що ваш телефон Google і пристрій Bluetooth підключені. Ви дізнаєтесь, коли вони з’являться, якщо пристрій у списку відображається як Підключений .

Перезавантажте Google Pixel та пристрій Bluetooth

Якщо збій програмного забезпечення перешкоджає з’єднанню телефону з телефоном або підключенню до пристрою Bluetooth, його слід виправити м’яким скиданням або перезавантаженням самого пристрою. Для початку, ось як зробити м’який скидання на вашому телефоні Google:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення з правого боку.
 2. Торкніться опції Вимкнути.
 3. Зачекайте приблизно 30 секунд, потім знову натисніть кнопку живлення, поки не з'явиться екран анімації.

У випадку, якщо пристрій не реагує або замерз, ви можете зробити альтернативний перезапуск (примусовий перезапуск) на телефоні.

 • Для цього натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом приблизно 10-20 секунд або до тих пір, поки вона не увімкнеться.

Жодна з цих процедур перезавантаження не вплине на жодні дані, тому для початку це безпечний процес.

Конкретні проблеми Bluetooth та рекомендовані рішення

Виберіть серед наступних проблем Bluetooth, з якими ви зараз стикаєтесь, а потім зверніться до рекомендованих рішень. Не забудьте протестувати свої пристрої після завершення кожного методу, щоб визначити, чи проблему вирішено, і чи ви вже можете створити пару та підключити Google Pixel 2 до пристрою Bluetooth.

Google Pixel 2 не може з'єднатись з автомобільним Bluetooth.

Рекомендоване рішення: забудьте про пристрої Bluetooth, які зберігаються в пам'яті вашого телефону та з пам'яті вашого автомобіля.

Так само, як коли ви забуваєте бездротові мережі на своєму телефоні, забувши пристрої Bluetooth, ви також стираєте всі пристрої Bluetooth, з'єднані з вашим Google Pixel 2, разом із відповідною інформацією. Це дає вашому пристрою новий початок при повторному використанні Bluetooth з іншими пристроями або автомобільному Bluetooth.

Ось як очистити пристрої з пам’яті телефону:

 1. Торкніться, щоб відкрити програму Налаштування на вашому телефоні Google.
 2. Торкніться Підключені пристрої.
 3. Торкніться Bluetooth .
 4. Торкніться Налаштування на пристроях Bluetooth, якими ви зараз не користуєтеся, а потім виберіть опцію Забути .
 5. Якщо ви бачите в списку ім’я вашої машини, це означає, що ви вже з'єднували телефон і машину раніше. Торкніться Налаштування біля назви автомобіля, а потім торкніться Забути . Це видалить ваш автомобіль разом з іншими пристроями Bluetooth із пам'яті вашого телефону.

Очистіть пристрої з пам'яті вашого автомобіля. Можливо, вам доведеться звернутися до керівництва вашого автомобіля та слідувати наведеним інструкціям щодо очищення будь-яких пристроїв, якими ви зараз не користуєтесь.

Очистивши пам’ять телефону та Bluetooth автомобіля, оновіть список пристроїв, а потім знову зробіть сполучення. Будь ласка, зверніться до наведених вище кроків щодо створення пари та підключення Google Pixel 2 до пристрою Bluetooth або перегляньте в інструкції до автомобіля конкретні вказівки під час використання Bluetooth.

Не вдається поєднати Google Pixel 2 з аксесуаром Bluetooth, таким як знос Android

Рекомендовані рішення: Перевірте підключення Bluetooth, перезапустіть пристрої, відключіть пристрої, скиньте аксесуар Bluetooth до заводських налаштувань, знову з’єднайте пару.

Перевірте та переконайтеся, що ваш аксесуар Bluetooth можна знайти та прочитати для створення пари. Зверніться до інструкцій сполучення Bluetooth, що додаються до вашого аксесуара. Методи можуть відрізнятися залежно від пристрою.

Також може допомогти оновлення списку аксесуарів.

 • Для цього відкрийте на телефоні програму Налаштування , а потім торкніться Підключені пристрої-> Bluetooth. Якщо вашого аксесуара Bluetooth немає у списку, натисніть Більше, а потім виберіть Оновити параметр біля імені вашого аксесуара.

