5 найкращих передавачів Bluetooth із низькою затримкою

Технологія Bluetooth значно покращила наше життя такими способами, які ми не можемо собі уявити. Якщо ми слухаємо музику бездротово на навушниках, це здебільшого через Bluetooth. Однак Bluetooth підтримує не всі технології. На щастя, сьогодні існує технологія перетворення звичайного аудіо- чи відеообладнання (динаміки чи телевізори) на потужність Bluetooth завдяки простому передавачу.

ПродуктБрендІм'яЦіна
AvantreeАудіопередавач Avantree 2018 Audikast aptX з низькою затримкою Bluetooth 4.2Перевірте ціну на Amazon
АудіоінженерМузичний приймач Audioengine B1 Premium BluetoothПеревірте ціну на Amazon
HomeSpotПередавач Bluetooth HomeSpotПеревірте ціну на Amazon
TaoTronicsПередавач та приймач TaoTronics Bluetooth 5.0Перевірте ціну на Amazon
StarTechЗвуковий приймач StarTech.com BluetoothПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Але знайти бажаний передавач може бути відносно складно, оскільки існує безліч марок та варіантів на вибір. Однак сьогодні ми полегшимо вам роботу, перерахувавши п’ять найкращих передавачів Bluetooth із низькою затримкою для вашого телевізора або динаміків.

Ми поговоримо про товари в широкому діапазоні цінових точок, тому тут знайдеться щось для кожного.

5 найкращих передавачів Bluetooth із низькою затримкою

Передавач TaoTronics Bluetooth 4.1

Швидкий огляд Amazon говорить про те, що цей пристрій порадував більшість споживачів завдяки своїй здатності виконувати функції приймача та передавача. Ви можете використовувати це, щоб перетворити дротові колонки в динамік Bluetooth або підключити його до гнізда для навушників телевізора, щоб насолоджуватися бездротовим звуком на парі навушників Bluetooth. Найкраще в тому, що передавач може одночасно підключатися до двох пристроїв Bluetooth або навушників, що теоретично означає, що двоє користувачів можуть насолоджуватися фільмом за допомогою двох окремих навушників Bluetooth. Їх також можна використовувати з ігровими консолями, такими як Sony PS4, що дозволяє використовувати навушники Bluetooth під час ігор (що за замовчуванням не підтримується на консолі).

Це повністю працює від акумулятора, а це означає, що вам доведеться пам’ятати про його зарядку. Однак користувачі стверджують, що час автономної роботи більше, ніж можна очікувати від такого пристрою, тому у користувачів не повинно виникати проблем. Ще одна особливість, яка мені подобається, полягає в тому, що ви можете заряджати його і продовжувати використовувати продукт, змушуючи його працювати стільки часу, скільки захочете. Цей гаджет має помірні ціни і його можна придбати на Amazon прямо зараз.

Аудіопередавач Avantree aptX Bluetooth

Цей передавач Bluetooth, сумісний з aptX, з низькою затримкою, ідеально підходить для використання аудіо, що робить його чудовим для колонок та інших подібних пристроїв. Передавач зменшує відставання звуку до невідмітних рівнів, що робить його гідним доповненням до вашого будинку. Передавач, природно, досить більший, ніж кілька інших пристроїв, з якими ми стикалися, і це не обов'язково погано.

Крім того, він має діапазон 100 футів, що робить його ідеальним для музики. Важливо зазначити, що, хоча цей передавач працює з більшістю навушників, він розроблений для кращої роботи з аудіообладнанням, сумісним з aptX. Тож переконайтеся, що у вас є потрібний тип навушників, перш ніж використовувати їх. Дисплей на борту має кілька підказок, що повідомляють вам про стан пристрою.

Одне застереження тут полягає в тому, що до цього пристрою не входить батарея знизу. Отже, ви обмежені використанням цього адаптера змінного струму. Це дещо обмежує його портативність, але якщо ваші потреби не виходять за рамки телевізора, важко ігнорувати цю пропозицію. В даний час ви можете отримати це на Amazon.

Передавач Bluetooth HomeSpot

Цей конкретний пристрій досить схожий на перший пристрій, про який ми говорили в цьому списку. Він поставляється в меншому форм-факторі та включає акумулятор, тому вам не потрібно постійно тримати його підключеним до роботи. Однак пристрій може витримати лише 7 годин роботи від акумулятора, тому, можливо, ви захочете стежити за рівнем заряду акумулятора, насолоджуючись медіафайлами. На щастя, пристрій може повідомити вас, коли акумулятор розряджається.

Пристрій можна підключити до будь-якого сучасного медіа-обладнання, включаючи телевізори, динаміки та ігрові приставки, що робить його дуже універсальним продуктом. Налаштувати його просто і займає кілька секунд. На борту є кнопка, яка допомагає підключити пристрої до пари. HomeSpot також має подвійний режим, що дозволяє одночасно підключатись до двох динаміків Bluetooth або навушників. Цей чудовий продукт можна придбати на Amazon.

Аудіомотор B1

Це трохи дешевий передавач Bluetooth, як вам підкаже ціна. Одне з речей, яке мені подобається на цьому пристрої, - це простий процес налаштування. Налаштувати його так само просто, як увімкнути, підключивши до адаптера змінного струму, підключивши 3,5-мм кабель до вибраного вами динаміка та знайшовши пристрій (Audioengine B1) у вашому списку пристроїв Bluetooth. Головне тут - перетворити ваші старі колонки на бездротову електростанцію, і Audioengine B1 досягає цього на кожному рівні.

Однак він не може потрапити в навушники чи телевізор, що, мабуть, є єдиним падінням. Але якщо ви аудіофіл і хочете бездротово відтворювати музику зі старих колонок, які у вас є, цей пристрій повинен бути у вашому списку. Як ми вже згадували вище, цей продукт є трохи дорогим за поточною ціною. Але враховуючи якість, яку ви отримуєте з продуктом Audioengine, це не така велика жертва.

StarTech BT2A

Цей продукт високо оцінений як користувачами, так і експертами. Подібно до Audioengine B1, цей використовується переважно для колонок, які не мають бездротових функцій. Як бонус, він також постачається з NFC, тому Bluetooth - не єдиний спосіб поєднати ваш смартфон із BT2A. Вам потрібно натиснути смартфон на пристрій, щоб миттєво спарити обидва пристрої.

Пристрій також підтримує ЦАП Wolfson і aptX за замовчуванням, що робить його справді приємним досвідом прослуховування музики для жорстких аудіофілів. За замовчуванням пристрій оснащений 3,5-мм аудіокабелем, що позбавляє вас від необхідності шукати його окремо. Цей конкретний пристрій має досить високу ціну, що є цілком розумним, враховуючи вартість деяких інших високоякісних передавачів. Тут немає підтримки навушників та іншого обладнання Bluetooth. Однак це все ще досить чудовий продукт, який вартий вашої уваги. Обов’язково перевірте це.

ПродуктБрендІм'яЦіна
AvantreeАудіопередавач Avantree 2018 Audikast aptX з низькою затримкою Bluetooth 4.2Перевірте ціну на Amazon
АудіоінженерМузичний приймач Audioengine B1 Premium BluetoothПеревірте ціну на Amazon
HomeSpotПередавач Bluetooth HomeSpotПеревірте ціну на Amazon
TaoTronicsПередавач та приймач TaoTronics Bluetooth 5.0Перевірте ціну на Amazon
StarTechЗвуковий приймач StarTech.com BluetoothПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.