11 кращих офлайн-ігор RPG для Android у 2020 році | Хлопець-дроїд

На Android є безліч безглуздих і захоплюючих ігор. Це не обов'язково погано; врешті-решт, ці ігри чудово підходять для того, щоб трохи повеселитися в обідню перерву або коли у вас є лише кілька хвилин часу, щоб очистити голову. Але якщо ви любите ігри, ви знаєте, що таких ігор дуже мало. Тим не менш, ви можете знайти офлайн-рольові ігри для Android набагато приємнішими. Ці ігри, як правило, мають набагато більше вмісту, як правило, Story Mode, який проведе вас через насичену кампанію.

Отже, якщо ви хочете потрапити в кращу андроїд-RPG в автономному режимі, але не впевнені, куди звернутися або навіть те, що добре завантажити, дотримуйтесь наведених нижче слів. У нас є всі найпопулярніші екшен-рольові ігри для Android!

Кращі Рольові ігри в режимі офлайн для Android

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

1. Бардівська казка

Першим у нашому списку є класика: «Казка Барда». Це рімейк гри, яка вийшла десять років тому, і зараз вона вважається однією з найкращих назв на Android. У грі є багато задоволення, доступні квести та прогресування персонажів, але гравці в основному закохаються в діалогове вікно - The Bard's Tale - весела рольова гра, але в глибині душі вона наповнена комедією та вигадливими персонажами!

Гра обійдеться вам у пару доларів - точніше 2,99 доларів, - але це означає, що ваш екран не буде обклеєний рекламою та смішними покупками в додатку. Ще є кілька покупок у програмі, але вони навряд чи потрібні для гри.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

2. Doom and Destiny Advanced

Фанатикам RPG сподобається те, що може запропонувати Doom and Destiny Advanced. Це продовження чергової назви Doom and Destiny, але ця конкретна гра може похвалитися до 15 годин абсолютно безкоштовним вмістом RPG. У цьому сенсі це гра, яка буде зайняти вас щонайменше пару днів тут і там гри.

Досліджуйте підземелля, відкривайте скарби, бийтеся з купою монстрів, і ви навіть можете взяти участь в режимі онлайн кооперативу. Що стосується графіки, вона набуває ретро-стилю, тому гра, безумовно, буде не для всіх, але шанувальникам ретро-RPG сподобається те, що пропонують Doom та Destiny Advanced.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

3. Етерніум: Маги і Міньйони

Далі ми маємо Eternium: маги та прислужники. У Eternium є маса RPG-елементів, але це, перш за все, гра на рубання та злам навколо Diablo 3. Є сюжетні рядки, якими ви можете просуватися, і в той же час отримуючи багато задоволення, перемагаючи роботів, скелетів, звірів, демонів, та іноземців. Побиваючись і косячи ворогів, ви знайдете купу здобичі, яку ви також можете зібрати.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

4. Вигнані королівства

Exiled Kingdoms - це весела екшн-гра, яка набуває стилю Diablo-esque. У «Вигнаних королівствах» ви вибираєте персонажа, а потім просуваєтесь сюжетною лінією, яка полягає в знищенні монстрів та загарбників, які виникли внаслідок катаклізму.

Графіка гідна - вона, звичайно, не детальна, як сьогодні ігри, - але вона схожа на Diablo 2, що надає грі ностальгічного відчуття. Ця гра є однією з небагатьох безкоштовних RPG на ринку, тому людям сподобається з цієї точки зору; однак ви можете придбати повну версію, щоб отримати доступ до всіх персонажів, а також до деяких додаткових частин історії.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

5. Пов'язане лезо

У Blade Bound ви будете грати як мисливець за підземеллями. Ви можете врятувати царство від анархії, отримати трохи здобичі або стати мисливцем за головами, відбиваючись від полчищ скелетів. Незалежно від того, який шлях ви вибрали, ви обов’язково отримаєте масу задоволення від Blade Bound.

