Що робити, якщо Galaxy S8 не може випадково надсилати текстові повідомлення [посібник з усунення несправностей]

Хоча деякі люди можуть дізнатися, що їх телефон може взагалі не мати можливості надсилати тексти, інші можуть усвідомити, що їх власний пристрій може робити це випадково. У цій статті про усунення несправностей ми намагаємося навести кроки та способи вирішення проблем, якщо # GalaxyS8 не може випадково надіслати SMS. Якщо ви один із тих, хто стикається з цією проблемою, нижче наведено рішення, які слід спробувати.

Сьогоднішня проблема: Galaxy S8 не буде випадково надсилати текстові повідомлення

Я щойно оновив свій телефон, і, здається, випадковим чином не надсилаю тексти людям, але на моєму кінці не відображається як помилка. Кілька контактів з різними телефонами та операторами. Схоже, це все добре пройшло, але я мав, щоб мої друзі надсилали скріншоти того, що вони отримали, і половина моїх текстів відсутня. Я отримую всі їх тексти. У мене є скріншоти того, як це виглядає, на моєму телефоні проти їхніх телефонів, якщо це допомагає. Не впевнений, що це пов’язано віддалено, але коли мій друг додав мене на Whatsapp, у його профілі був вказаний правильний номер, але ім’я профілю було якимсь випадковим моїм колегою, якого він не знає. Коли я перевіряв інформацію свого колеги у своїх телефонних контактах, у неї був правильний номер під псевдонімом, який я спочатку поставив,але також був окремий контакт із її повним ім’ям (яке, я не вважаю, що я коли-небудь додавав у свій телефон) із номером моєї подруги. Той самий номер друга ТАКЖЕ є в його правильно названому контактному профілі. Я в жаху, що вона може отримувати ці повідомлення моєму другу. З оновленням раптово з’являються й інші дивні незначні роздратування, як-от небажані літери або слова, які вводяться під час набору тексту / Swype на телефоні, або дублювання слів / букв у всіх програмах. Це як оновлення мого телефону. - Кетлін С. Уіткомбяк небажані літери або слова, які вводяться під час набору тексту / Swype на телефоні, або дублювання слів / букв у всіх програмах. Це як оновлення мого телефону. - Кетлін С. Уіткомбяк небажані літери або слова, які вводяться під час набору тексту / Swype на телефоні, або дублювання слів / букв у всіх програмах. Це як оновлення мого телефону. - Кетлін С. Уіткомб

Рішення: Привіт Кетлін. Існує низка можливих причин, через які у вас виникає проблема з обміном повідомленнями. Давайте обговоримо кожен із них та способи вирішення проблеми. Перш ніж виконувати будь-яке з наведених нижче рішень, ми пропонуємо перезапустити Galaxy S8. Багато дрібних помилок виправляються шляхом вимкнення системи хоч на деякий час. Це тому, що деякі помилки можуть розвиватися лише після того, як система працює вже давно. Якщо ви зазвичай не перезавантажуєте пристрій регулярно, обов’язково виконайте цей простий крок з усунення несправностей. Після перезапуску телефону використовуйте його кілька днів і спостерігайте, як працює обмін повідомленнями. Якщо випадкова проблема, з якою ви стикаєтесь, все ще залишається, продовжуйте і виконайте можливі рішення нижче.

Оновіть системний кеш

Android іноді стикається з помилками або виявляє неполадку в роботі через пошкоджений системний кеш. Щоб перевірити, чи не пов’язані ваші проблеми із поганим системним кешем, потрібно очистити розділ кешу. Це видалить поточний системний кеш і з часом ваш S8 створить новий. Щоб очистити розділ кешу:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Примусово припинити обмін повідомленнями

Якщо очищення розділу кеш-пам’яті нічого не змінить, наступним кроком буде безпосередня робота з програмою обміну повідомленнями. З цим можна зробити три речі. Перший - це перезапустити його, хоча це не передбачає перезавантаження всього телефону. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Знайдіть додаток для обміну повідомленнями, який ви використовуєте (може бути додаток Samsung Messages або третя сторона).
 4. Натисніть кнопку FORCE STOP.

