5 найкращих VPN для обходу відключень MLB.TV у 2020 році

Хочете дивитись свої улюблені команди MLB вдома, але вам набридло так часто відчувати відключення MLB.TV? Тоді, можливо, ви захочете отримати доступ до обхідного способу відключення MLB.TV через службу VPN (Віртуальна приватна мережа).

Вибір редакції

Наш вибір найкращого VPN - ExpressVPN. Ми перевірили, чи MLB TV працює з ExpressVPN, лише обов’язково використовуйте ім’я хосту „Лос-Анджелес 3”. Отримайте знижку 35% на ExpressVPN тут.

Отримайте знижку 35% на VPN тут

Наш метод VPN працює на 100% у 2020 році. Просто перегляньте знімок "Нью-Йорк Янкіз" проти "Чемпіонів" (штат Вашингтон), за яким я зараз спостерігаю, набираючи це.

І вгадайте, що я зараз перебуваю в Азії з усіх місць. Безумовно, зона обмеження затемнення MLB. Але за невеликою допомогою VPN я можу змінити свою IP-адресу на місце розташування сервера в США та отримати доступ до MLB TV (він же MLB At Bat).

Наразі це обхідне рішення щодо обмеження затемнення MLB працює для мене, оскільки я безпосередньо отримую доступ до місцевих каналів MLB через Youtube TV та MLB.tv.

Як ви можете бачити, як Бретт Гарднер б'ється тут ... у "бульбашці MLB" без жодних шанувальників у 2020 році (насправді щойно бачив, як Джанкарло Стейтон раніше цього іннінгу вдарив бомбу в 483 фути).

Маршрутизуючи свій трафік через VPN, ви повинні мати доступ до MLB.TV з повною свободою. З VPN вам не доведеться турбуватися про те, що ви відчуєте затемнення MLB TV.

Якщо ви не впевнені, який VPN отримати або який VPN може вам тут допомогти, перегляньте наш список. Ми показуємо вам п’ять найкращих мереж VPN, які ви можете вибрати для перегляду MLB TV.

Дивіться MLB за межами США з-за кордону

Вашим емігрантам важко спостерігати за своєю улюбленою командою під час проживання за кордоном. Я з перших вуст знаю, що останні кілька років живу в Азії, але у мене не виникало жодних проблем із моїми Падре! Все, що вам потрібно, це VPN, щоб вирішити проблему затемнення. Є 2 послуги, якими я особисто користуюся.

Насправді я зараз переглядаю цю гру, поки пишу цю публікацію ...

Вибір редакції

Наш вибір найкращого VPN - ExpressVPN. Ми перевірили, чи MLB TV працює з ExpressVPN, лише обов’язково використовуйте ім’я хосту „Лос-Анджелес 3”. Отримайте знижку 35% на ExpressVPN тут.

Отримайте знижку 35% на VPN тут

Так, це жива гра в регулярному сезоні MLB, поки я живу в Азії! В даний час спостерігаю за грою Доджерса на моєму комп’ютері і спостерігаю за Падресом на своєму телефоні. Так, ви навіть можете дивитись ігри MLB у додатку MLB на своєму iPhone за допомогою цієї VPN. Однозначно можна обійти проблему MLB TV Blackout .

Ці дві послуги, якими я особисто користуюся, допоможуть вам вирішити проблему:

  1. дивляться MLB.tv поза межами США. MLB.TV за замовчуванням не дозволяє передавати свої послуги за межі США, але більше не! перегляньте наш метод нижче.
  2. спостерігайте за своїми локальними іграми затемнення, наприклад, якщо ви живете в Лос-Анджелесі, а фіаско Time Warner все ще заважає вашим Доджерам показуватися локально, то вам потрібно буде скористатися VPN, щоб пройти цю проблему.

ExpressVPN

ExpressVPN - це мій основний варіант доступу до MLB за межами США, а також уникати відключень. У вас є 1000 серверів, розподілених у 94 країнах, а також купа в самих Сполучених Штатах. Тим не менш, існує маса варіантів маскування місцеположення, що дає вам свободу доступу до будь-якого контенту MLB, включаючи пряме телебачення.

Крім того, ви отримуєте 256-розрядне шифрування AES, аутентифікацію SHA256, підтримку різних протоколів безпеки, а потім захист від витоків DNS та IPv6. ExpressVPN особливо приємний для доступу до вмісту MLB, оскільки їх сервери оптимізовані для високошвидкісної потокової передачі.

** ВАЖЛИВО **, слід зазначити, що не кожен сервер ExpressVPN отримає доступ до ігор MLB TV.

Найкраще, що ви можете зробити після отримання ExpressVPN, - це зателефонувати до служби обслуговування клієнтів або зв’язатися з ними через їх чуйний та дружній чат, попросити робочий сервер, який вам найбільше підходить. Вони знайдуть розташування сервера, яке змінить вашу ip-адресу, що допоможе з обмеженнями затемнення, і зможуть переглядати всі ігри, якщо у вас є передплата на mlb.tv.