Є тисячі комбінацій в атаках та заклинаннях, з якими ви можете пограти, сотні різних монстрів, з якими ви можете битися, і безліч здобичі, з якою ви можете підготуватися. Одним із найкрутіших аспектів Blade Bound є чітка 3D-графіка - тут вона майже на рівні консолі.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

6. Вік магії

Далі у нас є Age of Magic - ця грає трохи інакше, бо насправді це покрокова RPG. Ви зможете створити свій власний загін із п’яти героїв, а потім відкрити для кожного їх історії в режимі кампанії. Коли ви закінчите з насиченими та епічними історіями в Кампанії, коли у вас буде доступ до Інтернету, ви зможете перемогти інших гравців у конкурентних PvP битвах.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

7. Еволенд

Людям абсолютно сподобається те, що пропонує Evoland. Гра проведе вас через історію екшн-ігор. Ви починаєте у двовимірному світі з двовимірним персонажем та більшістю старих бойових систем минулих років. Однак, прогресуючи, ви починаєте розблоковувати такі речі, як 3D світ, 3D персонажі, модернізована графіка та бойові системи тощо.

Це надзвичайно унікально, і немає такої RPG, як вона. Тим не менш, сюжетна лінія досить коротка, але цього можна очікувати в такій грі - акуратно в Evoland можна бачити, як світ навколо вас так різко змінюється, коли ви просуваєтесь у грі.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

8. Arcane Quest Легенда

Arcane Quest Legend наповнений надзвичайно цікавими офлайн-розвагами. Це тісно пов’язано з Diablo, демонструючи якусь солодку дію "хак-енд-скіш". Геймплей трохи більше задіяний, повертаючись до витоків справжніх ігор у стилі хак-енд-скіш. Автоматичного бою не існує, тому ваші власні навички визначать, наскільки ви запеклі на полі бою.

Існує історія на місці, але гра в першу чергу стосується хак-енд-скіш дій. Існують десятки основних та побічних квестів, якими можна розважитись, а також міні-ігри та акуратна система прогресування персонажів. Це дуже весело для офлайн-гри.

Завантажте зараз: Google Play

кращий андроїд RPG в автономному режимі - -

9. Падіння вампіра: Рольова гра

Це ще одна рольова гра в режимі офлайн, яку ви можете грати в обідню перерву або там, де немає Інтернету; однак цей набагато більше орієнтований на історію, ніж інші. Це 2D відкритий світ, де ви зануритесь у захоплюючу та чарівну історію.

Існує історія з багатьма шляхами або з багатьма варіантами вибору, коли ви повинні вирішити врятувати своє село в годину потреби, або нагодувати свою темну сторону та вчинити хаос серед місцевих жителів. Шлях повністю залежить від вас.

Завантажте зараз: Google Play

10. Мисливець за підземеллями 5

Dungeon Hunter 5, побудований Gameloft, - це екшн-ролева, на яку варто поглянути. У цьому винищувачі рубок і рубок ви потрапляєте в епоху хаосу. Люди борються за себе, але для тих, хто трохи менше ... чесний, світ готовий до можливостей.

Ви граєте за найманця або мисливця за головами і вам пропонується вибір: ви боретеся за золото та грабунок? Або ви боретеся за справедливість? Ця хакерська і слабка рольова гра може перенести вас на будь-який шлях!

Гра проводиться в Інтернеті та в автономному режимі, тому ви можете використовувати це, коли у вас немає Інтернету, а також час, коли ви знаходитесь поблизу зв’язку і можете брати бій в Інтернеті.

Завантажте зараз: Google Play

11. Залізний клинок: Середньовічні легенди

Залізний клинок: Середньовічні легенди - це ще одна рубіжна гра, де є достатньо дій, щоб зайняти вас тижнями. Однак, замість стилю зверху вниз Dungeon Hunter 5, у вас є класична перспектива від третьої особи, де ви можете відчути небезпеку бойових дій безпосередньо та особисто.

Розташований у середньовічній Європі, ви можете пройти різноманітні шляхи. Ви можете зануритися прямо в серцевий бій, бившись в одній заклепуючій битві за іншою; або, ви можете розплутати свій шлях через історію, повну інтриг та зради.

Як тільки вам набридне в одиночному режимі, коли у вас буде зв’язок, ви зможете зануритися в онлайн PvP-бій, щоб справді перевірити свої вміння!

Завантажте зараз: Google Play

Кращий Android RPG Offline Verdict

Як бачите, існує безліч варіантів Рольових ігор в режимі офлайн для Android. Вибір одного все залежить від того, яким типом стилю ви займаєтесь. Ви великий шанувальник ігор типу "хак-енд-скіш"? Тоді ми рекомендували б поглянути на Етерніум або Вигнані королівства. Шукаєте більше прогресивного розвитку? Потім перегляньте Evoland та The Bard's Tale.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.