Samsung Galaxy S4 вмикається, але екран - чорна проблема та інші пов'язані з цим проблеми

Однією з речей, яка подобається більшості людей на пристроях #Samsung #Galaxy, є використання дисплея Super AMOLED. Наприклад, у Galaxy # S4 використовується такий дисплей, завдяки якому зображення на екрані виглядають яскравими та реалістичними. Це також дозволяє пристрою заощадити більше часу автономної роботи порівняно зі звичайними РК-екранами завдяки ефективному способу використання енергії. Незважаючи на ці переваги, деякі проблеми, пов'язані з екраном, все ще можуть виникати. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему, коли Galaxy S4 увімкнеться, але на екрані проблема чорного кольору та інші пов'язані з цим проблеми. Ця проблема характеризується тим, що телефон все ще отримує сповіщення та навіть дзвінки, але на екрані нічого не видно.

Samsung Galaxy S4

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S4 вмикається, але екран чорний

Проблема: Привіт, мій Samsung Galaxy S4 викинутий. Екран насправді не тріснув, але частина його схожа на павутину, тому, здається, вона тріснула? Проблема в тому, що екран чорний. Здається, всі сповіщення працюють, телефон дзвонить під час дзвінків, повідомлень тощо, але він просто чорний. Я не бачу на телефоні нічого, що фактично робить його марним. Я був би дуже вдячний, якщо ви допоможете мені в цьому. Велике спасибі за вашу допомогу!

Рішення: Здається, проблема виникла через пошкоджений дисплей, ймовірно, внаслідок удару падіння. Коли це трапиться, ви нічого не побачите на екрані, але ваш телефон все одно отримуватиме сповіщення.

Ось що ви захочете зробити. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема викликана проблемою програмного забезпечення, запустивши телефон у режимі відновлення. Найкраще, якщо ви підключаєте телефон до настінного зарядного пристрою, роблячи це. Якщо ви можете отримати доступ до режиму відновлення і побачити параметри на екрані, я пропоную вам скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення всіх даних, що зберігаються на пристрої (сюди входять контакти, фотографії, текстові повідомлення, музика тощо), тому переконайтеся, що у вас є резервна копія даних телефону.

Якщо ви не можете отримати доступ до режиму відновлення, я пропоную перенести телефон в авторизований сервісний центр, оскільки вам може знадобитися заміна дисплея.

Екран S4 чорний і зламаний після падіння

Проблема: Привіт, у мене була невелика проблема з мобільним телефоном, він впав і, мабуть, зламав екран, він весь чорний, але дотик все ще працює, я нічого не бачу, і екран виглядає трохи зламаним. Спасибі за вашу допомогу

Рішення: Дисплей телефону, швидше за все, вже пошкоджений через падіння телефону. Найкращий спосіб продовжити в цьому випадку - зробити спочатку резервну копію даних телефону. Оскільки сенсор все ще працює, ви можете спробувати використовувати Kies. Підключіть телефон за допомогою USB-кабелю до комп’ютера, на якому запущено Kies, а потім виконайте резервне копіювання. Одним кроком, який слід зробити після цього, є відновлення телефону до початкового заводського стану. Якщо проблему не вдається вирішити, пропоную перенести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його. Можливо, дисплей телефону потрібно буде замінити.

S4 Зелений кольоровий дисплей після падіння телефону

Проблема: Мій друг упустив пристрій на землю, а потім, коли вона спробувала увімкнути зелений колір, на екрані з’явився зелений колір, і вона також спробувала ряд методів, щоб вирішити цю проблему. Такі як виймання батареї та тривання три кнопки безперервно кнопки живлення, зменшення гучності та додому, і це також не спрацювало. Чи можете ви, будь ласка, надати мені виправлення, яке я міг би сам, або веб-сайт, на який я можу відправити телефон

Рішення: Спробуйте підключити телефон за допомогою шнура USB до комп’ютера, на якому запущено Kies. Після підключення резервної копії телефонних даних відновіть програмне забезпечення телефону до початкового стану. Якщо після цього процесу на екрані все ще з'являється зелений колір, це вже може бути проблемою, пов'язаною з апаратним забезпеченням, що вимагає заміни дисплея. Якщо це так, то я пропоную вам принести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Екран S4 порожній

Проблема: У моєї доньки є Samsung S4. Екран порожній. Він вібрує, коли кнопку живлення увімкнено, а на телефоні блимає синій індикатор, але жодні інші кнопки не вмикаються, і екран порожній. За останній тиждень він перегрівся двічі. Ми спробували вийняти акумулятор і натиснути кнопку живлення протягом 1 хвилини, а потім протягом 2 хвилин. Це не вирішило проблему. Ми також намагалися здійснити скидання на телефоні, але навіть меню скидання не може з’явитися. Чи є у вас інші пропозиції?

