Найкраща програма для ідентифікації абонента для фільтрації або блокування спам-телефонних дзвінків: Hiya проти Truecaller

Ніхто не любить отримувати небажані телефонні дзвінки та бути перерваними в середині важливої ​​роботи, тому вам потрібна найкраща програма для ідентифікації абонента. На жаль, з ростом покупок в Інтернеті майже неможливо зберегти особисту контактну інформацію. Така ситуація вимагає більш ефективної стратегії щодо фільтрації або блокування спам-телефонних дзвінків. Hiya та Truecaller - це дві популярні програми для ідентифікації абонента і чорні програми для Android, які допоможуть вам відновити конфіденційність та захистити себе від тіньових підприємств та шахраїв.

Якщо ви будете слідувати за нами нижче, ми покажемо вам плюси і мінуси, які мають Hiya та Truecaller, і, сподіваємось, допоможемо визначити, який із них найкращий для остаточного завершення тих спам-дзвінків. Тож якщо ви готові звільнити свій телефон від надокучливих дзвінків, давайте почнемо.

Найкраща програма для ідентифікації абонента для фільтрації або блокування спам-телефонних дзвінків: Hiya проти Truecaller

найкращий додаток ідентифікатора абонента

1) Хія

Коріння Хії сягають 1997 року, коли Алекс Алгард заснував Whitepages студентом Стенфорда. Деякі з вас, можливо, навіть пам’ятають, як користувались Hiya приблизно в 2011 році. Тоді програма допомагала користувачам чистити свої адресні книги. Поточна ітерація - це безкоштовний додаток, призначений для ідентифікації невідомих номерів та зупинки тіньових дзвінків, перш ніж вони зможуть дістатися до кінцевих користувачів, захищаючи тим самим користувачів від шахраїв.

Незважаючи на те, що Hiya менш відомий на багатьох ринках, ніж його конкуренція, компанія, схоже, знаходиться на правильному шляху до успіху. Вони вже побачили велику тягу лише за невеликий проміжок часу, завдяки партнерству з Samsung та T-Mobile. "Ми наймаємо агресивно і маємо намір значно зростати протягом наступних 12-24 місяців, і, безумовно, будемо розглядати всі варіанти, оскільки це стосується максимізації наших можливостей зростання", - сказав Алгард в інтерв'ю TechCrunch.

Особливості

Основна мета Hiya - допомогти користувачам визначити дзвінки, які вони хочуть прийняти, та автоматично заблокувати ті, яких вони хочуть уникнути. Додаток використовує свою величезну базу даних для ідентифікації понад 400 мільйонів дзвінків щомісяця, в результаті чого загалом виявляється приблизно 1 мільярд виявлених загроз спаму.

Все починається з функцій ідентифікатора абонента та SMS. Вхідні телефонні дзвінки та SMS-повідомлення обробляються компанією Hiya та порівнюються з великою базою даних програми. Невідомі номери відповідають відповідним записам, а результати відображаються на екрані, щоб користувачі могли вирішити, чи хочуть вони приймати телефонний дзвінок.

Можна занести в чорний список номери та зупинити дзвінки та SMS-повідомлення як від приватних осіб, так і за категоріями. Таким чином, ви можете заблокувати телемаркетинг, але, наприклад, приймати політичні дзвінки. Окрім ідентифікації номера, Hiya також перевіряє вміст SMS-повідомлень на наявність шкідливих програм та вірусів.

Коли ви не в дорозі і вам потрібно зателефонувати певній людині чи місці, але не знаєте номера, ви можете скористатися функцією зворотного пошуку телефону, щоб отримати доступ до всеосяжної бази даних контактної інформації компанії Hiya. Використовуючи ту саму базу даних, ви також можете додати відсутні контакти в свої контакти, щоб вони були якомога повнішими.

Використання

Після встановлення програми вам потрібно буде зареєструватися за допомогою облікового запису Facebook або електронної пошти. Тоді настав час підтвердити свій номер телефону, що є останнім кроком, який вам потрібно зробити, перш ніж ви зможете насолоджуватися програмою.

