Як виправити тексти Galaxy Note10 + у неправильному порядку | SMS відображається не в порядку, не відображається зверху

Привіт спільнота Android! У цій статті про усунення несправностей ми покажемо вам, як виправити поширену проблему з текстовими повідомленнями. Питання, про яке ми тут говоримо, стосується тексту, який відображається в неправильному порядку на Galaxy Note10 +. Якщо нові тексти з’являються внизу або посередині ваших старих текстів або просто не в порядку (тобто не вгорі списку), ця стаття повинна допомогти.

Як виправити тексти Galaxy Note10 + у неправильному порядку | SMS відображається не в порядку

Якщо на вашому Galaxy Note10 + вхідні тексти в неправильному порядку, найімовірнішою причиною цього є неправильна дата та час. Просто увімкніть автоматичну функцію дати та часу, і проблема повинна зникнути. Однак, якщо це не допоможе, слід перевірити інші фактори, які також можуть спричинити проблему. Ось як це зробити:

Тексти Galaxy Note10 + у неправильному порядку виправлення №1: Перевірте дату та час системи

Найпоширенішою причиною, чому ваш Galaxy Note10 + може відображати тексти в неправильному порядку, є неправильна системна дата та час. Зазвичай це відбувається, якщо користувач не хоче використовувати дату та час мережі або якщо користувач вручну неправильно змінює дату та час. За замовчуванням програми обміну повідомленнями відображають найновіші вхідні тексти зверху, а найстаріші - знизу. Якщо на вашому пристрої неправильні дата та час, програма обміну повідомленнями буде сортувати повідомлення неправильно.

Щоб переконатися, що ваш Note10 + має правильну дату та час, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Торкніться Дата та час.
 4. Увімкніть автоматичну дату та час.

Виправлення текстів Galaxy Note10 + у неправильному порядку # 2: Примусово закрийте програму обміну повідомленнями

Якщо ваш Galaxy Note10 + весь час має правильну дату та час або якщо після зміни дати та часу нічого не сталося, наступним кроком, який ви хочете зробити, є перезапустити програму текстових повідомлень. Існує два способи перезапустити програму.

Спосіб 1. Закрийте програму за допомогою клавіші "Останні програми"

 1. На екрані торкніться програмної клавіші "Останні програми" (тієї, яка має три вертикальні лінії ліворуч від кнопки "Головна").
 2. Коли з’явиться екран нещодавніх програм, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти програму. Він повинен бути тут, якщо вам вдалося запустити його раніше.
 3. Потім проведіть пальцем угору по програмі, щоб закрити її. Це має змусити закрити його. Якщо його там немає, просто торкніться програми Закрити всі, щоб також перезапустити всі програми.

Спосіб 2. Закрийте програму за допомогою меню Інформація про програму

Інший спосіб змусити закрити програму - зайти в самі налаштування програми. Це більш тривалий спосіб порівняно з першим методом вище, але він однаково ефективний. Ви хочете скористатися цим методом, якщо плануєте виконувати інші способи усунення несправностей для згаданого додатка, наприклад, очищення кешу або даних. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми.
 6. Натисніть Примусово зупинити.

Тексти Galaxy Note10 + у неправильному порядку виправлення №3: Очищення кешу або даних програми

Якщо ваш Galaxy Note10 + все ще відображає тексти в неправильному порядку, спробуйте перевірити, чи буде працювати очищення кешу програми обміну повідомленнями. Це може спрацювати, якщо причиною помилки є пошкоджений або неправильний кеш. Ось як це робиться:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити кеш.
 10. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Якщо очищення кешу програми не спрацює, видаліть його дані. Це поверне програмі обміну повідомленнями початкові налаштування або значення за замовчуванням. Щоб уникнути втрати текстів, спершу створіть їх резервну копію. Для цього ви можете використовувати Smart Switch. Якщо ви використовуєте програму Samsung Messages за замовчуванням, ви також можете вибрати хмару Samsung для їх резервного копіювання.