Для мене найкращим сервером для перегляду Падре є "Лос-Анджелес 3", цей сервер також надає мені доступ до Youtube TV та Netflix! Тож у мене НУЛЬКО обмежень, щоб дивитись усі програми, які я хочу, поки я живу за кордоном.

ExpressVPN також пропонує гарантію повернення грошей, якщо ви не можете скасувати обмеження затемнення.

Отримайте нашу знижку на ExpressVPN тут

Unlocator

Другою у нашому списку є послуга під назвою Unlocator. Unlocator - це не зовсім VPN, але він зможе виконати роботу. Це розумний DNS, який є чудовим способом розблокувати потокові служби в мережі, даючи вам безперешкодну свободу перегляду ваших улюблених шоу.

Unlocator особливо чудовий для перегляду бейсболу вищої ліги, оскільки він маскує ваше місце розташування та дозволяє переглядати улюблені команди бейсболу з безперешкодним доступом. Однією з чудових переваг Unlocator є те, що його можна спробувати безкоштовно. Вони хочуть, щоб ви перевірили їхню послугу, перш ніж почати платити за неї, тож ви отримаєте 7-денну пробну версію, де дані кредитної картки не потрібні.

Отримайте тут: Unlocator

NordVPN

NordVPN - також чудовий спосіб отримати доступ до вмісту бейсболу вищої ліги. За допомогою NordVPN ви можете легко змінити або замаскувати своє місцезнаходження, оскільки вони мають сервери по всьому світу та по всій території США. Виберіть своє місцезнаходження, і ви зможете мати доступ до MLB без жодних перешкод. На додаток до цього, NordVPN надає вам велику безпеку - 256-бітове шифрування AES, аутентифікація SHA256, безліч протоколів безпеки та багато іншого. Перевірте це за посиланням нижче.

Отримайте зараз: Ось

StrongVPN

Далі ви можете розглянути можливість використання StrongVPN для улюбленого вмісту бейсболу вищої ліги. StrongVPN має сервери по всьому світу, а також у США, тому ви зможете дуже легко замаскувати своє місцезнаходження відповідно до вимог щодо розташування MLB. Ще однією причиною, яку ви можете розглянути StrongVPN, є величезна кількість безпеки, яку він має. Однією з його величезних переваг є те, що він має 2048-бітове шифрування, що більше, ніж будь-яка інша послуга VPN. StrongVPN практично не можна зламати, тому ви знаєте, що ви в безпеці від хакерів, а настирливі рекламодавці підключатимуться до серверів StrongVPN.

Крім того, StrongVPN має підтримку різних протоколів безпеки, захист від витоків DNS та IPv6, автоматичний перемикач вимкнення у випадку падіння VPN та багато іншого. StrongVPN також є досить доступним, тому це не буде занадто великою вартістю на додаток до вашої кабельної або MLB-передплати.

Отримайте тут: Google Play

ВипрВПН

Останнє, але, безумовно, не менш важливе у нашому списку - VyprVPN. VyprVPN надасть вам безперешкодний доступ до вашого улюбленого вмісту MLB, маскуючи ваше місцезнаходження на одному з їх серверів. Вони забезпечать вас достатньою безпекою для перегляду вашого улюбленого потокового вмісту, а також захистять вас в Інтернеті від хакерів та настирливих рекламодавців. Ви можете отримати VyprVPN на більшості платформ - Android, iOS, Windows і навіть Mac. У деяких випадках ви навіть можете отримати VyprVPN на деяких своїх телевізійних скриньках, таких як Apple TV або Android TV. Почніть із цього за посиланням нижче.

Отримайте тут: Google Play

Вирок

Отже, яку VPN слід використовувати для доступу до MLB без будь-яких затемнень? Ми рекомендуємо використовувати Unlocator - це, здається, найкращий варіант із найбільшим рівнем успіху для безперешкодного доступу до MLB. Мало того, але ви можете спробувати це безкоштовно. Якщо вам це не подобається, не проблема спробувати NordVPN та ExpressVPN, які також є надійними способами доступу до вмісту MLB. Насправді ви можете виявити, що NordVPN та ExpressVPN забезпечують надзвичайно швидке з'єднання для зниження потокового вмісту - NordVPN має безліч серверів, які забезпечують кращі швидкості, чим ближче ви до підключеного сервера. Що стосується ExpressVPN, їх сервери оптимізовані для високошвидкісного потокового передавання, тому ви також повинні відчути безперебійний MLB-телевізор.

Вибір редакції

Наш вибір найкращого VPN - ExpressVPN. Ми перевірили, чи MLB TV працює з ExpressVPN, лише обов’язково використовуйте ім’я хосту „Лос-Анджелес 3”. Отримайте знижку 35% на ExpressVPN тут.

Отримайте знижку 35% на VPN Тут Ми отримаємо комісію за продаж, якщо ви купуєте товари за нашими посиланнями. Вивчайте більше.