Як усунути несправності Nexus 5 або 5X Не вмикайте, перш ніж відправляти на ремонт

Було багато повідомлень власників Nexus 5 про те, що телефон не вмикається. Інші повідомили, що проблема виникла після автоматичного вимкнення, тоді як деякі заявили, що їх пристрій, здається, прогрівся, а потім відмовляється ввімкнути. Смартфон, який не має живлення, настільки ж хороший, як і обертач для паперу - дорогий обертач.

Телефон Nexus не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

У цьому дописі я проведу вас через належне усунення несправностей вашого Google Nexus 5, яке не вмикається. Сама мета усунення несправностей - дізнатися, в чому проблема, і знайти її рішення. Звичайно, немає гарантії, що це буде вирішено, особливо якщо це проблема апаратного забезпечення. Однак, просто знаючи, що це несправність апаратного забезпечення, що спричиняє його, достатньо, щоб виправити телефон, описавши його технічному персоналу.

Nexus 5

Розділи

 • Крок 1: Підключіть Nexus 5, щоб перевірити, чи заряджається він
 • Крок 2: Вирішення проблем із зарядкою (необов’язково)
 • Крок 3: Завантажте телефон у режимі відновлення
 • Крок 4: Надішліть телефон на ремонт

Як усунути несправності Nexus 5 або 5X Не вмикайте, перш ніж відправляти на ремонт

Крок 1: Підключіть Nexus 5, щоб перевірити, чи заряджається він

Є ймовірність того, що акумулятор просто розрядився. Підключення пристрою до зарядки дасть відповідь на кілька важливих питань для знання, у чому проблема насправді.

Після підключення до мережі спробуйте перевірити, чи відображається на екрані індикатор зарядки. Якщо це сталося, тоді наша підозра, що це просто проблема з розрядженим акумулятором, підтверджується. Залиште телефон заряджатися принаймні на годину, а потім спробуйте знову його увімкнути. Телефон, який заряджається, включається.

Однак якщо ваш Nexus 5 не заряджався або не показував ознак, що він заряджається, спершу потрібно його усунути. Ви не можете вирішити проблеми, пов’язані з живленням, якщо точно не знаєте, заряджається телефон чи ні. Як я вже говорив раніше, акумулятор може просто розрядитися, тому телефон не вмикається.

Крок 2: Вирішення проблем із зарядкою (необов’язково)

Вам потрібно знати, чи проблема полягає в зарядному пристрої або адаптері живлення, USB-кабелі або у вашому телефоні. Ви вже спробували безрезультатно зарядити телефон за допомогою оригінального зарядного пристрою, тепер настав час підключити пристрій до комп’ютера.

Оскільки ваш пристрій не вмикається, машина не може його виявити. Однак струму, який генерує ваш комп’ютер, має бути достатньо для повільного заряджання. Якщо він заряджається успішно, вам потрібно придбати новий зарядний пристрій, інакше знайдіть новий USB-кабель і спробуйте його.

Якщо телефон все одно відмовляється заряджатися навіть за допомогою іншого зарядного пристрою та USB-кабелю, все ще існує ймовірність, що це лише проблема прошивки. Коли телефон підключений до мережі, електричний струм не надходить безпосередньо до акумулятора; він пройде через логічну плату та серію мікросхем. Коротше кажучи, прошивка все ще відіграє важливу роль у цьому процесі, тому, якщо вона несправна, це може вплинути на здатність телефону правильно заряджатись, і це веде нас до третього кроку з усунення несправностей.

Крок 3: Завантажте телефон у режимі відновлення

Навіть якщо у мікропрограми є проблеми, ви все одно зможете завантажитися в режимі відновлення, де ви зможете відновити телефон у заводських налаштуваннях та позбутися невідповідностей, які можуть спричинити проблему. Ось як ви це робите ...

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд або поки телефон не увімкнеться.
 2. Якщо на екрані засвітився і відображався якийсь текст, майже напевно проблема була в прошивці.
 3. Двічі натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити опцію Режим відновлення.
 4. Щоб вибрати його, натисніть клавішу живлення.
 5. Утримуйте кнопку живлення та натисніть клавішу збільшення гучності, щоб відобразилося меню відновлення системи Android.

Ви можете дійти до генерального скидання на телефоні, але суть цього усунення несправностей полягає в тому, щоб дізнатись, чи телефон все ще може ввімкнутись, тому ви можете зберегти цю процедуру на потім, особливо якщо у вашому пристрої є важливі дані .

Однак якщо ваш Nexus 5 не зміг завантажитися в режимі відновлення, перейдіть до наступного кроку.

Заключний крок: надішліть телефон на ремонт

Не можна багато зробити для телефону, який не вмикається. Ви перепробували всі можливі процедури усунення несправностей, аби лише повернути його до життя безрезультатно. Тому настав час звернутися за професійною допомогою, оскільки майже впевнено, що це проблема апаратного забезпечення.