 1. Щоб очистити дані програми:
 2. Перейдіть на головний екран.
 3. Торкніться піктограми Програми.
 4. Відкрийте програму Налаштування.
 5. Торкніться Програми.
 6. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 7. Виберіть Показати системні програми.
 8. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 9. Торкніться Зберігання.
 10. Натисніть кнопку Очистити дані.
 11. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Виправлення помилок у тексті Galaxy Note10 + у неправильному порядку No4: перезавантажте пристрій

Ще одним кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити в цьому випадку, є перезапуск Note10 +. Зазвичай це ефективно для усунення проблем, спричинених незначними помилками. Спробуйте спочатку перезапустити його, натиснувши кнопку живлення, щоб відкрити меню завантаження. Потім виберіть опцію Перезапустити і перевірте, чи це працює.

Інший спосіб перезапустити пристрій - натиснути та утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу Bixby / живлення одночасно протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться. Це імітує ефект від'єднання акумулятора від пристрою. Якщо це спрацює, це може розблокувати пристрій.

Якщо звичайний перезапуск не допоможе, спробуйте наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше. 

Друга процедура перезапуску намагається імітувати наслідки вилучення акумуляторної батареї. На старих пристроях відключення акумулятора часто є ефективним способом виправлення невідповідних пристроїв. Якщо нічого не змінилося, перейдіть до наступних пропозицій.

Регулярне перезавантаження пристрою принаймні раз на тиждень може бути корисним. Якщо ви схильні щось забувати, радимо налаштувати телефон для самостійного перезавантаження. Ви можете запланувати це завдання, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Догляд за пристроєм.
 3. Торкніться 3-крапки вгорі.
 4. Виберіть Авто перезапуск.

Тексти Galaxy Note10 + в неправильному порядку виправлення №5: Скиньте налаштування мережі

Деякі проблеми з мережею або текстовими повідомленнями спричинені неправильною конфігурацією мережі. Така ситуація може іноді траплятися при зміні SIM-карт, переході на іншого оператора, під час використання роумінгу або при загальносистемних змінах. Щоб переконатися в правильності мережевих налаштувань телефону, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування мережі.
 5. Натисніть Скинути налаштування для підтвердження.

Якщо ви все-таки міняли SIM-карту до виникнення цієї проблеми, радимо вилучити SIM-карту, щоб оновити з’єднання. Виконайте ці кроки, щоб від’єднати SIM-карту від пристрою.

 1. Вимкніть Galaxy Note10 +. Це важливо. Видалення SIM-карти, коли пристрій увімкнено, може призвести до пошкодження даних.
 2. Вийнявши лоток для картки, поверніть екран телефону до себе. Ви можете скористатися інструментом вставки / виймання (або скріпкою), щоб розблокувати лоток, вставивши його у передбачений отвір. Цей невеликий отвір повинен бути видно у верхній частині пристрою.  
 3. Вийміть SIM-карту з лотка. Ви можете підняти картку внизу. Для допомоги використовуйте отвір на протилежній стороні лотка, щоб зрушити його (за допомогою нігтя або подібного інструменту).
 4. Вставте лоток для картки знову.
 5. Натисніть на лоток, щоб зафіксувати його на місці.
 6. Це воно!

Вийнявши SIM-карту з пристрою, почекайте кілька хвилин, перш ніж повторно вставляти її. Це призводить до оновлення системи без старих стільникових налаштувань. Після повторного вставлення SIM-карти та перезапуску телефону конфігурацію мережі слід додати автоматично. 

Якщо у вас є інший телефон, який може працювати з вашою мережею, ви також можете спробувати вставити в нього SIM-карту. Це допоможе вам перевірити, чи є проблема із самою SIM-карткою. Якщо проблема виникає, коли ви використовуєте SIM-карту у другому пристрої, у вас виникає проблема із SIM-карткою або мережею. Спробуйте отримати нову SIM-карту, щоб перевірити, це SIM-карта чи мережа.

Тексти Galaxy Note10 + + у неправильному порядку виправлення №6: Спробуйте інший додаток

Якщо тексти все ще відображаються в неправильному порядку, наступним хорошим кроком є ​​встановлення другої програми обміну повідомленнями на вашому Galaxy Note10 + і номінація його за замовчуванням. Для цього ви можете безкоштовно отримати програму обміну повідомленнями з Play Store. Якщо ви не уявляєте, який додаток використовувати, спробуйте додаток Google Android Messages.

