Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge Не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Повідомлялося про деякі Samsung Galaxy S6 Edges, які не вмикаються. Насправді ми отримали кілька електронних листів стосовно цієї проблеми. Один з наших читачів розповів, що її телефон просто несподівано вимкнувся і відмовився включатися. У цьому випадку, оскільки немає очевидної причини, усунення несправностей повинно виконуватися за основними та безпечними процедурами.

Galaxy-S6-Edge-не вмикається

Ми, техніки, маємо власний спосіб зрозуміти, в чому проблема. Деякі можуть скористатися більш ризикованою процедурою, тоді як більшість із нас віддає перевагу більш безпечному шляху, особливо коли йдеться про дорогі смартфони, такі як Galaxy S6 Edge.

Якщо ви один з людей, у кого є ця проблема, читайте далі, оскільки я проведу вас через виявлення проблеми та пошук її рішення. Але зауважте, що проблема може бути спричинена лише додатком, збоєм в системі, пошкодженими даними чи кешем чи несправністю обладнання. Якою б не була причина, наша головна мета - повернути телефон до життя.

Ось кілька електронних листів, які ми отримали стосовно цієї проблеми.

Електронна пошта 1 : Привіт, хлопці! У мене є новий Samsung Galaxy S6 Edge. Це зі мною вже пару місяців, і я завжди добре про це дбав. Ніякої шкоди від води, вона не впала чи щось інше. Вчора він вимкнувся самостійно, і коли я спробував його увімкнути, нічого не сталося. Я зараз збиваюся з пантелику, бо не знаю, що мені робити, якщо б ви могли мені просто допомогти, я б це вдячний.

Електронна адреса 2 : Привіт, дроїдський хлопець. Мій S6 Edge не вмикається, коли я натискаю клавішу живлення. Це вже майже два дні. Все, що я пам’ятаю, це те, що я залишив його заряджатися на ніч, і коли я прокинувся вранці, екран був вимкнений і не вмикався. У чому тут проблема? Допоможи мені будь ласка.

Тепер, повертаючись до проблеми, ось як ви усуваєте неполадки Samsung Galaxy S6 Edge, які не вмикаються

Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge не вмикається

Крок 1: Зарядіть телефон

Повідомлялося про випадки, коли власник вважав, що в телефоні залишається достатньо заряду акумулятора, лише щоб з’ясувати, що він розряджає свою енергію швидше, ніж раніше. Отже, ця процедура полягає в тому, щоб виключити можливість того, що це просто проблема з розрядженим акумулятором.

Ця дуже базова процедура насправді надає більше розуміння проблеми, ніж просто сказати вам, чи акумулятор порожній чи ні. Це насправді змушує телефон реагувати на нього. Наприклад, це змусить телефон відображати звичайну піктограму зарядки або загоряти світлодіодний індикатор у верхній частині екрана. Якщо ці "знаки зарядки" відображаються, принаймні, вже на цьому етапі ви майже можете сказати, що апаратне забезпечення телефону в порядку. У цьому випадку дозвольте телефону заряджатися щонайменше 10 хвилин.

Що робити, якщо телефон не заряджається?

Ну, тоді це проблема не зарядки, і для цього існує інший посібник з усунення несправностей.

Крок 2: Спробуйте увімкнути телефон

Якщо припустити, що телефон зарядився, коли ви підключили його до мережі, і ви дозволили кілька хвилин поповнити потужність, спробуйте нормально увімкнути його, щоб перевірити, чи він не спрацює. Поки всі ці знаки зарядки були присутні під час підключення, не було гарантії, що телефон увімкнеться. Отже, якщо телефон не вмикався, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Бували випадки, коли пристрій відмовлявся вмикатись після того, як програма аварійно працювала, через що телефон не реагував. Завантаження в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми. Отже, якщо один із цих додатків спричинив проблему (припускаючи, що проблема настільки проста), то телефон повинен мати можливість успішно завантажитися в безпечному режимі. В іншому випадку спробуйте наступний крок.

Як завантажуватися в безпечному режимі

  1. ВИМКНІТЬ свій Galaxy S6 Edge.
  2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
  3. Коли з’явиться „Samsung Galaxy S6 Edge” , негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
  4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, поки телефон не завершить перезапуск.
  5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Крок 4: Спробуйте завантажити S6 Edge у режимі відновлення

Режим відновлення або відновлення системи Android дозволяє телефону включати всі компоненти всередині, фактично не завантажуючи графічний інтерфейс Android. Це означає, що ваш телефон може легко перейти в цей режим за умови, що всі апаратні компоненти всередині, включаючи акумулятор і панель дисплея, справні. Отже, якщо ваш пристрій відмовився завантажуватися в цьому режимі, це швидше за все проблема апаратного забезпечення, ніж прошивка.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт або перевірку

На даний момент майже напевно проблема полягає в апаратному забезпеченні. Можливо, ваш Galaxy S6 Edge все ще перебуває на гарантії, тому його самостійне відкриття автоматично призведе до скасування. Якщо у вас достатньо набору навичок, щоб відкрити телефон і перевірити внутрішню частину, щоб переконатися, що це проблема апаратного забезпечення, чи не перед тим, як звертатися за допомогою до техніка, продовжуйте на свій страх і ризик. В іншому випадку, нехай хтось із достатньою кількістю знань та навичок впорається з вами