Рішення проблеми розряду акумулятора Galaxy S7, інші проблеми

Через кілька місяців після випуску # GalaxyS7 ми вже отримували звіти про проблеми з розрядом акумулятора, тому ця публікація написана для її часткової розв’язки. Через обмеження місця для кожної публікації, наші пропозиції щодо цієї теми не є вичерпними. Натомість ми хочемо зосередитись на основних і часто недооцінюваних рішеннях у цій справі. Якщо наші рішення щодо розряджання акумулятора в цій публікації не вплинуть на ваш пристрій, будь ласка, шукайте інші джерела.

s7

Наразі це конкретні теми, які ми висвітлюємо в цьому матеріалі:

 1. ПК Windows 7 повинен перевстановлювати драйвери після кожного перезапуску, щоб виявити Galaxy S7
 2. Рішення проблеми розряду акумулятора Galaxy S7
 3. Galaxy S7 не отримує групові тексти від користувачів iPhone
 4. Екран Galaxy S7 Edge не вмикається
 5. Оновлення Android 6.0.1, через що дзвінки Galaxy S7 продовжують падати | 4G LTE зникає, коли Galaxy S7 вмикає Wi-Fi
 6. Проблема перегріву Galaxy S7 Edge | Проблема з розрядом акумулятора Galaxy S7

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема №1: ПК Windows 7 повинен перевстановлювати драйвери після кожного перезапуску, щоб виявити Galaxy S7

У мене S7 Edge, і все працює, за винятком того, що КОЖНИЙ раз, коли я підключаю телефон до свого комп’ютера з ОС Windows 7, відбувається таке: 1. Однак комп’ютер розпізнає телефон, проте він не може отримати доступ до даних на телефоні. 2. Коли я переходжу до ПРИСТРОЮ І ПРИНТЕРІВ і клацнувши правою кнопкою миші на піктограмі Samsung, я повинен дозволити комп’ютеру вирішити проблему. 3. Питання ЗАВЖДИ „Проблема з драйвером для Samsung S7 Edge. Повторна інсталяція драйвера може вирішити цю проблему ". 4. Після застосування виправлення я можу використовувати Smart Switch, і комп’ютер також бачить вміст телефону. 5. Якщо я перезавантажу комп'ютер, я повинен повторити кроки 1-4. - Rdaj1950

Рішення: Привіт, Rdaj1950. Схоже, проблема полягає у вашому комп’ютері, а не в телефоні. Можливо, існує програмне забезпечення, яке захищає ваш комп’ютер, таке як Deep Freeze (і подібне програмне забезпечення), яке повертає стан операційної системи до попереднього стану після кожного перезапуску. Переконайтеся, що ви відключили або зробили виняток із такого програмного забезпечення, якщо таке встановлено.

Проблема №2: Рішення проблеми розряду акумулятора Galaxy S7

На моєму телефоні був чорний екран, і він не вмикався вчора ввечері, але на ньому був синій блимаючий індикатор, який показував, що я мав повідомлення. Я залишив його цілу ніч, а потім сьогодні вранці спробував увімкнути, і він показав розряджений акумулятор, коли він зарядився тієї ночі перед тим, як лягти спати. Тепер після зарядки та запуску резервної копії телефону він втрачає заряд акумулятора, як ні завтра. Він знижується на 10% за 3 хв, і я навіть не використовую його. Це просто сидить там на.

