Galaxy S7 Функція Google Voice Typing працює неправильно, інші проблеми

Сьогоднішня стаття про усунення несправностей # GalaxyS7 стосується двох проблем, пов’язаних із додатками, та проблеми з Wi-Fi. Як зазвичай, усі випадки, згадані тут, взяті з листування деяких членів нашої спільноти. Сподіваємось, цей матеріал вам стане в нагоді.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Проблема 1: Galaxy S7 Функція Google Voice Typing працює неправильно

Привіт. Я використовую мовлення для тексту у багатьох програмах, включаючи Google, електронну пошту та повідомлення. Кожні частіше він перестає працювати як з моментом "Не вдається досягти Google" (зазвичай Google), так і з сервером, який недоступний. Google доступний, якщо я вводжу своє запитання. Я прочитав і випробував усі рішення, розміщені в мережі, окрім м'якого або жорсткого перезавантаження. Частота невизначена, іноді вона буде працювати близько 3 днів або близько того, потім згасне, іноді лише 1 день. Тимчасовим рішенням є перезавантаження телефону, який завжди працює, але я хотів би отримати постійніше рішення. Усі мої програми оновлюються. Через непостійну частоту, я підозрюю, що це може бути фонове оновлення, яке впливає на функцію мовлення до тексту. З цією метою я ввімкнув сповіщення про оновлення в надії, що зможу помітити зразок, але поки що, не пощастило, але це ще перші дні.Я цілком логічний, але не телефонний майстер, я нелегко розумію тонкощі, тому, будь ласка, відповідайте справжньою англійською мовою !! Мої відповіді на вас можуть бути через кілька днів, оскільки частота проблеми не фіксована, але я все одно буду стежити за нею та відповідатиму, як тільки у мене буде щось. Дякую. - Керол

Рішення: Привіт Керол. Якщо ви використовуєте функцію Google Voice Typing, щоб перетворити свою промову на текст, і у вас з цим виникають проблеми, причиною має бути будь-що з наступного:

 1. з сусідніх околиць є значний шум
 2. мікрофон вашого телефону може бути несправним або не в хорошому положенні, щоб підняти ваш голос
 3. у вас ненадійне або повільне з’єднання з Інтернетом
 4. ти не чітко вимовляєш слова

Виправлення №1: мінімізуйте фоновий шум

Майте на увазі, що функція Google Voice Typing - це в основному функція комп’ютера. Це не ідеально для фільтрації зайвого шуму з вашого оточення. Хоча Google стверджує, що він працює нормально навіть із шумним фоном, можливо, у нього все ще виникають проблеми з виявленням та розпізнаванням вашого голосу. Щоб збільшити шанси на належну роботу цієї функції, намагайтеся використовувати її лише тоді, коли ви перебуваєте в досить або не надто галасливій обстановці.

Виправлення №2: Переконайтесь, що мікрофон працює належним чином

Щоб перевірити, чи мікрофон телефону чітко піднімає ваш голос, спробуйте записати себе протягом 10 секунд і прослухати його. Якщо ваш голос звучить роботизовано, спотворено або якщо у фоновому режимі забагато статики, це може бути причиною того, що функція Google Voice Typing виходить з ладу.

Щоб записати свій голос, виконайте такі дії:

 1. Перейдіть на головний екран і торкніться Програми .
 2. Шукайте додаток Диктофон. Якщо ви не можете його знайти, знайдіть папку Samsung і відкрийте Диктофон звідти.
 3. Натисніть червону кнопку внизу.
 4. Запишіть короткий кліп, коли ви говорите, ніби використовуєте функцію Google Voice Typing.
 5. Через 30 секунд натисніть кнопку «Зупинити» та збережіть файл.
 6. Потім прослухайте записаний файл.

Виправлення №3: переконайтеся, що у вас швидке з’єднання з Інтернетом

Функція Google Voice Typing найкраще працює, коли у вас надійне з’єднання з Інтернетом. Майте на увазі, що ця функція не покладається лише на ваш телефон. Після того, як ви розмовляєте, він звертається до віддаленого сервера в Google, щоб переписати ваші слова, перш ніж він врешті-решт покаже це на екрані. Якщо у вас непомітне стільникове з’єднання, пристрій може втратити зв’язок із Google, що спричинить помилку, пов’язану з недоступністю сервера .

