Як виправити Samsung Galaxy S8, який постійно відключається від мережі WiFi (прості кроки)

 • Дізнайтеся, як виправити проблему на вашому Samsung Galaxy S8, коли він не може встановити належне з’єднання з точкою доступу WiFi.
 • Також дізнайтеся, як вирішити проблему з вашим пристроєм, якщо наше рішення не допоможе вирішити проблему.

Деякі власники Samsung Galaxy S8 надіслали нам електронне повідомлення щодо проблеми з WiFi. На думку деяких, проблема почалася після оновлення не так давно, коли їх телефони періодично відключаються від мережі WiFi, до якої вони підключені. Відключення відбувається випадковим чином і може тривати від декількох секунд до хвилини. Це може здатися не таким серйозним, як коли ви повністю втрачаєте підключення до Інтернету, але уявіть, наскільки клопітно було б, якщо проблема виникає безпосередньо перед тим, як надіслати комусь важливий електронний лист.

У такого висококласного телефону, як Galaxy S8, не повинно виникати проблем із підключенням до Wi-Fi, і оскільки ця проблема постійно виникає, нам доведеться вирішити цю проблему. Ми знаємо лише рішення цієї проблеми, але ми не гарантуємо, що зможемо вирішити проблему Wi-Fi, оскільки кожна проблема унікальна. Якщо проблема з телефоном почалася після того, як ви впустили його на тверду поверхню або воду, то це скоріше фізичні та / або рідкі пошкодження, і допомогти вам у цьому може лише технік, який може розібрати ваш телефон.

Якщо ви є одним із власників Galaxy S8, який на даний момент страждає від непостійної проблеми з підключенням WiFi, ця стаття може допомогти вам це виправити. Тож продовжуйте читати, оскільки я поділюсь з вами рішенням, яке, я впевнений, допоможе вам, якщо проблема почалася несподівано без видимих ​​причин чи причин. Або навіть проблеми з підключенням, які виявилися після оновлення, можуть бути виправлені за допомогою рішення нижче.

Якщо у вас виникли інші проблеми з телефоном, сміливо відвідуйте нашу сторінку усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали багато проблем, і, ймовірно, вже можуть бути проблеми, подібні до вашого. Якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Швидке виправлення для Galaxy S8, який постійно відмовляється від з'єднання WiFi

Поки немає жодної значної події, яка могла б призвести до цієї проблеми, як-от можливі фізичні та / або пошкодження рідини, ви можете вирішити цю проблему, дотримуючись дуже просту процедуру, яка має великий вплив на бездротове підключення вашого телефону. Процедура є дещо загальною, оскільки вона охоплює як Wi-Fi, мобільні дані, Bluetooth тощо, але дуже ефективна для вирішення подібних проблем. Потрібно в основному скинути всі налаштування мережі у телефоні, і ось як це зробити:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Це призведе до скидання всіх з’єднань даних до заводських значень за замовчуванням, і відбудуться такі зміни:

 • Збережені мережі Wi-Fi буде видалено.
 • Спарені пристрої Bluetooth буде видалено.
 • Налаштування синхронізації фонових даних будуть увімкнені.
 • Обмежувальні налаштування даних у програмах, які були ввімкнені / вимкнені клієнтом вручну, будуть скинуті до налаштувань за замовчуванням.
 • Режим вибору мережі буде встановлений на автоматичний.

Наступний стан підключення до мережі також буде повернуто до стандартних значень:

 • Режим польоту: ВИМК
 • Bluetooth: ВИМК
 • Роумінг даних: ВИМК
 • Мобільна точка доступу: ВИМК
 • VPN: ВИМК
 • Мобільні дані: УВІМК
 • Wi-Fi: ВИМК

Після цього вам доведеться запустити телефон для сканування, виявлення та підключення до точки доступу Wi-Fi, яку ви використовували для підключення, і це можна зробити, увімкнувши перемикач Wi-Fi у телефоні. Однак, якщо проблема не зникне і після цього, є інша процедура, яку ви можете спробувати, але це впливає скоріше на прошивку, ніж на радіофункції вашого пристрою. Тим не менш, це ефективно для вирішення майже всіх проблем, пов'язаних із програмним забезпеченням.

 1. На головному екрані проведіть пальцем вгору або вниз від центру дисплея, щоб відкрити екран програм.
 2. Навігація: Піктограма налаштувань налаштувань> Резервне копіювання та скидання.
 3. У розділі Скидання натисніть Скинути налаштування.
 4. Перегляньте інформацію, а потім торкніться СКИДАТИ НАЛАШТУВАННЯ.
 5. Якщо є, введіть поточний PIN-код, пароль або шаблон.
 6. Щоб підтвердити, перегляньте інформацію, а потім торкніться СКИДАННЯ НАЛАШТУВАНЬ.