Телефон мого чоловіка зробив те саме, і він буде працювати цілий день і повертатиметься додому з 15% часу автономної роботи через 12 годин, коли він не користуватиметься, і він був повністю заряджений на початку дня. Цим телефонам не виповнилося і місяця, і ми пішли в магазин про проблему, і вони сказали, що не можуть допомогти. В основному нам не пощастило, коли це, безумовно, системний недолік, і нам слід придбати нові телефони, тому що це лайно. У нас був S7 до того, як ми змінили оператора, і ніколи з ними не виникало цієї проблеми. Ми не продовжуємо програвати програми у фоновому режимі. Ми справді добре підтримуємо підтримку наших телефонів. І у нас ніколи не було цієї проблеми до того моменту, як, на мою думку, стався збій системи, і тепер наш телефон працює повільно і працює повільно, а батарея розряджається без жодної причини надзвичайно швидко. Як справи? - Lotuslove809

Рішення: Привіт, Lotuslove809. Причини проблеми з розрядом акумулятора можуть бути різними, і вам доводиться враховувати безліч факторів, маючи справу з цим. Визначити точну причину проблеми може бути складно і не завжди призводить до її вирішення.

Нижче наведено деякі важливі речі, на які слід звернути увагу. Можливо, ви вже спробували деякі з них, але ми не вважаємо, що це зашкодить, якщо ви переглянете список.

Перевірте, яка програма використовує занадто багато батареї

Новий Android Marshmallow забезпечує корисну утиліту для акумулятора, щоб дати користувачам видиме посилання на те, який додаток споживає більше енергії, ніж інші. Ми не рекомендуємо встановлювати будь-які сторонні програми, щоб надати вам інформацію, необхідну для цієї роботи; вбудованої програми більш ніж достатньо. Просто відкрийте Налаштування телефону та в розділі Акумулятор подивіться, яка програма / програми споживає заряд акумулятора. Використання акумулятора має дати вам розподіл різних програм та служб, що працюють на вашому пристрої. Здебільшого у верхній частині списку слід писати ОС Android, екран телефону або додатки в соціальних мережах, такі як Facebook, Twitter або навіть програми електронної пошти. Однак, якщо ви помітите, що стара стороння програма споживає електроенергію, можливо, це сприяє проблемі розряду акумулятора, тому вам слід її відключити.

Майте на увазі, що чим більше програм ви встановлюєте (навіть якщо вони є офіційними чи законними), тим швидше телефон розряджає акумулятор. Навіть якщо програма не активно відкрита, її служби можуть продовжувати працювати у фоновому режимі, чекаючи оновлень від віддалених хостів. Це стосується соціальних медіа та програм для покупок в Інтернеті. Деякі ігрові програми або програми для продуктивності можуть бути розроблені для запобігання простою телефонів, тим самим заощаджуючи енергію, тому загальним правилом є намагання мінімізувати встановлені вами речі. Це може не повністю вирішити проблему розряду акумулятора, але це все одно повинно зменшити вплив тих служб, які працюють у фоновому режимі день у день.

Вимкніть параметри автоматичної синхронізації для всіх програм

Майже всі програми електронної пошти, соціальних медіа та електронної комерції за замовчуванням включають параметри автоматичного оновлення або автоматичної синхронізації. Хоча більшість людей це добре сприймають, люди, які борються з проблемою розряду батареї, можуть виявитись не дуже корисними. Програми соціальних мереж вимагають регулярних оновлень, щоб зробити їх зручними для користувачів, але така автоматична функція не є безкоштовною. Ми настійно рекомендуємо заходити в кожну встановлену програму та перемикати функцію автоматичної синхронізації або автоматичного оновлення на ручну. Кожен додаток має власні налаштування, тому вам потрібно витратити час на це.

Переконайтесь, що всі програми сумісні та оновлені

Не всі програми створені однаково. Деякі програми отримують оновлення незабаром після або навіть до того, як з’явиться нова ітерація Android, тоді як інші можуть отримати їх набагато пізніше або зовсім не. Звучить нешкідливо, так? Неправильно. Додаток повинен нормально працювати з операційною системою. Це робиться, переконуючись, що його код оптимізований, щоб він працював бездоганно під час взаємодії з новою операційною системою або іншим додатком. Якщо цього не зробити, це може призвести до проблем, також відомих як помилки. Насправді це одна з основних причин, чому багато пересічних користувачів знаходять багато проблем після переходу на нову версію Android. Само собою зрозуміло, ви повинні переконатися, що всі ваші програми оновлені, особливо, якщо у вас є проблема з розрядом акумулятора.

