Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 нагрівається або перегрівається [Посібник з усунення несправностей]

Це нормально, щоб ваш Samsung Galaxy S8 нагрівався після годин використання або під час заряджання. Однак, якщо стає спекотніше до того, що її незручно тримати, то це вже не нормально. Ви повинні щось з цим зробити, щоб знати, чи проблема тимчасова, чи вам потрібен технік, який би її подивився.

У цьому дописі я розповім вам декілька речей, які слід зробити, якщо ви помітите, що ваш телефон ненормально нагрівається або навіть перегрівається. Цю проблему вам не доведеться сприймати як належне, оскільки ви, мабуть, уже знали, як Galaxy Note 7 місяцями хвилював спільноту Android після повідомлень про пожежі, спричинені несправним акумулятором пристрою. Отже, для безпеки наших читачів ми пропонуємо ці кілька практичних кроків з усунення несправностей, якщо телефон починає нагріватися.

Але перш за все, якщо у вас зараз виникають різні проблеми з телефоном, то я пропоную вам відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S8, оскільки ми вже почали надавати підтримку нашим читачам, яким належить цей пристрій. Ми розуміємо, що ваш телефон все ще абсолютно новий, і він повинен працювати бездоганно, але навіть Samsung не може гарантувати, що проблем не буде. Що ми тут робимо, це надаємо допомогу нашим читачам якнайкраще, тому, якщо ми не опублікували публікації про вашу стурбованість, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S8 перегрівається

Мета цього посібника з усунення несправностей - дізнатися, чи дійсно є проблема з телефоном, і переконатися, що ви, власник, у безпеці. Знову ж таки, до цієї проблеми слід ставитися легковажно, оскільки частіше за все випадки перегріву спричинені акумулятором, який може працювати неправильно. Акумулятори мобільних телефонів можуть вибухнути, і я особисто стикався з таким випадком. З огляду на це, ось що вам потрібно зробити ...

Крок 1: Вимкніть зарядний пристрій та відключіть телефон

Якщо ви заряджаєте пристрій і помітили, що він нагрівається, як ніколи раніше, припиніть процес зарядки. На даний момент ми не знаємо, чи проблема в телефоні, акумуляторі чи зарядному пристрої, але для вашої безпеки не продовжуйте процес зарядки.

Після відключення телефону від зарядного пристрою продовжуйте спостерігати за температурою телефону, щоб знати, чи продовжує він нагріватися, навіть якщо він більше не заряджається.

Крок 2: Вимкніть телефон

Якщо після відключення зарядного пристрою температура не знизилася, вимкніть телефон, щоб перевірити, чи знижує це температуру. Якщо він все ще нагрівається через кілька хвилин, тоді нічого не робіть з телефоном, замість цього, принесіть його до магазину або назад до магазину, і нехай технік зробить це за вас.

Крок 3: Заряджайте телефон, коли він вимкнений

З іншого боку, якщо температура знизилася після відключення зарядного пристрою, можливо, воно нагрівається лише тоді, коли його вмикають під час заряджання. Тепер ви можете спробувати зарядити його, коли він вимкнений, щоб знати, чи все ще він може поповнювати свою батарею без нагрівання.

Коли у фоновому режимі працює багато програм, телефон може нагріватися і заряджати його, а в цьому стані також трохи посилить нагрівання. Отже, припускаючи, що телефон заряджається нормально, коли його вимкнено, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Запустіть програму для телефону в безпечному режимі та зарядіть

Тепер спробуємо перевірити, чи може S8 все ще заряджатися, не нагріваючись так сильно, коли всі сторонні програми тимчасово відключені. Цього разу увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім підключіть зарядний пристрій. Нехай телефон заряджається протягом 5 хвилин і спробуйте перевірити, нормально чи ні нагрівання. Якщо тепло не перевищує межу, то проблема могла бути пов’язана з деякими програмами, які працюють у фоновому режимі. Спробуйте перевірити, чи можете ви щось зробити з цими програмами. Можливо, ви вже уявляєте, який із ваших додатків спричиняє проблему.

Ось як ви завантажуєте телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Видаліть програми, які викликають проблему.

Крок 5: Скиньте налаштування телефону

Якщо припустити, що телефон все ще нагрівається, навіть у безпечному режимі, або якщо ваш телефон нагрівається, навіть якщо він не заряджається, негайно скиньте налаштування телефону, щоб дізнатися, чи проблема пов’язана з якимись конфліктами в системі або деякими функціями . Однак, якщо це можливо, зробіть резервну копію своїх файлів і даних, а потім вимкніть Захист від заводських скидок, щоб після скидання ви не втратили доступ до пристрою.

Як вимкнути захист від заводських скидок

Щоб вимкнути пристрій захисту від крадіжки, вам доведеться вийти зі свого ідентифікатора Google на пристрої та вибрати не входити за допомогою ідентифікатора Google у жодні служби Google. Після входу за допомогою ідентифікатора Google до будь-якої служби та налаштування блокування шаблону, PIN-коду, пароля, відбитків пальців або Iris, ви автоматично вмикаєте протиугінні засоби.

Щоб вийти зі свого ідентифікатора Google, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Як скинути налаштування Samsung Galaxy S8

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ви також можете скинути налаштування телефону за допомогою меню Налаштування…

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 3. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 4. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 5. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 7. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 8. Натисніть Скинути.
 9. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 10. Натисніть Продовжити.
 11. Торкніться Видалити все.

Крок 6: Принесіть телефон назад до магазину

Після скидання, а телефон все ще нагрівається або перегрівається, поверніть його до магазину, де ви його придбали. Нехай технічний персонал перевірить це для вас, і якщо з цим дійсно є проблема, то вам слід домовитись про заміну.  

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.