Найкраща програма для перетворення тексту в мову (TTS) для Android | Хлопець-дроїд

Ваша мати мала рацію, коли сказала вам, що вам слід більше часу приділяти читання. Проблема читання полягає в тому, що воно вимагає багато розумових ресурсів і вимагає вашої повної уваги. Коли ви їдете на роботу, піднімаєте важкі тягарі у тренажерному залі, готуєте повноцінну вечерю для шести учасників або виконуєте доручення та виконуєте справи, ці ресурси недоступні, і ваша увага потрібна в іншому місці.

Одним із зручних способів подолати цю перешкоду (і зробити свою матір нещасною) є використання програми для перетворення тексту в мову (TTS) для Android. Як випливає з назви, програма TTS перетворює написаний текст у природний звук і відтворює його вам. Найкраще, на вашому пристрої вже встановлений фантастичний найкращий додаток для перетворення тексту в мову Android.

Найкраща програма для перетворення тексту в мову (TTS) для Android

найкращий додаток для перетворення тексту в мову

1) Google Text-to-Speech

Додаток Google Text-to-Speech є невід’ємною частиною Android з 2013 року. Він використовується для читання перекладів та вимови слів, читання книг, надання покрокової навігації та покращення доступності в системі. Після одного з останніх оновлень Google Text-to-speech також може бути використаний будь-якою стороннім додатком, який підтримує як вибір тексту, так і спільний доступ.

Наприклад, ви можете вибрати цілу веб-статтю і запропонувати Google Text-to-speech прочитати її вам голосом, який сильно нагадує природну англійську або будь-яку іншу підтримувану мову. На даний момент у списку підтримуваних мов є бенгальська, кантонська, датська, голландська, кілька різновидів англійської мови, фінська, французька, німецька, хінді, угорська, світова, італійська, японська, корейська, мандаринська, норвезька, польська, португальська , Російська, іспанська, шведська, тайська, турецька та в’єтнамська. Google регулярно додає нові мови, а також вдосконалює ті, які вже підтримуються.

Більшість користувачів повинні мати можливість використовувати функцію перетворення тексту в мові Google прямо з коробки, але деяким, можливо, доведеться її активувати або встановити. Додаток доступний у магазині Play, де ви також можете перевірити, чи є у вас остання версія. Щоб увімкнути його

  1. перейдіть до Налаштування
  2. Мова та введення
  3. Виведення тексту в мовлення
  4. виберіть Google Text-to-speech як ваш улюблений механізм TTS.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення тексту в мову

2) Читач голосу вголос

Незважаючи на очевидну технологічну перевагу Google, є й інші програми TTS, які заслуговують на вашу увагу. Деякі найкращі з цих програм використовують силу Google Text-to-speech і застосовують його своїм унікальним способом. @Voice Aloud Reader використовує сторонні механізми TTS, такі як Google, для читання всього - від веб-сторінок до електронних листів до документів і навіть до електронних книг.

Як і в Google Text-to-Speech, ви можете змусити його читати вибраний текст із будь-якої програми, але ви також можете безпосередньо відкривати TXT, PDF, DOC, DOCX, RTF, ODT, EPUB, MOBI, PRC, AZW, FB2 та багато інші популярні формати файлів. Додаток правильно обробляє китайський та японський вертикальний текст, що робить його корисним для студентів азіатських мов та носіїв китайської та японської мов. Інші корисні функції включають можливість додавати збережені статті з Pocket, синхронізувати хід читання за допомогою Dropbox, записувати розмовні статті у звукові файли або, наприклад, шукати слова та фрази у Вікіпедії чи Google.

Важливо мати на увазі, що @Voice Aloud Reader розроблений для того, щоб бути всеохоплюючим супутником читання з усіма опціями та функціями, які можуть вам коли-небудь знадобитися. Постарайтеся не падати духом, якщо ви не знаєте, що означає кожен варіант. Розробник підготував вичерпний онлайн-посібник та кілька навчальних відео, де дуже детально пояснюється, як все працює.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для перетворення тексту в мову

3) Розмова - БЕЗКОШТОВНА передача тексту в голос

Talk - це проста програма, яка може допомогти вам перетворити будь-який фрагмент тексту у файл WAV для подальшого використання. Ви можете імпортувати текст безпосередньо з інших програм на телефоні або створити новий документ і ввести все, що хочете, щоб програма сказала.

Так само, як @Voice Aloud Reader, Talk не має власного механізму TTS. Натомість для роботи у вас повинен бути встановлений механізм Google TTS. Безкоштовна версія Talk підтримується рекламою, але існує також платна версія Talk Pro, яка повністю містить рекламу. Обидві версії дозволяють змінювати висоту і швидкість, дозволяючи налаштувати аудіо відповідно до ваших уподобань.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.