Очистити кеш і дані

Два інших кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити за допомогою програми обміну повідомленнями, - це очищення кеш-пам’яті та її даних. Ви повинні зробити це, якщо примусово зупинити додаток взагалі не буде працювати. Щоб очистити кеш і дані програми, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Знайдіть додаток для обміну повідомленнями, який ви використовуєте (може бути додаток Samsung Messages або третя сторона).
 4. Торкніться Програма зберігання.
 5. Натисніть кнопку Очистити кеш.
 6. Перезапустіть пристрій і спостерігайте, як обмін повідомленнями працює стільки часу, скільки потрібно.

Якщо проблема очищається після очищення кешу, наступним кроком буде очищення її даних. Майте на увазі, що очищення даних програми обміну повідомленнями також призведе до видалення ваших повідомлень, тому не забудьте створити їх резервну копію, перш ніж продовжувати.

Щоб очистити дані програми обміну повідомленнями, повторіть кроки 1-4 та торкніться кнопки Очистити дані.

Примусово закрити та очистити кеш-пам’ять та дані також можна застосувати до вашої програми клавіатури, щоб перевірити, чи також є проблема з нею.

Переключити режим польоту

Деякі проблеми з мережею усуваються простим увімкненням та вимкненням режиму польоту. Обов’язково зробіть це, щоб перевірити, чи це вирішить вашу проблему. Щоб дізнатись, чи ефективний цей крок, обов’язково користуйтесь телефоном принаймні день, перш ніж виконувати інші дії з усунення несправностей.

Щоб отримати доступ до режиму польоту:

 1. Потягніть екран зверху.
 2. Знайдіть Режим польоту і торкніться його. Це активує режим польоту. Зачекайте 5 секунд, перш ніж знову натискати Режим польоту, щоб вимкнути його.
 3. Перезапустіть ваш S8 і спостерігайте за ним.

Скиньте налаштування мережі

Якщо проблема все-таки виникає після виконання запропонованих вище рішень, наступним кроком буде очищення збереженої конфігурації мережі пристрою. Не хвилюйтеся, це вплине лише на мережевий аспект пристрою, такий як збережений Wi-Fi, мобільні дані, VPN та інші налаштування мережі, тому ваші дані повинні бути в безпеці. Щоб стерти налаштування мережі вашого S8:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть кнопку RESET SETTINGS.

Спробуйте інший додаток для обміну повідомленнями

В ідеалі, проблему вже слід вирішити дотепер, але якщо вона все ще залишається на даний момент, вам слід розглянути можливість використання іншої програми обміну повідомленнями. У магазині Play є багато програм, тому будьте обережні з вибором. Спробуйте скористатися програмою авторитетного розробника, щоб уникнути встановлення шкідливого програмного забезпечення на пристрій.

Завантажте в безпечний режим

Іноді погана стороння програма може спричинити проблеми. Щоб побачити, чи не є одна з встановлених програм причиною того, що ваш S8 випадково не надсилає повідомлення, вам потрібно запустити його в безпечному режимі. Безпечний режим блокує сторонні програми, тому, якщо проблема не виникає, це явна ознака того, що у вас є проблема. Ось кроки для завантаження S8 у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Нехай ваш S8 працює принаймні 24 години. Обов’язково спробуйте відтворити проблему, надіславши якомога більше текстів. Якщо ваші повідомлення працюватимуть належним чином, то це означає, що винна програма. Ми не знаємо, як часто ця проблема виникає, але нехай ваш телефон працює в безпечному режимі якомога довше.

Пам’ятайте, безпечний режим не допоможе точно визначити програму. Якщо ви вважаєте, що програма є проблематичною, вам доведеться витратити більше часу на звуження можливих причин, видаляючи та спостерігаючи за телефоном після кожного видалення. Робіть цей цикл до вирішення проблеми.

Встановіть оновлення оператора

Більшість помилок мережі виправляються шляхом встановлення оновлення. Обов’язково перевіряйте наявність оновлень, які очікують на розгляд, якщо раніше ви вимикали автоматичні оновлення на своєму S8. Для цього просто перейдіть у меню Налаштування> Оновлення програмного забезпечення та торкніться Завантажити оновлення вручну.

Зверніться до служби підтримки оператора

Якщо проблема не зникне після того, як ви виконали все в цій публікації, це означає, що проблема пов’язана з мережею. Все, що згадувалося вище, призначене для вирішення найрізноманітніших аспектів вашого пристрою. Оскільки їх виконання взагалі не вирішило проблему, з цього моменту вам може допомогти лише ваш оператор.