Хайя характеризується тим, як просто його використовувати. Якщо ви не хочете глибоко заглибитися в налаштування або заплутатись із функцією статистики, щоб побачити, як ви спілкуєтесь зі своїми контактами, ви насправді помічаєте це лише тоді, коли вам телефонують.

Коли це станеться, Hiya з’явиться під номером абонента та надасть вам усю інформацію, яку він зможе знайти на ньому. Виклики на шахрайство відображаються червоним кольором із легко помітним попереджувальним знаком, щоб повідомити, що ви не повинні витрачати свій час на його отримання. Єдина реальна проблема полягає в тому, що іноді може знадобитися деякий час, перш ніж Hiya ідентифікує абонента, особливо якщо ви використовуєте більш повільне з'єднання.

Плюси

  • Безкоштовно без реклами
  • Велика база даних контактів
  • Простий у використанні
  • Надійне блокування дзвінків та SMS

Мінуси

  • Випадкові проблеми зі швидкістю

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток ідентифікатора абонента

2) Truecaller

Вперше випущений у 2009 році, Truecaller - це популярний додаток для заміни дозвону для Android, який значно перевершує функціональність того, що постачається зі стандартною операційною системою. Додаток розроблено шведською компанією True Software Scandinavia AB, заснованою Аланом Мамеді та Намі Зарінгхалам.

Його життя розпочалось у 2009 році, коли він був вперше запущений на BlackBerry. Звідти програма швидко розширилася до інших платформ, включаючи iOS, Series 40, Symbian s60, Firefox OS, Tizen, BlackBerry 10, Windows Phone та, що найголовніше, Android. Truecaller дуже популярний в Індії, де його база користувачів складає понад 150 мільйонів користувачів.

Особливості

Truecaller працює на основі великого списку спаму, підтриманого громадою, створеного спільними зусиллями понад 200 мільйонів користувачів з усього світу. Цей список надає програмі можливість зіставити майже будь-який номер із відповідною інформацією, дозволяючи користувачам бачити, хто телефонує.

На відміну від Hiya, Truecaller прагне бути повноцінною заміною дозвону. Це означає, що ви можете не тільки блокувати небажані дзвінки та SMS-повідомлення, але й телефонувати безпосередньо з програми. Пошук невідомого номера - це вітер: просто введіть назву місця або людини, з якою ви хочете зв’язатися, а Truecaller подбає про все інше. Ви навіть можете скопіювати випадкове число з веб-сайту, щоб уникнути необхідності запам’ятовувати його, лише щоб ввести його в додаток.

На сьогоднішній день найбільшим пунктом продажу Truecaller є те, як він може допомогти вам спілкуватися з іншими. Додаток дозволяє не лише бачити, коли ваші друзі та колеги можуть вільно спілкуватися, але ви також можете надсилати запити друзів друзям своїх друзів.

Використання

Після завершення процедури початкового налаштування вас зустріне простий користувальницький інтерфейс, розділений на п’ять різних вкладок. Перша вкладка надає доступ до функцій пошуку. Ви будете використовувати його, коли вам потрібно зв’язатися з кимось, кого у вас немає в списку контактів. Поруч з ним знаходиться вкладка "Відкрити". Це шлюз до мережевих функцій Truecaller. Це дозволяє дуже легко надсилати запити на контакт людям, яких ваші друзі містять у своїх списках контактів. Посередині знаходиться вкладка Блокувати, яка є головним центром управління функціональністю блокування. Це залишає нам лише вкладки "Сповіщення" та "Я".

Програма автоматично з’являється, коли ви отримуєте телефонний дзвінок, надаючи всю інформацію про абонента, яку він може знайти у своїй великій базі даних. Ви навіть можете перемістити спливаюче вікно по екрану, щоб продовжити роботу.

