5 найкращих додатків для обміну повідомленнями в режимі офлайн для надсилання тексту без Інтернету

Надсилання повідомлень сьогодні - це одне з того, що ми сприймаємо як належне. Завдяки програмам для онлайн-чату, таким як WhatsApp, Line, Instagram тощо, більше не потрібно турбуватися про те, щоб надіслати повідомлення коханій людині. Але що ви зробите, якщо у вас немає з'єднання для передачі даних і все одно хочете, щоб повідомлення пройшло? Ну, надішліть їм смс, звичайно. Але якщо це не те, що ви хочете зробити, є кілька інших програм, які можуть допомогти вам надсилати повідомлення в автономному режимі своїм улюбленим.

Маючи це на увазі, ми обговоримо декілька з них, щоб допомогти вам розширити кругозір щодо програм обміну повідомленнями в автономному режимі. Тож, не чекаючи більше, давайте подивимось на наш список.

5 найкращих додатків для обміну повідомленнями в режимі офлайн для надсилання тексту без Інтернету

Bridgefy

Ця програма просто покладається на сигнали Bluetooth вашого телефону, щоб надсилати повідомлення родині та друзям. Ця технологія не виходить настільки далеко, як стандартне повідомлення в Інтернеті, але, покладаючись на технологію mesh, вона може передавати повідомлення тим, хто знаходиться в їх безпосередній близькості (до 330 футів). Ви також можете поговорити з іншими людьми, якщо посередині є інші користувачі Bridgefy, які буквально є мостом для ваших повідомлень. Незважаючи на те, що він покладається на інших користувачів, яких ви можете не знати, виробники Bridgebridge уточнюють, що люди посередині не можуть читати ваші повідомлення, і всі ваші повідомлення в безпеці.

Однією з найважливіших особливостей тут є можливість передавати повідомлення. Це дозволяє просто розмістити повідомлення, яке буде показано кожному користувачу Bridgefy навколо вас, що робить це надзвичайно корисним додатком у надзвичайних ситуаціях. Це безкоштовний додаток у магазині Google Play і не містить реклами та покупок у програмі.

FireChat

Це ще одна корисна програма, яка може зручно допомогти вам зв’язатися з родиною чи друзями, навіть якщо у вас немає з’єднання з Інтернетом або навіть сигналу на телефоні. Подібно до Bridgefy, програма покладається на інших користувачів, які мають програму FireChat. Щоб повідомлення надсилалися без даних, вам все одно доведеться тримати Bluetooth і Wi-Fi увімкненими, щоб надсилати повідомлення користувачам поблизу. Додаток, подібний до цього, може бути дуже зручним, якщо ви оточені перешкодами для мобільних телефонів і вам потрібно терміново зв’язатися з кимось.

Як правило, має сенс, щоб кожен друг встановив цю програму, щоб ви могли зв’язатися з ними навіть без даних або сигналу. Однак багато що залежить від того, скільки користувачів зареєстровано в додатку поруч із вами, тож він може бути не таким плідним, як можна було б очікувати. Однак можливість надсилати повідомлення навіть у літаках або на морі без належної мережі або стільникового зв'язку є досить крутою. FireChat - це безкоштовне завантаження в Google Play Store, в якому відсутні оголошення чи покупки в додатку. Додаток буде працювати з пристроями під управлінням Android 4.2 або новішої версії.

Signal Offline Messenger

Це безпечна програма обміну миттєвими повідомленнями, яка покладається на Wi-Fi Direct для встановлення зв’язку між двома пристроями. Як і програми, про які ми вже говорили вище, Signal також вимагає від користувача того самого додатка для нормальної роботи. Однак ця програма також дозволяє надсилати мультимедійні файли, такі як зображення, відео, а також музику та документи, без з’єднання з Інтернетом.

Швидкісна швидкість передачі гарантує, що жоден з носіїв, які ви надсилаєте, не стискається і не змінюється яким-небудь чином. Чати можна встановлювати один на один або в групах, причому всі функції застосовуються загалом. Однак для роботи в мережі Wi-Fi Direct радіус дії Signal становить лише 100 метрів. Однак головним моментом Signal є той факт, що він повністю захищений і не зберігає жодних даних у хмарі, тому ви можете бути впевнені, що всі ваші повідомлення будуть захищені Signal. Це безкоштовний додаток у магазині Play і не містить реклами та покупок у програмі. Щоб використовувати Signal Offline Messenger, вам знадобиться смартфон або планшет, принаймні на Android 4.1 або новішої версії.

Біля Пер

Ця програма в основному дозволяє спілкуватися з вашими «однолітками», які перебувають у вашій близькості. Він встановлює з'єднання через Wi-Fi, тому дуже важливо тримати його ввімкненим, щоб функціонував Near Peer. Хоча він не такий полірований, як деякі інші програми, про які ми говорили в цьому списку, він пропонує деякі ті ж функції. Користувачі також мають можливість розмовляти з незнайомцями анонімно чи іншим способом і навіть створювати групи, все без з’єднання з Інтернетом. Цей аспект робить його надзвичайно простим у використанні, і той факт, що немає складного процесу налаштування, також дуже допомагає.

Ця програма також підтримує спільний доступ до файлів завдяки Wi-Fi Direct, що дозволяє передавати відносно більші файли без підключення до Інтернету або навіть сигналу. Користувачі можуть заблокувати користувачів, з якими вони не хочуть спілкуватися, що є необхідною функцією безпеки в кожному додатку чату. Цей додаток постачається з рекламою, але в програмі немає покупок. Для цього додатка потрібні пристрої з ОС Android 4.4 та новіших версій.   

Бріар

Це надзвичайно зручний додаток для журналістів або активістів, яким потрібна безпечна платформа для спілкування зі своїми друзями та родиною в розпал кризи. Повідомлення на Briar синхронізуються безпосередньо між пристроями користувачів, гарантуючи відсутність хмарних даних або резервних копій ваших чатів. Повідомлення можуть синхронізуватися через Bluetooth та Wi-Fi, коли на вашому телефоні немає сигналу або мережі передачі даних. Однак якщо у вас є Інтернет, програма може синхронізувати повідомлення через надзвичайно захищену мережу Tor, переконуючись, що ваші приватні повідомлення непроникні.

З огляду на обмеження програми, неможливо надсилати вкладення в чаті. Хоча це може бути незручним, воно було розроблено як функцію безпеки, щоб уникнути втручання та потенційного викрадення конфіденційних даних. У цій програмі може не бути приємних звичок звичайної програми для обміну повідомленнями в автономному режимі, але вона ефективно виконує свою роботу. Briar - це безкоштовне завантаження з Google Play Store.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.