Виправлення No4: Говоріть чітко

Надто швидка розмова може заплутати Google Voice Typing. Поєднайте це з повільним підключенням до Інтернету, і ви отримаєте повністю зруйнований досвід. Під час диктування намагайтеся говорити нормальним темпом, як те, що зазвичай роблять диктори.

Виправлення No5: Встановіть оновлення програми та Android

На даний момент ми не знаємо жодних проблем із функцією Google Voice Typing, але точно так само, обов’язково завжди встановлюйте оновлення додатків та Android, щоб мінімізувати проблеми. Якщо вам пощастить, і ця проблема насправді є відомою проблемою для багатьох пристроїв, Google може випустити виправлення в наступному оновленні.

Проблема 2: Сигнал Wi-Fi Galaxy S7 слабкий лише в певних частинах будинку

У мого Samsung S7 були проблеми з Інтернетом у моєму будинку з першого дня, коли я його отримав. Телефону близько 8 місяців. Мережею мого телефону є компанія Tesco mobile, а широкосмуговий зв’язок постачається компанією Sky. Коли я перебуваю у вітальні, в якій є широкосмуговий маршрутизатор, або коли я перебуваю у своїй спальні, яка знаходиться прямо над вітальнею, Інтернет на моєму телефоні не працює належним чином або взагалі. Мені доведеться вимикати та вмикати з’єднання wi-fi кілька разів, лише щоб завантажити сторінку Інтернету, або мені доведеться ввімкнути дані телефонів.

Як не дивно, в іншій половині будинку, де є 2 спальні, ванна кімната та кухня, мій Інтернет, здається, працює нормально, іноді мені доведеться вимикати і знову вмикати телефони Wi-Fi, щоб отримати стабільне з’єднання. У мого будинку мами і тата такий же широкосмуговий провайдер, як і у мене, але у мене взагалі немає проблем з Інтернетом мого телефону.

Також коли ми їхали на відпочинок до затоки Робін Гуда, у мене там теж не було проблем з Wi-Fi на моєму телефоні. У мене була така сама проблема протягом двох років із моїм останнім телефоном, який був Samsung Galaxy Core Prime. Ніхто в моєму домі не має проблем із широкосмуговим з’єднанням на своїх телефонах або планшетах. Ця проблема є лише у мого телефону. І це відбувається лише у двох кімнатах. Що мені робити? - Джо

Рішення: Привіт Джо. якщо ваш телефон не має жодної проблеми з Wi-Fi де-небудь ще, крім цих двох місць, про які ви згадали, вам, мабуть, давно пора розпочати перевірку на можливі джерела перешкод сигналу. У звичайних домашніх умовах звичайними причинами, через які сигнал Wi-Fi може бути ослаблений або порушений, можуть бути одні з таких:

 1. Бездротові колонки . Багато бездротових колонок використовують діапазони 2,4 ГГц або 5 ГГц. Ці дві смуги випадково також використовуються маршрутизаторами. Хоча більшість маршрутизаторів обладнані для мінімізації перешкод, навіть коли є інші пристрої, що використовують цю смугу пропускання, ви все-таки повинні розглянути можливість перевірки вашого бездротового динаміка, якщо у вас є такий в будь-якому з цих двох місць.
 2. Деякі зовнішні монітори та екрани . На окремих моніторах можуть виникати гармонічні перешкоди на частоті 2,4 ГГц, особливо на каналах 11 і 14. Спробуйте вимкнути монітори і перевірте, чи це вирішить проблему.
 3. Дефектні кабелі . Кабелі, що з'єднують компоненти комп'ютера, такі як жорсткі диски, мають спеціальний екран, щоб мінімізувати перешкоди від проводів. Якщо у вас є багато електронних пристроїв у постраждалих районах, спробуйте вимкнути їх по черзі, доки не звузите можливе джерело перешкод. Якщо ви вважаєте, що причиною є погано екранований кабель, просто замініть його іншим.
 4. Деякі бездротові телефони працюють на діапазонах 2,4 ГГц або 5 ГГц . Деякі бездротові телефони, що працюють на смузі пропускання 2,4 ГГц або 5 ГГц, можуть призводити до перешкод сигналу при їх використанні.
 5. Джерела живлення поблизу . Деякі маршрутизатори можуть не працювати належним чином, коли вони поруч із джерелами живлення, такими як лінія електропередачі. Спробуйте віддалити свій маршрутизатор від лінії, яка проходить у стіні, і подивіться, чи це допоможе.
 6. Мікрохвильова піч . Ми не можемо побачити жодної причини, чому у вас буде мікрохвильова піч у вашій вітальні або спальні, але для усунення несправностей це також може спричинити перешкоди сигналу.
 7. Скло і товсті, армовані стіни . Бездротовий сигнал від вашого маршрутизатора може не працювати належним чином, коли навколо скляні стіни або товсті стіни. Наприклад, ваша підлога верхньої спальні може бути виконана із залізобетону із товстої сталі, тому існує ймовірність, що сигнали Wi-Fi не зможуть проникнути туди.
 8. Інші бездротові пристрої . Як і деякі згадані вище гаджети, інші електронні пристрої, що використовують 2,4 ГГц або 5 ГГц, потенційно можуть призвести до проблем із сигналом. Деякі найпоширеніші електроніки, які ви можете мати, можуть включати бездротові камери, будь-яку форму мікрохвильового передавача, дитячі монітори, бездротові системи відеоспостереження та навіть інші маршрутизатори.

Якщо проблема з Wi-Fi не зникає навіть після перевірки всіх наведених вище пунктів, попросіть просити підтримки у свого постачальника послуг Інтернету, щоб вони могли надіслати фахівця, який допоможе вам це розібратися.

Проблема 3: Додаток Youtube Galaxy S7 edge продовжує збій

У мене є Samsung Galaxy S7 edge. Нещодавно я помітив, що моя програма YouTube не завантажується. Після перезапуску телефону додаток деякий час працював, але знову закривав роботу. Зокрема, він відкриється піктограмою YouTube і не завантажить фактичну програму. Я вимкнув програму, очистив кеш-пам’ять, очистив розділ. Той самий результат, коли програма працювала певний час після перезапуску телефону, а потім вийшла. Те саме відбувається з відео Netflix, Hulu та Amazon. По суті, кожен пристрій потокового відео на моєму телефоні припиняє роботу через певний проміжок часу. Я видалив кожну нову програму, яку завантажував за останні кілька тижнів. На моєму телефоні все оновлено. Усі інші програми, що не передають відео, чудово працюють на моєму телефоні. Я можу транслювати вміст за допомогою програми Watch ESPN та програми Google Movies. Результати однакові для Wi-Fi та стільникових мереж.  Не знаю, що спробувати далі. Будь-яка порада буде дуже вдячна. - Вівек Кумар

Рішення: Привіт Вівек. З огляду на те, як мало історії ви надаєте про свій телефон, ми не можемо сказати вам, що відбувається. Ми вважаємо, що це або помилка мережі, або погано закодована програма сторонніх розробників. Щоб перевірити, виконайте скидання до заводських налаштувань і спостерігайте, як працює ваш телефон, після кожного встановлення лише програми Youtube.

Щоб відновити заводські налаштування Galaxy S7, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію Так - видаліть усі користувацькі дані за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після відновлення заводських налаштувань телефону перевірте, як працює програма Youtube. Переконайтеся, що наразі не встановлюєте жодної іншої програми та не змінюєте будь-які налаштування мережі, як-от додавання налаштувань VPN. Якщо програма Youtube працює нормально, зробіть те ж саме для решти програм, що мають проблеми. Якщо проблема повністю зникне після повторної інсталяції решти ваших програм, це означає, що причиною проблеми стала невідома помилка програмного забезпечення.

Однак, якщо проблема з’являється через деякий час після перевстановлення програм, причиною має бути одна з них.