Якщо потрібно, спробуйте решту запропонованих рішень, включаючи перезапуск пристрою, від’єднання та з’єднання пристроїв ще раз.

Не чути музику з гарнітури Bluetooth, динаміка чи автомобіля

Рекомендоване рішення: Перевірте гучність і увімкніть медіа-аудіо.

Можливо, гучність динаміка Bluetooth, гарнітури або стереосистеми просто встановлена ​​на мінімальний рівень. Не забудьте перевірити це спочатку і, якщо потрібно, збільште рівень гучності. Якщо ваш телефон у парі та підключений до інших пристроїв Bluetooth, переконайтеся, що інші пристрої не відтворюють музику. Також переконайтеся, що на вашому Google Pixel 2 увімкнено медіа-аудіо. Ось як:

 1. Торкніться Налаштування, щоб відкрити програму.
 2. Торкніться Підключені пристрої.
 3. Торкніться Bluetooth .
 4. Торкніться Налаштування біля назви автомобіля або аксесуара.
 5. Якщо потрібно, поставте прапорець біля пункту Звук медіа.

Потім перезавантажте телефон Google, а потім спробуйте знову скористатися Bluetooth і перевірте, чи він уже працює належним чином.

Неможливо здійснювати або отримувати дзвінки за допомогою автомобільного Bluetooth

Рекомендоване рішення: Перевірте та ввімкніть звук телефону.

Зверніть увагу, що не всі машини можуть здійснювати або приймати дзвінки через Bluetooth. Зважаючи на це, перевірте та підтвердьте, що ваша машина це робить. За потреби ви можете звернутися до керівництва вашого автомобіля. Також переконайтеся, що інші пристрої Bluetooth, з'єднані з вашим телефоном Google, не отримують ваших дзвінків. І нарешті, перевірте та підтвердьте, що звук телефону ввімкнено. Ось як:

 1. Торкніться Налаштування, щоб відкрити програму.
 2. Торкніться Підключені пристрої.
 3. Торкніться Bluetooth .
 4. Торкніться Налаштування поруч із Bluetooth автомобіля або назвою аксесуара.
 5. Якщо потрібно, поставте прапорець біля пункту Звук телефону.

Після цього перезапустіть Pixel 2, а потім спробуйте знову скористатися Bluetooth.

Скиньте аксесуар Bluetooth до заводських налаштувань

Якщо нічого іншого не працює, тоді ви можете розглянути відновлення заводських налаштувань як крайній засіб. Потрібно зауважити, що це призведе до видалення ваших налаштувань, програм та даних із вашого аксесуара, наприклад, годинника Bluetooth. Позитивним моментом є те, що це, швидше за все, вирішить проблему, особливо якщо основною причиною є складна помилка в програмному забезпеченні аксесуара. Будь ласка, зверніться до рекомендованих вказівок щодо того, як скинути аксесуар Bluetooth до заводських налаштувань, якщо ви хочете ризикувати цим. Після скидання спробуйте ще раз з’єднати свій Google Pixel 2 і аксесуар Bluetooth, щоб перевірити, чи це вирішило проблему.

Шукайте додаткової допомоги

Зв’яжіться з виробником вашого пристрою Bluetooth або автомобіля, щоб отримати належні рекомендації та інструкції щодо того, як змусити пристрій працювати з вашим Google Pixel 2. Також перевірте, чи пристрій Bluetooth сумісний чи може працювати з операційною системою Google Pixel 2. Або ви також можете спробувати звернутися до служби підтримки Google, щоб отримати подальшу допомогу у виконанні розширеного усунення несправностей щодо вашої конкретної проблеми Bluetooth за допомогою відповідних інструментів на їх кінці.

Дописи Google Pixel 2, які вам можуть бути цікаві:

 • Як виправити Google Pixel 2, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Google Pixel 2, який не може підключитися до Wi-Fi? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не може надсилати чи отримувати текстові повідомлення чи SMS [Посібник з усунення несправностей]