Як вивести Samsung Galaxy S6 Edge із циклу завантаження

Коли ваш Samsung Galaxy S6 Edge входить в цикл завантаження, це означає, що в операційній системі або її прошивці є деякі невідповідності. Частіше проблема із циклом завантаження виникає, якщо власник вкорінив або прошив користувальницьку прошивку на своєму пристрої, хоча траплялися також випадки, що ця проблема виникала після встановлення оновлення на прошивці програми. Близько 95% часу циклу завантаження пов'язано з прошивкою.

Завантажувальна петля Galaxy-S6-Edge

Перш ніж ми підемо далі, ті, хто може мати проблеми зі своїми пристроями Android, можуть зв’язатися з нами через [захищений електронною поштою]. Хоча ми готові допомогти вам вирішити ваші проблеми, ми не можемо ефективно це зробити, якщо недостатньо інформації. Тож обов’язково повідомте нам модель вашого телефону, версію Android, на якій він працює, і те, як він поводиться, коли виникає проблема. Чим більше інформації ви можете надати, тим точнішими є наші рішення.

ПОВИНЕН ВІДВІДИТИ: Усунення несправностей Samsung Galaxy S6 Edge

Ось деякі найпоширеніші проблеми циклу завантаження Galaxy S6 Edge:

 1. Galaxy S6 Edge входить в цикл завантаження після оновлення
 2. Galaxy S6 Edge не може продовжувати завантаження після вкорінення
 3. Galaxy S6 Edge потрапляє в цикл завантаження після встановлення власної прошивки
 4. Чи можна спрацювати KNOX, якщо я укорінював свій S6 Edge за допомогою CF Autoroot
 5. Цикли завантаження Galaxy S6 Edge після встановлення декількох програм

Galaxy S6 Edge входить в цикл завантаження після оновлення

Ми отримали кілька електронних листів, пов’язаних з цією проблемою, і два з них сказали, що телефон просто не може продовжувати завантаження, оскільки після досягнення логотипу він автоматично перезавантажиться, перейде до логотипу та перезавантажиться знову. Очевидно, оновлення зіпсувало або пошкодило деякі дані чи кеші, але проблема в тому, що ми не маємо можливості точно визначити, хто з них винен. Тому усунення несправностей з рушницею просто неможливо; нам потрібно виконати загальні процедури, такі як стирання розділу кешу та загальне скидання.

Стерти кеш розділ

У системному розділі є каталог, де зберігаються всі кеші основних служб та програм. Ці файли використовуються системою для покращення її роботи при наступному запуску цих програм. Частіше пошкоджені кеші створюють конфлікти із системою, особливо якщо вже були нові файли, створені новою прошивкою. Очищення каталогу без розбору видалить усі файли, що зберігаються в розділі, але не хвилюйтеся, наступного разу, коли телефон завантажиться, він створить нові файли або кеші.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Основний скидання

Очевидно, ти не можеш виконати типовий заводський скидання, тому що телефон не може просто повністю завантажитися. Однак завантаження в режимі відновлення дасть вам доступ до операції, яка не лише видалить усі файли, налаштування, програми та дані, але й переформатує сам розділ, щоб позбутися будь-яких пошкоджених файлів, які система не використовуватиме. Іншими словами, головне скидання ефективніше, ніж заводське. Це потрібно зробити лише в тому випадку, якщо телефон все-таки завантажується після циклу очищення розділу кешу:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Galaxy S6 Edge не може продовжувати завантаження після вкорінення

Проблема : Привіт, хлопці! Я читав ваші дописи про усунення несправностей і відчував, що, хоча ви готові допомогти своїм читачам, ви завжди залишаєтеся на більш яскравій стороні справи, і це пояснює, чому ви не заохочували пересічних користувачів викорінювати свої телефони або встановлювати користувацькі ПЗУ на їх пристрій. Я повністю розумію, чому ви це робите, і я це поважаю.

