Як виправити LG Q Stylo 4 не включатиме проблему

#LG # QStylo4 - це модель смартфона середнього класу для Android, яка вперше була випущена в червні 2018 року. У неї є вбудований стилус, який дає власникам телефонів ще один спосіб взаємодії з пристроєм. Цей телефон має 6,2-дюймовий IPS-РК-дисплей з роздільною здатністю 1080 х 2160 пікселів. У ньому використовується одна задня та передня камери. Під капотом знаходиться процесор Snapdragon 450, який у парі з 2 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо LG Q Stylo 4, яка не включатиме проблему.

Якщо у вас є LG Q Stylo 4 або будь-який інший пристрій Android з цього приводу, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Як виправити LG Q Stylo 4 не включатиме проблему

Одна з основних проблем, яка може виникнути на пристрої Android, полягає в тому, що він не вмикається незалежно від того, що ви робите. Здебільшого це може бути спричинено несправним апаратним компонентом, який потрібно виправити в сервісному центрі. Однак існують випадки, коли проблему можна вирішити з вашого боку. Перш ніж відправляти телефон до сервісного центру та ремонтувати його, переконайтеся, що виконали перелічені нижче кроки з усунення несправностей, які рекомендуються для цієї конкретної проблеми.

Зарядіть телефон

У цьому випадку вам спочатку потрібно зробити, щоб переконатися, що його акумулятор достатньо заряджений. Було кілька випадків, коли акумулятор повністю розрядився, що перешкоджало увімкненню телефону. Цей фактор - це те, що ми усунемо спочатку, дотримуючись наведених нижче кроків.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Переконайтесь, що бруд або сміття, що застрягли в цьому порту, видалено.
 • Повністю зарядіть телефон за допомогою зарядного пристрою.
 • Якщо телефон не заряджається, спробуйте використати інший зарядний шнур та зарядний пристрій. Вам також слід спробувати зарядити телефон від USB-порту комп’ютера, якщо зарядка за допомогою зарядного пристрою не працює.

Після повного заряджання акумулятора спробуйте увімкнути телефон. Якщо він все ще не вмикається, виконайте додаткові кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

Виконайте м’який скидання

Оновлення програмного забезпечення телефону усуне ймовірність виникнення проблеми через незначні збої програмного забезпечення. Це легко зробити, просто перезавантаживши пристрій. Натисніть і утримуйте кнопку живлення та зменшення гучності, доки пристрій не вимкнеться, приблизно через 8 секунд, а потім відпустіть.

Перевірте, чи не вмикається LG Q Stylo 4, проблема все ще виникає.

Протріть розділ кешу телефону

Зазвичай телефон зберігає найпоширеніші дані для зручного доступу, що робить його швидшим. Бувають випадки, коли ці дані, що зберігаються у виділеному розділі телефону, можуть бути пошкоджені. Коли це трапляється, це зазвичай спричиняє виникнення певних проблем у телефоні. Щоб виключити ймовірність того, що саме це спричиняє проблему, вам доведеться стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення.

 • Вимкніть телефон.
 • Одночасно натисніть та утримуйте такі клавіші: клавіша зменшення гучності + клавіша живлення / блокування протягом приблизно 10 секунд.
 • Відпустіть обидві клавіші, коли відобразиться екран відновлення системи.
 • Натисніть клавішу гучності, щоб виділити опцію Wipe cache, а потім клавішу живлення, щоб вибрати її
 • Перезапустіть телефон.

Перевірте, чи не вмикається LG Q Stylo 4, проблема все ще виникає.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо телефон все ще не вмикається, останнім кроком усунення несправностей, який ви можете виконати, є скидання до заводських налаштувань із режиму відновлення. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

 • Вимкніть телефон.
 • Одночасно натисніть та утримуйте такі клавіші: клавіша зменшення гучності + клавіша живлення / блокування протягом приблизно 10 секунд.
 • Відпустіть обидві клавіші, коли відобразиться екран відновлення системи.
 • Натисніть клавішу гучності, щоб виділити опцію Factory Data Reset, а потім клавішу живлення, щоб вибрати її
 • Перезапустіть телефон.

Якщо вищевказані кроки не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки це може бути спричинено несправним апаратним компонентом.