Як виправити, що Bixby не працює на Galaxy S10 | Bixby зупинив помилку

У вас проблема з Bixby на вашому пристрої Galaxy? У цьому короткому посібнику ми покажемо вам кроки з усунення несправностей, які ви можете зробити, якщо Bixby не працює з якихось причин.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власної проблеми #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як виправити, що Bixby не працює на Galaxy S10 | Bixby зупинив помилку

Якщо ви шукаєте рішення після того, як помітили, що Bixby не працює на вашому Galaxy S10, ця публікація може допомогти. Дотримуйтесь наших пропозицій нижче.

Bixby не працює виправлення №1: Перезапустіть пристрій

Якщо ви виявите, що Bixby не працює на вашому Galaxy S10, першим кроком, який ви хочете зробити, є перезавантажити телефон. Зазвичай це ефективно для усунення всіляких проблем через незначні помилки. Те, що ви хочете зробити, називається м’яким скиданням. В основному це перезапуск з метою очищення системи шляхом імітації ефектів від батареї. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності приблизно 10 секунд. Після перезавантаження телефону відпустіть кнопки. Зазвичай це ефективно для усунення помилок, які виникли, коли система деякий час не працює. Ми рекомендуємо перезавантажувати Galaxy S10 цим методом принаймні раз на тиждень, щоб зменшити шанси на помилки.

Для деяких Galaxy S10 може існувати дещо інший спосіб отримати той самий метод. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. За допомогою кнопок гучності можна переглядати доступні опції та нижню ліву кнопку (нижче гучності)

Bixby не працює виправлення №2: Встановіть оновлення

Bixby та пов'язані з ним послуги є частиною прошивки або операційної системи Samsung. Як і будь-яка інша програма або програмне забезпечення, деякі проблеми з ним можуть бути спричинені поганим або неефективним кодуванням. Час від часу це трапляється, оскільки в ОС Android є незліченна кількість рухомих частин. що можуть зробити такі розробники, як Samsung, - це мінімізувати ймовірність проблем та виправити відомі помилки. Виправлення часто надходять як частина регулярних оновлень. Якщо ви затримували оновлення програм та ОС на даний момент, зараз саме час їх встановити.

Bixby не працює виправлення №3: Перезапустіть службу Bixby

Якщо Bixby не працює раптово, це може бути спричинено незначною помилкою. Зазвичай такі помилки розвиваються, якщо система працює тривалий час або якщо програма постійно працює. Щоб побачити, чи проблему можна легко усунути, спробуйте перезапустити її. 

Ось як це робиться:

 1. На екрані торкніться програмної клавіші "Останні програми" (тієї, яка має три вертикальні лінії ліворуч від кнопки "Головна").
 2. Коли з’явиться екран нещодавніх програм, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти програму Instagram. Він повинен бути тут, якщо вам вдалося запустити його раніше. Потім проведіть пальцем угору по програмі, щоб закрити її. Це має змусити закрити його. Якщо його там немає, просто торкніться програми Закрити всі, щоб також перезапустити всі програми.

Ще один спосіб змусити закрити програму - це:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми Bixby Service.
 6. Натисніть Примусово зупинити.

Ми рекомендуємо зробити другий варіант, оскільки служба Bixby часто працює у фоновому режимі і може не відображатися серед списку активних запущених програм.

Bixby не працює, виправлення # 4: Очищення кешу служби Bixby

Якщо Bixby припинив роботу без видимих ​​причин, вам слід задуматись про усунення неполадок самого головного додатка. Це можна зробити, очистивши кеш програми Bixby Service. Виконайте такі дії, як це зробити:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми Bixby Service.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити кеш.

Bixby не працює виправлення №5: Скиньте службу Bixby

Інший спосіб вирішити проблему програми Bixby Service - скинути всі налаштування за замовчуванням. Це робиться шляхом очищення його даних. Для цього виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми Bixby Service.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.