Розумієте, я не з тих пересічних власників. Я укорінив свій Galaxy S6 Edge (до речі, це модель T-Mo), використовуючи Odin CF Autoroot SM-G925T. Процес вкорінення пройшов, але я не думаю, що він був успішним, оскільки мій телефон зараз завантажується. Я не знаю, де я помилився, але очевидно, що все пішло не так, як планувалося. Отже, куди я можу піти звідси? Як я можу змусити телефон знову працювати. - Коді

Виправлення неполадок : Я запитав про це одного мого друга на форумах XDA Dev, і він сказав, що також стикався з цією проблемою. Що він зробив, щоб виправити його, це прошив SM-G920T і повторив процес вкорінення. Так, G920T призначений для плоского S6, але саме це спрацювало для деяких користувачів S6 Edge, які вирішили викорінити свої пристрої. Якщо ви хочете наслідувати цей приклад, будь ласка, продовжуйте на свій страх і ризик. Я знаю, що ви достатньо кмітливі для подібних речей.

Galaxy S6 Edge потрапляє в цикл завантаження після встановлення власної прошивки

Проблема : Привіт, хлопець-дроїд! Я починаю любити Android, і Galaxy S6 Edge - це фактично другий Android, який у мене є. Я трохи кмітливий, коли справа доходить до вкорінення та інших речей, але, як я вже сказав, я все ще починаю любити пристрій і все це середовище.

Я укорінив свій Galaxy S6 Edge і встановив власний ПЗУ, але відразу після того, як все пройшло, телефон продовжує перезавантажуватися і не міг дійти до головного екрану. Він увійшов до циклу завантаження, і я просто не знаю, де я помилився, і зараз не маю уявлення, як це виправити. Допоможи мені будь ласка. - Антоній

Усунення несправностей : якщо припустити, що ви встановили правильну прошивку або ПЗУ для свого телефону, частіше стирання розділу кеш-пам’яті усуває проблеми із циклом завантаження, які виникають після встановлення будь-якої спеціальної прошивки. Я пропоную вам зробити це спочатку, а якщо це не спрацювало, перепрошийте прошивку.

Чи можна спрацювати KNOX, якщо я укорінював свій S6 Edge за допомогою CF Autoroot

Питання : У мене є T-Mobile Galaxy S6 Edge, і я планую його викорінити за допомогою CF Autoroot. Моє запитання: чи можна справити Нокса, якщо я це зробив? Якщо так, чи існує якийсь кореневий метод, який не спрацює Нокс? Моя дівчина вкорінила свою, але зараз це зводиться з розуму. Він не може успішно завантажитися. Він просто продовжує перезавантажуватись і перезавантажуватися, поки не розрядиться акумулятор. Як це виправити? Дякую, що прочитали моє занепокоєння. - Джерард

Відповідь : Так! Samsung Knox спрацює, якщо ви укоріните свій телефон за допомогою CF Autoroot. Мій друг запропонував вам використовувати корінь пінг-понгу, якщо ви не хочете, щоб Нокс спрацював. Просто погугліть “корінь пінг-понгу”, і ви знайдете посібник для цього.

Щодо вирішення проблеми завантажувального циклу подруги, зверніться до процедури усунення несправностей, яку я надав у третій проблемі. Це те саме питання.

Цикли завантаження Galaxy S6 Edge після встановлення декількох програм

Проблема : Привіт, хлопці! Мені дуже потрібна ваша допомога, і я з нетерпінням чекаю від вас. Мій нещодавно оновлений 3-тижневий Galaxy S6 Edge був успішним без жодних проблем. Вчора я встановив на ньому кілька програм, а після цього телефон просто вимкнувся. Коли я перезапустив його, він залишається в логотипі близько 20 секунд, потім вимикається, потім запускається знову і цикл повторюється. Чи можете ви допомогти мені це виправити? - Дженніс

Усунення несправностей . На основі вашого опису, Дженіс, проблема почалася після встановлення ряду програм. Існує велика ймовірність, що причиною циклу завантаження є неправдива програма. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити телефон у безпечному режимі та вимкнути підозрілі програми. Після того, як ви позбулися неправдивої програми, проблема буде вирішена.

Безпечний режим

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.