Це робить скидання налаштувань телефону за замовчуванням, але на відміну від головного скидання, ваші файли та дані залишаться цілими, навіть ваші програми та повідомлення ніколи не торкаються. Отже, це ефективно та безпечно як для ваших файлів, так і для телефону. Якщо проблема продовжує проявлятися і після цього, то вона не така незначна, як ми думаємо. Вам потрібно виконати деякі процедури з усунення несправностей, щоб вирішити проблему. Продовжуйте читати нижче, коли я склав короткий посібник з усунення несправностей для вашого підписання, намагаючись вирішити цю проблему.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який не може підключитися до Wi-Fi [Посібник з усунення несправностей]
 • Підключення до Інтернету Galaxy S8 відбувається дуже повільно, як створити резервну копію, інші проблеми
 • Samsung Galaxy S8 не надсилає відео в електронному листі та інші пов'язані з цим проблеми
 • Роумінг Verizon Galaxy S8 не працюватиме за кордоном, помилка SIM-картки не розпізнається, інші проблеми
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S8, який показує, що повідомлення не вдалося надіслати, але вони насправді надіслані [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який не отримував сповіщення про отримання повідомлення [Посібник з усунення несправностей]

Усунення несправностей Galaxy S8, який постійно відключається від мережі WiFi

Вирішення проблем, пов’язаних з WiFi, включатиме перезавантаження маршрутизатора та / або модему або будь-якого іншого мережевого пристрою, який у вас є. Якщо вам це неприємно, краще попросіть свого друга, який достатньо технічний для вирішення таких завдань. Для тих, хто бажає усунути несправності, читайте далі ...

Запустіть Galaxy S8 у безпечному режимі, щоб дізнатися, чи проблема все-таки виникає

Спробуйте з’ясувати, чи проблема виникає в безпечному режимі, бо якщо ні, наступне, що вам слід зробити, - це відстежити програми, які заважають вашому телефону правильно під’єднуватися до точки доступу WiFi, і видалити їх. Ось як запустити телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

І ось як видалити програму з пристрою:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Перезавантажте мережеве обладнання

Ви вже оновили всі бездротові з’єднання у своєму телефоні під час скидання мережевих налаштувань, але оскільки проблема все ще виникає, пора оновити з’єднання ще раз, але цього разу ви робите це з мережевих пристроїв. Від'єднайте маршрутизатор, модем, мережевий комутатор, ретранслятор сигналу та все, що допоможе забезпечити підключення до Інтернету. Після перезавантаження спробуйте з’ясувати, чи проблема все ще виникає, і якщо проблема все ще виникає, перейдіть до наступного методу.

Стерти кеш розділ

Кожна функція та функція на вашому пристрої має власний кеш, створений прошивкою. Ці файли з часом застарівають або псуються, і коли це трапляється, подібні речі можуть траплятися. Отже, видаліть усі системні кеші, щоб вони були замінені новими. Не хвилюйтеся, жоден з ваших файлів і даних не буде видалений, коли ви зробите це:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо після цього проблема не зникне, у вас немає іншого вибору, крім як зробити головне скидання.

Виконайте генеральний скидання

Перед скиданням обов’язково виконайте резервне копіювання всіх важливих файлів і даних, оскільки вони будуть видалені. Після того, як ви зробили резервну копію своїх файлів і даних, вимкніть захист від скидання заводських налаштувань, видаливши свій обліковий запис Google зі свого телефону, щоб після скидання вас не заблокували. Після того, як все налаштовано та готово, виконайте такі дії, щоб скинути налаштування пристрою:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо проблема не зникне і після цього, можливо, проблема в апаратному забезпеченні, тому вам доведеться доставити його в сервісний центр, щоб технік міг перевірити його для вас. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, тоді не соромтеся зв’язуватися з нами будь-коли

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Що робити, коли на вашому Samsung Galaxy S8 починає відображатись повідомлення про помилку “На жаль, контакти зупинились” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8, який постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 почав з’являтись повідомлення про помилку «На жаль, налаштування зупинилися» після оновлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Galaxy S8 зависає і перезавантажується випадковим чином, постійно вимикається сам, коли Wi-Fi увімкнено, інші проблеми
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, який не може продовжувати завантаження, але замість цього продовжує перезавантажуватися [Посібник з усунення несправностей]