Знизьте яскравість екрану

Ми знаємо, як виглядають гарні речі при перегляді на екрані Galaxy S7 з повною яскравістю, але знову ж таки, така привабливість має високу ціну. Спробуйте знизити рівень яскравості екрану до найнижчого комфортного налаштування. Це не тільки допоможе зменшити споживання електроенергії, але може також продовжити термін служби самої батареї в довгостроковій перспективі.

Витріть весь кеш програми та системи

Іноді базові програмні рішення можуть бути ефективними для вирішення проблеми розряду акумулятора. Одним з таких базових рішень є стирання кешу програми та системного кешу телефону.

Щоб стерти кеш і дані програми, виконайте такі дії:

 • Відкрийте меню "Налаштування" через панель сповіщень (спадне меню) або за допомогою програми "Налаштування" у шухляді додатків.
 • Перейдіть до розділу "Програми". Це може бути перейменовано на щось на зразок Applications (Програми) або Application Manager (Диспетчер застосунків) у версіях Android 6.0, що мають шкіру OEM.
 • Опинившись там, натисніть на програму.
 • Тепер ви побачите список матеріалів, які надають вам інформацію про програму, включаючи сховище, дозволи, використання пам’яті тощо. Це всі елементи, які можна натиснути. Ви захочете натиснути на Зберігання.
 • Тепер ви повинні чітко бачити кнопки Очистити дані та Очистити кеш для програми.

Щоб стерти розділ кешу:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли відобразиться екран з логотипом пристрою, відпустіть лише клавішу живлення
 • Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 • Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 • Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "так", а натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 • Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 • Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ви також можете спробувати оновити все за допомогою скидання до заводських налаштувань, але ми пропонуємо знайти в Інтернеті інші матеріали про те, що можна зробити далі. Пам'ятайте, немає жодного хірургічного способу виявити причину проблеми з розрядом акумулятора. Ви повинні сприймати наш блог як лише одне з багатьох інших джерел ідей щодо того, як виправити свою проблему.

Крім того, не забувайте користуватися енергозберігаючим режимом та режимом ультра енергозбереження, якщо ви потрапили в аварійну ситуацію і вам потрібно довше подовжувати батарею.

Проблема №3: ​​Galaxy S7 не отримує групові тексти від користувачів iPhone

Привіт! Я був попереднім користувачем iPhone і нещодавно перейшов на Samsung S7. У мене виникають проблеми з отриманням текстових повідомлень від людей у ​​груповому тексті. Нічого не помічав, коли це не груповий текст. Деякі контакти з мого телефону зберігаються на SIM-карті; інші ні. Чи має це значення? На чому їх слід рятувати?

Крім того, деякі люди не отримують фотографії, які я надсилаю; вони відображаються як напівкартинки або з лініями посередині. Люди, до яких я їх відправляв, є користувачами iPhone. Чи потрібно мені бути підключеним до WIFI, чи я можу просто використовувати дані для надсилання фотографій? Спасибі за вашу допомогу! - Хайді

Рішення: Привіт Хайді. Для вашого першого випуску щодо вашого S7, який не отримує групових текстів, найкраще, що ви можете зробити, це переконатися, що ваша служба iMessage деактивована.

Якщо ви просто перенесли свій старий номер iPhone на поточний S7, швидше за все, головна причина першого випуску пов’язана з iMessage. В ідеалі спочатку потрібно деактивувати iMessage перед тим, як використовувати старий номер у своєму пристрої Android. Якщо цього не зробити, ваші друзі, що володіють iPhone, надсилатимуть свої групові тексти на власний сервер Apple, замість того, щоб пересилати їх на сервери вашого оператора. Переконайтеся, що спочатку ви деактивували iMessage, перш ніж намагатися надіслати інший груповий SMS. Щоб отримати додаткову допомогу, відвідайте офіційний сайт підтримки Apple.