Плюси

  • Повноцінна заміна дозвону
  • Мережеві функції
  • Надійне блокування
  • Простий користувальницький інтерфейс

Мінуси

  • Минулі проблеми безпеки

Завантажте зараз: Google Play

Інші альтернативи

Ви бачите, що як Hiya, так і Truecaller мають чудові функції, які допомагають зупинити спамерів та телемаркетологів не підірвати ваш телефон непотрібними телефонними дзвінками. Тим не менш, не всі люблять те, що їм можуть запропонувати Hiya та Truecaller, але, на щастя, оскільки Android - це така величезна платформа, у вас є так багато інших варіантів.

Ось декілька наших улюблених:

найкращий додаток ідентифікатора абонента

3) Showcaller

Showcaller звучить досить звично для Truecaller; однак, це дві різні програми Caller ID, але з досить схожими функціями. За допомогою Showcaller ви можете миттєво визначити людей, які намагаються з вами зв’язатися - він навіть може дати вам місце, звідки хтось телефонує. Подібно до Truecaller, він здатний ідентифікувати спам-дзвінки та повідомляти вас про будь-яких потенційних телемаркетингів. Якщо він пропустив один, ви можете повідомити про це, і Showcaller додасть його до своєї бази спаму. Showcaller дає вам можливість включити в чорний список певні номери, щоб також не зателефонувати вам - ідеально підходить для того, щоб переконатися, що надокучливий колишній не може продовжувати підірвати ваш телефон!

Showcaller насправді дає вам можливість записувати дзвінки за допомогою нього. Якщо є дзвінок, який, на вашу думку, потрібно записати для вашої безпеки, або дзвінок, який ви хочете запам'ятати, ви можете це зробити; проте переконайтеся, що закони штату дозволяють записувати людей на інший рядок без їх відома - деякі вважають це федеральним злочином підслуховування.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток ідентифікатора абонента

4) WhosCall

WhosCall останнє місце в нашому списку, але це все ще найкращий додаток для ідентифікації абонента. WhosCall підтримується рекламою, але надає вам ті самі основні функції, що й дві інші, про які ми згадали; однак, ми б сказали, що інтерфейс користувача не настільки хороший, хоча деякі можуть насолоджуватися його простотою. Як і інші, ви можете бачити, хто вам телефонує, додавати людей до чорного списку, повідомляти про спам абонентів і багато іншого.

Завантажте зараз: Google Play

5) Supercaller

Supercaller - ще один чудовий вибір, що дозволяє легко ідентифікувати вхідні телефонні дзвінки. Якщо надходить телефонний номер, за яким ви не хочете телефонувати, як і Showcaller, ви можете додати його до чорного списку, і ви більше не отримаєте дзвінок або текст із цього номера. Ви завжди можете видалити номери з чорного списку.

Supercaller, як і інші, може попередити вас про спам-дзвінки, але якщо хтось пройде, ви можете повідомити про це, і Supercaller додасть його до своєї бази телемаркетингу та також попередить інших людей. Supercaller вже має величезну базу даних користувачів, які телефонують на спам, але майже неможливо точно знати всі ці цифри. Supercaller, з деякими номерами, навіть повідомляє вам місцезнаходження телефонного номера, який набирає ваш телефон, що також може краще допомогти вам ідентифікувати абонентів, що спамують (тобто якщо ви не знаєте нікого з Китаю, чому б вам телефонувати з Китаю?)

Supercaller також дає вам можливість записувати телефонні дзвінки, але ще раз переконайтеся, що це законно у вашій державі.

Вирок у програмі Best Caller ID для фільтрації або блокування спам-телефонних дзвінків

Остаточне рішення між Hiya та Truecaller по суті зводиться до ваших особистих переваг. Єдиний виняток - якщо ви живете в Індії, тоді Truecaller може працювати для вас краще. Однак, якщо вам не подобається жоден з цих додатків, є принаймні ще три хороших, які варто взяти на озброєння - WhosCall, Supercaller та Showcaller.

Який ваш улюблений додаток Caller ID?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.