Як увімкнути режим розробника на Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 - це один з великих екранованих преміум-пристроїв Android, який є пристроєм з високою продуктивністю. Головною перевагою перед іншими телефонами є його ручка S Pen, яка забезпечує більш досконале управління входом. Досвідчені користувачі Android можуть отримати більше контролю над пристроєм, увімкнувши режим розробника телефону. Цей режим має кілька налаштувань, що впливає на продуктивність пристрою.

Щоб увімкнути режим розробника на Galaxy Note 8

  • Увімкніть Samsung Galaxy Note 8.
  • Перейдіть до піктограми Samsung «Примітка» Samsung Note 8 та відкрийте опцію Налаштування.
  • У розділі Параметри виберіть Про телефон, а потім виберіть Інформація про програмне забезпечення.
  • Прокрутіть екран вниз і кілька разів торкніться номера збірки, доки не з’явиться повідомлення із написом «Режим розробника ввімкнено».
  • Виберіть на кнопці Назад, і ви побачите меню Параметри розробника в розділі Налаштування та виберіть Параметри розробника.

Отримавши доступ до режиму розробника, ви можете зробити кілька корисних речей.

  1. Увімкнути налагодження USB: Це потрібно, якщо ви збираєтеся оновити прошивку телефону, встановити спеціальний ПЗУ або підключити телефон до інструменту налагодження Android.
  2. Обмежити фоновий процес: якщо ви хочете максимально ефективно використовувати телефон, ви можете обмежити кількість програм, які працюють у фоновому режимі.
  3. Прискорити анімацію пристрою
  4. Підроблене місце розташування GPS