Що робити, якщо Galaxy S10 не може отримувати тексти з iPhone

Якщо ви є власником Galaxy S10 і не можете отримувати тексти з iPhone, існує кілька можливих рішень, які ви повинні зробити для його вирішення. У цьому короткому посібнику ми проведемо вас через те, що потрібно спробувати вирішити цю проблему.

Як виправити Galaxy S10, не вдається отримувати тексти з iPhone 

Якщо ваш S10 має проблеми з отриманням текстових повідомлень або MMS-повідомлень з iPhone, найімовірнішою причиною є iMessage. Це звичайне явище для тих, хто переходить з iOS на Android. Якщо це не причина проблеми, ми також включаємо інші кроки з усунення несправностей, які ви можете спробувати нижче.

Підтвердьте, що інші контакти працюють поза телефонами iPhone

По-перше, ви хочете перевірити, чи проблема дійсно трапляється лише тоді, коли бере участь iPhone. Спробуйте перевірити, чи є у вас однакові проблеми з отриманням повідомлень з платформ Android або не Android. Якщо ваш S10 чудово отримує SMS та MMS від інших Android або від інших пристроїв, що не є iPhone або iOS, найімовірнішою причиною цього є iMessage. Спочатку потрібно вимкнути iMessage, щоб ваш номер отримував тексти з iPhone.

Вимкніть iMessage

Існує кілька способів вимкнути або скасувати реєстрацію з власної системи обміну повідомленнями Apple. iMessage є ексклюзивним лише для iOS та Mac, тому, якщо ви не вимикали його до переходу на Android, повідомлення від ваших контактів iPhone надсилаються в цій закритій системі. Якщо ви не перевірите свої повідомлення за допомогою пристрою Mac або iOS, ви ніколи не зможете їх побачити.

Якщо у вас є ваш старий iPhone

Якщо ви не позбулися свого iPhone або у вас він все ще є, ви можете скасувати реєстрацію iMessage за допомогою свого iPhone. Це найпростіший спосіб вимкнути iMessage, тому ви хочете спробувати його спочатку. Ось як це відбувається:

 1. Вставте SIM-карту, яку ви передали з iPhone, назад у свій iPhone.
 2. Переконайтеся, що ви підключені до стільникової мережі передачі даних (наприклад, 3G або LTE).
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Повідомлення та вимкніть iMessage.
 5. Відкрийте програму Налаштування.
 6. Торкніться FaceTime і вимкніть FaceTime.
Якщо у вас немає вашого iPhone

Якщо ви вже продали свій iPhone, передали його комусь іншому або якщо пристрій на цей час став непрацездатним, інший спосіб вимкнути iMessage - перейти на веб-сайт Apple. Опинившись на веб-сайті, просто введіть свій номер телефону у полі. Обов’язково виберіть правильну країну. Потім зачекайте кілька хвилин, поки з’явиться код підтвердження, і введіть його у другому полі.

Вимкнення iMessage відбувається не відразу, і може зайняти деякий час, щоб набрати чинності. Зачекайте 24 години, щоб перевірити, чи вдалося це. Якщо після цього ваш S10 все ще не може отримувати тексти з iPhone, перейдіть до наступного можливого рішення.

Переконайтеся, що у вас правильний ідентифікатор Apple

Якщо ваші контакти надсилали вам повідомлення iMessage на ваш Apple ID, це може бути ще однією причиною, чому ваш S10 не може отримувати тексти з iPhone. Переконайтеся, що спочатку перевірили свої повідомлення Apple ID, а потім скажіть своїм контактам надсилати свої тексти на ваш номер. Ви повинні мати можливість перевірити ваш iMessage, надісланий на ваш ідентифікатор Apple, за допомогою іншого пристрою Apple.

Скиньте налаштування мережі

Якщо ви впевнені, що iMessage вже деактивовано, а текстові повідомлення не надсилаються на ваш ідентифікатор Apple, то може виникнути проблема з мережевими налаштуваннями вашого S10. Спробуйте очистити це і подивитися, що станеться. Ось як:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Витріть телефон (скидання до заводських налаштувань)

Якщо жоден із наведених вище кроків не допоможе, не соромтеся протирати телефон із заводськими скиданнями. Перш ніж скинути заводські налаштування, обов’язково створіть резервну копію своїх особистих даних. Дізнайтеся, як відновити заводські налаштування Galaxy S10, виконавши такі дії:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зверніться до свого оператора

Якщо ваш S10 все ще не може отримувати тексти з iPhone після виконання всіх наведених вище пропозицій, вам слід розглянути можливість отримати допомогу від свого оператора мережі. Ви вже спробували все, що можете зробити на своєму рівні, щоб спробувати вирішити проблему, тому, мабуть, проблема може бути у вашому обліковому записі або мережі вашого оператора. Обов’язково повідомте їм, що ви робили досі, щоб вони могли пропустити ті самі дії з усунення несправностей.


Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.