Виправлення помилок у тексті Galaxy Note10 + у неправильному порядку # 7: Перевірте наявність поганих додатків

Іншою можливою причиною вашої проблеми може бути інший додаток. Деякі сторонні програми можуть бути погано закодовані, що може спричинити помилки, які можуть вплинути на інші програми. Щоб перевірити, чи це так, спробуйте завантажити телефон у безпечний режим. Усі треті програми, тобто програми, які ви додали поверх оригінальних, що постачаються разом із програмним забезпеченням, не зможуть працювати в безпечному режимі. Усі вони будуть сірими, тому ви не зможете їх запустити. Отже, якщо ваш Note10 + буде відображати тексти в правильному порядку лише у безпечному режимі, це може означати, що винна одна з програм.

Щоб перезапустити Samsung Galaxy Note10 + у безпечний режим:

 1. Коли пристрій увімкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться меню Вимкнення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана повинен з’явитися “Безпечний режим”.
 6. Перевірте наявність проблеми.

Безпечний режим може бути корисним трюком при виявленні проблеми, але він не визначить точну програму. Для того, щоб визначити, який із ваших додатків може стояти за проблемою, вам доведеться виконати процес усунення. Ось що вам потрібно зробити точно:

 1. Завантажте Galaxy Note10 + у безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Якщо проблема повертається або після того, як ви підтвердили, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм по черзі. Вам доведеться витратити деякий час на це, якщо у вас встановлено безліч програм. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали. 
 4. Важливо, щоб ви одночасно видаляли лише одну програму. Видаливши програму, перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте проблему ще раз.
 5. Якщо ваш Galaxy Note10 + все ще є проблематичним, повторюйте кроки 1-4, поки не буде виявлено неправдиву програму.

Майте на увазі, що немає жодного ярлика для того, щоб знати, яка програма погана чи помилкова. Просто запасіться терпінням і продовжуйте повторювати цикл вище, якщо проблема з’явиться після видалення однієї програми. Коли проблема припиниться, винуватцем має бути остання видалена вами програма. Не перевстановлюйте погану програму. Ви можете додати інші програми, які ви видалили раніше.

Тексти Galaxy Note10 + + у неправильному порядку виправлення №8: Витріть розділ кешу

Якщо проблема почалася після встановлення нової програми або оновлення, можливо, проблема в кеші системи. Щоб переконатися, що системний кеш оновлено, потрібно очистити розділ кешу, де він зберігається. Ось як це робиться:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо, оскільки пристрій не буде завантажуватися до режиму відновлення, коли він увімкнений.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / живлення.
 3. Як тільки з’явиться екран відновлення Android, відпустіть кнопки.
 4. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки не виділите "Видалити розділ кешу".
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Видалити розділ кешу".
 6. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити дію очищення кешу.
 8. Зачекайте секунду, коли система витирає кеш.
 9. Ще раз натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити пристрій. Це поверне пристрій до звичайного інтерфейсу.
 10. Це воно!

Тексти Galaxy Note10 + + виправлено в неправильному порядку # 9: Скидання до заводських налаштувань

Остаточне усунення несправностей, яке ви можете виконати на своєму пристрої на даний момент, - це відновлення заводських налаштувань. Це допоможе вам зрозуміти, чи є у вашому Note10 + унікальна помилка програмного забезпечення, яка заважає його мережевим функціям працювати належним чином. Тільки обов’язково спершу створіть резервну копію своїх файлів, щоб не втратити їх.

Нижче наведено два способи відновлення заводських налаштувань Note10 +:

Спосіб 1: Як здійснити повне скидання на Samsung Galaxy Note10 + через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy Note10 +. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy Note10 + за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / живлення.
 5. Коли відобразиться зелений логотип Android, відпустіть обидві клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити дію очищення даних телефону.

Тексти Galaxy Note10 + + у неправильному порядку виправлення No10: Отримайте допомогу від оператора

Зазвичай рідко не усунути цю проблему в кінці користувача, але якщо після відновлення заводських налаштувань нічого не змінилося, варто задуматися про допомогу свого оператора мережі. Причиною має бути щось поза пристроєм, тому ваш оператор може допомогти у цьому випадку.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширюючи інформацію про своїх друзів. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.