Як виправити проблему розряду акумулятора Galaxy S9: швидко розряджається, коли він досягає 30%

Виправлення розряду батареї, як правило, не проста справа. Для цього існує ціла низка можливих причин, тому закріплення справжньої причини може бути складним завданням. У цьому дописі ми покажемо вам, що ви можете зробити, якщо на Galaxy S9 виникла проблема з розрядом акумулятора, як показано нижче.

Проблема: Акумулятор Galaxy S9 розряджається швидко, коли досягає 30% (проблема розряду батареї)

Привіт, у Samsung S9 проблеми з акумулятором. Іноді я доходжу до 30% заряду акумулятора і не торкаюся телефону протягом 5 хвилин, щоб виявити, що батарея телефону повністю розряджена, і доводиться заряджати телефон. Це трапляється за різного відсотка заряду акумулятора, але все менше 30%. Коли виявляється, що батарею потрібно зарядити з попередженням 15%, я ставлю телефон на зарядний пристрій лише для того, щоб спостерігати, як телефон розряджається до 0%, вимикається і починає заряджатися. Я використовую диспетчер пристроїв для перевірки заряду акумулятора, і зараз мені цікаво, чи це впливає на те, що відбувається? З нетерпінням чекаємо ваших пропозицій. Дякую.

Вирішення. Будь-яка проблема з живленням або акумулятором може мати кілька причин. Щоб дізнатись, у чому проблема, дотримуйтесь наведених нижче рекомендацій.

Перезапустіть. Іноді за допомогою цієї простої процедури можна виправити помилки, які виникли після тривалої роботи системи. Примусово перезавантажуючи Note8 вручну, ви в основному імітуєте витяг акумулятора, що в старих мобільних телефонах зі знімними акумуляторними батареями було ефективним способом оновити систему. Якщо ви ще не спробували цього, ось кроки, які ви можете зробити:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Зачекайте до 90 секунд, поки скидання завершиться.

Очистіть розділ кешу. Якщо оновлення системи нічого не змінить, наступне хороше, що ви можете зробити, це очистити розділ кешу. Android використовує системний кеш, який зберігається в розділі кешу, для швидкого завантаження програм. Іноді цей кеш пошкоджується під час та після оновлення, або з якихось інших причин. Хоча це може здатися нешкідливим, пошкоджений кеш може з часом спричинити проблеми з продуктивністю, а також купу інших дрібних прикрощів. Щоб переконатися, що системний кеш вашого телефону свіжий, ви можете стерти розділ кешу. Це змусить телефон видалити поточний кеш і з часом замінити його новим.

Щоб стерти розділ кешу на вашому S9:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Використовуйте офіційний зарядний кабель та адаптер. Багато користувачів Android часто недооцінюють важливість використання офіційних аксесуарів для зарядки. Багато хто не усвідомлює, що зарядні кабелі та адаптери можуть зіпсуватися так само легко, як і основний пристрій. Переконайтеся, що ви використовуєте кабель та адаптер, що входять до комплекту, щоб зменшити ймовірність проблем із зарядкою. Якщо ви вважаєте, що кабель поганий, спробуйте замінити іншим офіційним кабелем. Майте на увазі, що стандартний кабель USB має крихітні дроти всередині, які можуть легко порватися. Якщо всередині занадто багато обірваних проводів, телефон може не отримувати достатньо енергії під час зарядки. Це може спричинити проблеми з акумулятором, пошкодити телефон або повільну зарядку.

Калібрування акумулятора. Вашому пристрою може знадобитися калібрування акумулятора. Іноді програмне забезпечення може отримувати суперечливу інформацію від акумулятора, що спричиняє неправильні показники рівня потужності. Щоб перевірити, чи це так, ви хочете провести калібрування акумулятора. Ось як:

 1. Повністю розрядіть акумулятор. Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
 2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100%. Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання.
 3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
 4. Виконайте теплий перезапуск, одночасно утримуючи кнопки живлення та головну, поки не з’явиться логотип запуску.
 5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
 6. Повторіть кроки 1-5.

Запустіть пристрій у безпечному режимі. Іноді сторонній додаток може спричинити помилку в роботі телефону. Це може бути пов’язано з проблемами несумісності програми або деякими змінами в кодуванні після оновлення. Щоб перевірити, чи не заважає одна з програм Android, можна запустити пристрій у безпечному режимі. У безпечному режимі всі сторонні програми будуть заблоковані, дозволяючи запускати лише попередньо встановлені програми. Це означає, що якщо в безпечному режимі немає проблем із живленням або зарядом батареї, за цим стоїть одна з програм.

Щоб завантажити S9 Plus у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S9 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Скиньте налаштування програми. У деяких випадках програми можуть зіткнутися з проблемами, якщо вимкнено одну або декілька стандартних або основних системних програм та служб. Щоб усі ваші програми мали доступ до програм за замовчуванням, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Скинути налаштування програми.
 5. Перезапустіть S9 і перевірте наявність проблеми.

Заводські налаштування. Вам слід задуматися про те, щоб витерти пристрій, якщо жодна з вищезазначених речей не покращила ситуацію. Якщо виникає помилка програмного забезпечення, яка спричиняє проблему, швидше за все, це скине заводські налаштування. Не забудьте створити резервну копію файлів, перш ніж витирати телефон. Щоб відновити заводські налаштування S9:

 1. Створіть резервну копію даних.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.