Що стосується вашої другої проблеми, виправлення може лежати в програмі обміну повідомленнями, яку ви використовуєте. Спробуйте стерти кеш і дані програми обміну повідомленнями, перш ніж надсилати інше зображення. Зверніться до наведених вище кроків щодо того, як стерти кеш і дані програми. Система обміну мультимедійними повідомленнями повинна працювати як у мережі Wi-Fi, так і в мобільному зв'язку, але для отримання точної відповіді настійно рекомендуємо зв’язатися зі своїм оператором зв'язку.

Проблема No4: Екран Galaxy S7 Edge не вмикається

Привіт. У мене є запит. Я використовую Samsung Galaxy S7 Edge. Я помітив, що натискання незалежно від кнопки, екран мого телефону не відповідає. Я пробував комбінацію кнопок живлення / гучності та шукав в Інтернеті, але телефон ні на що не реагує. Я можу повністю його вимкнути і увімкнути, я бачу, як блимає синій індикатор, і так, я прочитав статтю, пов’язану з цим, але нічого не працює. Перш ніж звернутися за допомогою до телефонного магазину і знову витратити купу грошей, я думав, що попрошу вас. Чи можна за допомогою порожнього екрану відповісти? До речі, я не пам’ятаю, на якій версії працює цей телефон. Спасибі заздалегідь. - М’яті

Рішення: Привіт Мінті. У 99,9% випадків така проблема, як ваша, спричинена неякісним обладнанням, тому єдине, що ви можете зробити зараз, - це надіслати телефон Samsung або будь-якій відповідній стороні на ремонт та / або заміну. Наша пропозиція в цьому випадку полягає лише в тому, щоб перевірити, чи телефон може завантажуватися в інші режими, коли екран працює. Оскільки пропозиція не спрацювала, ви можете звинуватити в проблемі лише несправність обладнання.

Проблема №5: Оновлення Android 6.0.1 змушує дзвінки Galaxy S7 постійно падати | 4G LTE зникає, коли Galaxy S7 вмикає Wi-Fi

Привіт. У мене виникають проблеми з мобільним з’єднанням, відколи я оновив телефон. Я оновив свій телефон 2 тижні тому до версії 6.0.1. Раніше я міг телефонувати та приймати дзвінки зсередини свого дому без жодних проблем до оновлення. Після оновлення мої телефонні дзвінки постійно падають, або інша людина не чує мене. Коли я ввійшов у свій Wi-Fi, я не отримую 4G LTE. у мене просто 1 бар або нульовий зв’язок. Коли я вимикаю свій Wi-Fi, я отримую 4G LTE, але лише 1 або 2 бари. Я взяв свій телефон до свого оператора AT&T, і вони провели діагностику і сказали, що з моїм телефоном нічого не було. Вони також сказали, що в моєму районі хороший сервіс 4G. Вони не можуть мені допомогти. У мене не було проблем до оновлення. Я очистив кеш і запустив у безпечному режимі. Я намагаюся не робити скидання до заводських налаштувань, оскільки я не хочу втрачати всю свою інформацію.Чи є спосіб скасувати оновлення або щось, чого я міг бракувати. -Карміна

Рішення: Привіт Карміно. На жаль, на даний момент немає можливості повернутися до попередньої ітерації Android, як тільки ви встановите найновішу версію. Єдиний спосіб це зробити, пройшовши неофіційний шлях - прошивши запас прошивки. Здійснити прошивку як процедуру порівняно просто, але все одно ризиковано і вимагає кореневої роботи телефону, а це означає, що ви більше не зможете отримувати оновлення від свого оператора, не кажучи вже про те, що ви також пристрій для ризиків безпеки.

