Samsung Galaxy S7 Edge показує, що з’являється повідомлення “Волога, виявлена ​​в зарядному порту”, і вона не завантажиться після оновлення

Багато власників Samsung Galaxy S7 Edge скаржились на помилку "Волога виявлена ​​в зарядному порту", і хоча були ті, хто говорив, що їх телефони змокли до проблеми, багато хто повідомляє, що їхні не торкалися жодної рідини. Хоча помилка в основному проста, але дещо ускладнює її той факт, що вона запустилася незабаром після оновлення, і бували випадки, коли телефон не відображався після завантаження помилки.

У цій публікації я розгляну це повідомлення про помилку, а також проблему завантаження, яка може супроводжувати його. Нам доведеться вивчити кожну можливість і виключити їх по черзі, поки не дійдемо до точки, коли ми зможемо легко визначити, що є причиною або що її спричинило. Отже, якщо у вас такий телефон, і ви є одним із користувачів, які зіткнулися з помилкою, продовжуйте читати нижче, оскільки ми можемо допомогти вам її виправити.

Однак якщо ви намагаєтеся знайти рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували сотні проблем із цим пристроєм з моменту його випуску. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями та інструкціями з усунення несправностей. Однак якщо вони не працюють, зв’яжіться з нами, заповнивши анкету з проблемами Android. Просто надайте нам інформацію, і ми допоможемо вам знайти рішення.

Як усунути неполадки Galaxy S7 Edge з помилкою “Волога виявлена ​​в зарядному порту”

Проблема: У мене проблеми з заряджанням Samsung S7 Edge, волога в порту USB відображається кожного разу, коли я підключаю зарядний пристрій. Тому я взяв його до свого місцевого магазину telstra, і вони оновили його, і він відновив нормальний режим зарядки. Потім я відключив зарядний пристрій на 28%, щоб зателефонувати. Коли я підключаю його знову, він заряджається, він приймає заряд, при цьому кожні півсекунди блимає і вимикається волога в USB-порту. Зараз він не бере на себе відповідальність. Тельстецький технік сказав мені, що у них було багато Samsung S7 і S8, які мають таку ж проблему, як і моя, і лише один повинен бути відправлений на ремонт. Дякую та найщиріші побажання, що знайшли час прочитати мою проблему Тім Данлоп.

Рішення: Якщо ви впевнені, що ваш телефон не змочений водою або не має фізичних пошкоджень, недалеко це може бути проблемою програмного забезпечення. Як ви вже сказали, що проблема була виправлена ​​після оновлення, але вона виникає знову без видимих ​​причин, то, ймовірно, файли та дані були пошкоджені, і тому проблема зберігається. Однак, щоб бути впевненим, що насправді спричинило проблему, ми рекомендуємо вам усунути неполадки в роботі пристрою, щоб визначити, чи щось не так із програмним або апаратним відділом вашого телефону. Ось процедури, які вам слід зробити:

Крок 1: Примусове перезавантаження телефону

Якщо ви не спробували перезапустити телефон після процесу оновлення, саме зараз вам слід це зробити. Цей метод еквівалентний процедурі витягування батареї, яка допомагає вашому пристрою оновити пам’ять та усунути всі системні збої, що заважають телефону нормально завантажуватися. Ось як це зробити:

 1. Просто натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд.
 2. Зачекайте, поки пристрій перезавантажиться.

Крок 2: Перезавантажте телефон у безпечному режимі, щоб перевірити, чи не спричинила це програма

Іноді через те, що в прошивку було встановлено кілька програм, існує ймовірність того, що одна з них могла бути винуватцем та спричинити проблему. Завантаживши його в безпечному режимі, буде скасовано завантаження програм, і в системі працюватимуть лише вбудовані програми. Отже, поки телефон перебуває в такому стані, і телефон нормально завантажується, а повідомлення про помилку не з’являється на екрані, можливо, його запускають програми. У цьому випадку спробуйте видалити кожну завантажену програму, доки проблему не буде вирішено. Просто виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Однак після цього, а проблема все ще виникає, ви можете виконати наступний метод.

Крок 3: Очистіть розділ системи та кешу

Оскільки безпечний режим не міг вирішити проблему, можливо, кеші системи були пошкоджені. Насправді очищення розділу кеш-пам'яті необхідне всім користувачам Android, особливо якщо оновлення системи було здійснено на вашому телефоні. За допомогою цього методу всі старі системні кеші будуть видалені з розділу та замінені на нові кеші, які можуть працювати та сумісні з системою. Але не хвилюйтеся, всі збережені файли, як-от: контакти, відео, музика та налаштування, не будуть видалені.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після виконання процедури спробуйте перевірити, чи телефон може нормально ввімкнутись, і повідомлення про помилку не з’являється на екрані. Тому що якщо це так, це може спричинити серйозну проблему з мікропрограмою, і ваша остання інстанція - скинути.

Крок 4: Скиньте налаштування на вашому пристрої

Пам'ятайте, що скидання налаштувань пристрою має бути вашим останнім варіантом, якщо всі процедури не можуть вирішити проблему. За допомогою скидання вбудоване програмне забезпечення не буде видалено, натомість він поверне телефон до стандартних налаштувань, а всі збережені файли та дані, а також помилки, що суперечать системі, будуть видалені. Отже, перед тим, як виконати кроки, ми б хотіли, щоб ви створили резервну копію всіх важливих файлів, передавши їх на вашу SD-карту або комп’ютер. Ось як ви робите скидання:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Сподіваюся, після скидання проблема буде виправлена, бо якщо ні, можливо, причиною цього була апаратна проблема, і ви можете негайно принести свій телефон до магазину для перевірки техніком.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.