Bixby не працює виправлення # 6: Запустіть пристрій у безпечному режимі

Bixby перестав працювати після встановлення нової програми? Якщо так, то у вас під рукою може бути проблема зі сторонніми програмами. Подумайте про видалення цієї програми та перевірте, чи це допоможе. Якщо ви не можете бути впевнені, чи винен новий додаток, спробуйте запустити телефон у безпечний режим для перевірки. У цьому режимі не дозволяється запускати всі сторонні програми, тому, якщо Bixby працює нормально, можна припустити, що винна стороння програма.

Щоб завантажити S10 у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться вікно вимкнення живлення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана з’являється “Безпечний режим”.

Пам’ятайте, що сторонні програми у цьому режимі вимкнені, тож ви можете використовувати попередньо встановлені програми. Якщо Bixby відмінно працює в безпечному режимі, це означає, що проблема пов’язана з поганою програмою. Видаліть нещодавно встановлену програму та перевірте, чи це виправить. Якщо проблема залишається, використовуйте процес усунення, щоб ідентифікувати неправдивий додаток. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Bixby не працює виправлення №7: Оновіть кеш системи

Пристрій Android може зіткнутися з проблемами продуктивності або в деяких аспектах може стати хибним, якщо його системний кеш пошкоджено. Це трапляється іноді після оновлення. Якщо проблема з Bixby не працює, відразу після оновлення системи, може знадобитися оновлення системного кешу. Обов’язково оновіть системний кеш, який знаходиться в розділі кешу, виконавши такі дії:

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 3. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 4. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 8. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Bixby не працює виправлення №8: Вийдіть з облікового запису Samsung

Деякі користувачі Galaxy S раніше могли виправити деякі помилки Bixby, видаливши та повторно додавши свій обліковий запис Samsung. Ми не знаємо, чи це ефективно для випадків Bixby на S10, але варто згадати. Видалення та повторне додавання облікового запису Samsung займає лише кілька хвилин, тому це не так важко зробити. Вам також не потрібно робити нічого іншого, оскільки це не призведе до видалення ваших даних. Все, що вам потрібно зробити, - це ввести своє ім’я користувача та пароль і почекати, поки пристрій синхронізує ваш телефон із хмарною копією Samsung.

Щоб видалити обліковий запис Samsung:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Облікові записи та резервне копіювання.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Виберіть свій обліковий запис Samsung.
 5. Торкніться Більше налаштувань (три крапки).
 6. Торкніться Видалити обліковий запис.
 7. Натисніть Видалити для підтвердження.

Щоб додати свій обліковий запис Samsung:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Облікові записи та резервне копіювання.
 3. Прокрутіть униз і торкніться Додати обліковий запис.
 4. Виберіть обліковий запис Samsung і дотримуйтесь решти інструкцій.

Bixby не працює виправлення # 9: Скиньте налаштування програми 

Деякі програми можуть не працювати належним чином, якщо необхідну програму або послугу за замовчуванням вимкнено. Це може статися з ряду причин. Щоб увімкнути всі програми за замовчуванням:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть ваш S10 і перевірте наявність проблеми.

Bixby не працює виправлення №10: Скидання до заводських налаштувань

Якщо Bixby все ще не працює до цього моменту, вам слід подумати про кардинальний крок: відновлення заводських налаштувань. 

Нижче наведено два способи відновити заводські налаштування вашого S10:

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy S10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy S10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 5. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Bixby не працює виправлення # 11: Кнопка відновлення може бути поганою

Хоча насправді ми не отримували жодного повідомлення про те, що Bixby зіпсувався через несправність кнопки Bixby, варто зазначити, що це все-таки може трапитися. Чи є ймовірність пошкодження кнопки Bixby збоку (під регулятором гучності)? Потенційно це може статися, якщо пристрій впав або потрапив через щось тверде. Якщо ви вважаєте, що на телефоні очевидна пошкодження апаратного забезпечення, радимо дозволити Samsung поглянути. Відвідайте місцевий магазин Samsung або сервісний центр, щоб телефон міг оглянути професіонал.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.