Ми говоримо, що в цей час ви тримаєтеся подалі від блимання і замість цього робите деякі основні речі. Для початку переконайтеся, що всі ваші програми оновлені. Це допоможе мінімізувати проблеми через несумісні програми. Якщо після встановлення всіх оновлень для ваших програм нічого не зміниться, наступне, що ви хочете зробити, - це скинути заводські налаштування. Це повідомить вас, чи можна вирішити цю помилку, відновивши всі налаштування програмного забезпечення.

Для довідки виконайте наведені нижче кроки щодо відновлення заводських налаштувань S7:

 • Створіть резервну копію важливих файлів та контактів
 • Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 • Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 • Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 • Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 • Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Проблема №6: Проблема перегріву Galaxy S7 Edge | Проблема з розрядом акумулятора Galaxy S7

У мене є Samsung S7 Edge, який вже кілька місяців має проблеми з акумулятором. По-перше, здається, батарея взагалі не довго працює порівняно з тим, коли я отримав телефон. Також іноді стає дуже спекотним, і іноді сам вимикається протягом ночі. Це дуже турбує, але моя найбільша проблема полягає в тому, що як тільки телефон доходить до 15% часу автономної роботи, він розряджається протягом декількох хвилин, і якщо я не заряджаю його відразу, і він стає повністю розрядженим. Тоді єдиний спосіб зарядити його - це покласти на майданчик, а потім знову потрібно ввімкнути принаймні годину.

Якби я підключив його до звичайного зарядного пристрою від квартири, то він взагалі не заряджався б. Він просто відображає знак заряду акумулятора протягом декількох секунд, але акумулятор не заповнюється і не рухається. Потім він показує 0% протягом декількох секунд, а потім екран завантаження S7 edge, перш ніж порожнім. Це продовжується так у циклі, але насправді взагалі ніколи не заряджається. Будь ласка, допоможіть, бо це зводить мене з розуму! Я попрощався з телефонами I через поганий час автономної роботи! - Джоді

Рішення: Привіт Джоді. Як і будь-яка інша проблема Android, загальне правило, якого ми повинні дотримуватися в цьому випадку, просте - почніть із вирішення проблем із програмним забезпеченням. Вичерпавши всі програмні процедури, ви можете припустити, що в цьому винне обладнання.

Для початку потрібно спершу стерти розділ кешу. Етапи, як це зробити, наведені вище.

Якщо очищення системного кешу не спрацює, наступним кроком буде перевірити, чи є різниця при завантаженні телефону в безпечному режимі під час заряджання. Якщо зарядка стає нормальною, проблему викликає сторонній додаток. Для завантаження в безпечному режимі виконайте такі дії:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 • Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 • Єдина відмінність безпечного режиму від звичайного полягає в тому, що перший запобігає запуску сторонніх програм. Якщо ви можете завантажити телефон у безпечному режимі, але не в звичайному режимі, видаліть усі програми, доки проблему (яка заважає нормально завантажуватися) усуне.

Ви також можете спробувати відкалібрувати акумулятор, щоб операційна система телефону могла правильно визначити залишок заряду батареї. Ось як:

 • Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 • Увімкніть телефон і дайте йому розрядитися, поки він не вимкнеться сам.
 • Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 • Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%
 • Відключіть зарядний пристрій і увімкніть телефон.
 • Якщо телефон каже, що це вже не 100%, вимкніть його, знову підключіть зарядний пристрій і зачекайте, поки 100% заряду буде досягнуто.
 • Вимкніть зарядний пристрій, щоб знову увімкнути телефон.
 • Користуйтеся телефоном, поки не розрядите акумулятор до 0.
 • Повторіть цикл один раз.

Ви також можете спробувати відновити заводські налаштування, щоб побачити, чи це щось змінить. Якщо ця остання процедура, здається, не змінює поведінку заряджання вашого S7, зв’яжіться із Samsung або вашим оператором, щоб вони могли його відремонтувати або замінити.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.