Рішення: Можливо, акумулятор телефону вже слабкий. Спробуйте підключити телефон до настінного зарядного принаймні 20 хвилин, перш ніж увімкнути його. Найкраще, якщо ви використовуєте інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій, щоб усунути будь-які проблеми, пов'язані із зарядним пристроєм. Якщо проблема залишається, спробуйте отримати новий акумулятор і подивіться, чи це вирішить проблему.

Якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, вам слід перевірити телефон в авторизованому сервісному центрі, оскільки це вже може бути проблемою, пов’язаною з апаратним забезпеченням.

S4 не завантажується

Проблема: при натисканні кнопки живлення телефон вібрує, а логотип samsung s4 з’являється. Тоді загориться синій індикатор, і телефон не завантажиться. тоді телефон вібрує і повторює попередній процес, поки я його не вимкнув або не вийняв акумулятор. Я спробував усі дії на вашому веб-сайті, щоб виправити проблему, але, здається, нічого не працює. Екран відновлення відображається нормально, але після спроби всіх згаданих дій телефон все одно не завантажиться за межі екрана samsung s4. чи варто дивитись на телефон чи краще кидати його в смітник?

Рішення: Схоже, телефон замурований. Останній крок з усунення несправностей, який слід врахувати, - це прошивка телефону. Вам знадобиться оригінальний файл прошивки вашого пристрою, а також програмне забезпечення під назвою Odin, встановлене на вашому комп’ютері. Інструкції щодо проведення цієї процедури можна знайти на декількох популярних форумах для Android в Інтернеті.

Якщо прошивка телефону не вирішує проблему, можливо, це вже спричинено апаратною проблемою. У цьому випадку вам слід розглянути можливість перевірки телефону в авторизованому сервісному центрі.

Екран S4 чорний

Проблема: Покинув телефон з ліжка на м’яку підлогу, коли я телефонував. Екран змінив колір так, ніби був злив кольору. Зрештою щохвилини погіршувалося. Продовжував вмикати та вимикати екран, тоді екран став чорним. телефон все ще працює, коли він дзвонить, але екран чорний .

Рішення: Падіння могло пошкодити дисплей телефону. Я пропоную вам спочатку створити резервну копію даних телефону та зробити скидання до заводських налаштувань за допомогою Kies. Якщо проблема все ще залишається, я пропоную перевірити ваш телефон у вповноваженому сервісному центрі, оскільки його дисплей вже може бути пошкоджений.

Сенсорний екран S4 неточний

Проблема:У мене є величезні проблеми з моїм Samsung Galaxy S4 за останні кілька місяців! Я придбав свій S4 вживаний півроку назад з Android 5.0.1 Lollipop, і він чудово працював перші пару тижнів. Потім він почав створювати справді дивні проблеми зі своїм сенсорним екраном. Коли я розблокую свій телефон, сенсорний екран дійсно неточний, коли я намагаюся відкрити програму, вона відкриває наступну від неї (праворуч або ліворуч від неї), коли я відкриваю клавіатуру, щоб написати повідомлення і натиснути літеру, вона натискає літеру далі до того, на кого я натиснув, і що б я не робив, екран абсолютно неточний. Єдиний спосіб це виправити - просто вимкнути екран, а потім знову ввімкнути, тоді це буде справно працювати. Проблема виникає щодня. Коли я залишаю телефон більше 15-20 хвилин, не користуючись ним, виникає проблема.Я намагався перезавантажувати телефон щодня і витягувати акумулятор на кілька хвилин, але це не допомагало, все-таки телефон продовжував робити цю проблему, як 5-10 разів на день, і це справді неприємно. Мені потрібна твоя допомога!

Рішення: Спробуйте перевірити, чи не викликає цю проблему встановлена ​​вами програма. Для цього потрібно запустити телефон у безпечному режимі. У цьому режимі дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми, тоді як завантажені програми вимкнено. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це, швидше за все, спричинена додатком. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, то я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Якщо скидання не дозволяє вирішити проблему, то проблема, швидше за все, пошкоджена дигітайзер. Якщо це так, тоді я пропоную перевірити ваш телефон в авторизованому сервісному центрі.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.