5 найкращих браузерів, що підтримуються Flash Хлопець-дроїд

Flash-плеєр не обов'язково є вимогою на платформі Android, але без нього або найкращої програми для програвача Flash для Android, відтворення деяких аудіо- чи відеофайлів неможливо на платформі. Хоча встановлення Adobe Flash із Play Store може допомогти, це нудний процес. Флеш-плеєри доступні в більшості настільних браузерів, тому, якщо ви хочете схопити схожий відео- чи аудіофайл на своєму телефоні, наявність спеціального флеш-браузера має сенс. Маючи це на увазі, користувачі можуть встановлювати з безлічі сторонніх браузерів, які підтримують Flash-файли. Сьогодні ми поговоримо про деякі з них, намагаючись допомогти вам знайти браузери, що підтримуються Flash, для Android, доступні на ринку. Тож давайте подивимось на найкращий додаток для програвача Flash для Android.

Це породжує іншу проблему, оскільки в магазині Play багато веб-переглядачів. Це може заплутати споживача, щоб отримати найкраще

Кращі браузери, що підтримуються Flash, для Android

Браузери, що підтримуються Flash, для Android

1) Puffin Browser

Puffin Browser, одна з найбезпечніших програм у цьому списку, охоплює всі основи, що стосуються безпеки та особливостей. І так, за замовчуванням він також постачається з флеш-програвачем. Додаток регулярно оновлюється останньою версією Flash. Оскільки оновлення відбуваються в хмарі, зміни з’являються відразу після того, як розробник натискає їх. Браузер також використовує алгоритм стиснення, щоб переконатися, що ви зберігаєте дані. Це може мати вирішальне значення, якщо ви користуєтесь обмеженим тарифним планом та / або роумінгом.

Браузер також підходить для тих, хто покладається на браузерні ігри. Він поставляється з віртуальним трекпадом і геймпадом, які допоможуть вам пройти через ці ігри на основі браузера. Додаток підтримує режим анонімного перегляду, а також пропонує можливість зручно очищати історію перегляду. Якщо у вас пристрій Android 4.4+, браузер підтримуватиме Adobe Flash через хмару. Однак ця функція доступна лише вдень. Браузер можна безкоштовно завантажити і позбавлений реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача Flash для Android

2) Дельфін браузер

Розробники продають його як найкращий браузер із програвачем флеш-плеєра для пристроїв, що мають дещо зручніше обладнання. Тим не менш, браузер чудово працює і на пристроях з меншими характеристиками. Браузер має безліч тем, що пропонують вам можливість змінити зовнішній вигляд програми. Ми рідко бачимо виробників, які пропонують параметри налаштування у своїх браузерах, тому добре бачити, як Dolphin пропонує цю функцію за замовчуванням. Це також означає, що ви можете затемнити колірну гамму свого браузера та заощадити заряд акумулятора (на телефонах AMOLED).

Блокування оголошень також доступне за замовчуванням, заперечуючи необхідність мати окремий додаток для блокування реклами на вашому пристрої. Ви можете завантажити майже будь-який формат файлу, одночасно переглядаючи їх безпосередньо у браузері. Тут також встановлено купу функцій жестів, які дозволяють гортати вкладки, пересуваючи правий кут екрана вліво. Однак ця функція може бути обмежена лише деякими потужними смартфонами. Dolphin Browser можна завантажити безкоштовно, але в комплекті з рекламою. Він був встановлений понад 50 мільйонів разів на ринку, тому це надзвичайно популярна пропозиція.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача Flash для Android

3) браузер Photon

Це ще один пристойний браузер із підтримкою флеш-плеєра, який дозволяє переглядати та слухати майже будь-який флеш-вміст в Інтернеті. Як і Dolphin, ця програма також має безліч варіантів налаштування, що дозволяє глибоко налаштувати вигляд вашого браузера. Браузер досить швидкий, а відео буферує досить швидко, хоча це здебільшого залежить від швидкості Інтернету, яку ви отримуєте.

Мені подобається в додатку те, що він постачається з перемикачем, щоб увімкнути підтримку спалаху, коли вам це потрібно. Ви можете продовжувати використовувати його як звичайний браузер, і натискання цієї кнопки включає програвач флеш-пам’ятки для веб-сайтів, які ви відвідуєте. Тут присутні основні функції браузера, такі як режим анонімного перегляду, а також є можливість очищати історію веб-перегляду після кожного сеансу. Найкращий додаток для флеш-плеєра для Android безкоштовно завантажити та використовувати, але на борту є реклама. Здійснивши покупку в додатку, реклама може зникнути, а також запропонувати деякі інші чудові переваги.

Для використання цього браузера вам знадобиться смартфон або планшет з Android 4.1 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача Flash для Android

4) Браун-браузер

Як і випливає з назви, Lightning Browser досить швидко завантажує веб-сторінки. Завдяки вбудованій підтримці спалаху вам не потрібно встановлювати окремий плагін. Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що він сумісний з дещо старими пристроями (такими ж, як Android 2.2), що робить його придатним для великої частини натовпу Android. Хоча це досить старий браузер, той факт, що він за замовчуванням постачається з підтримкою Flash, робить його додатком для перевірки. Це також світиться на вашому пристрої, тому вам не про що турбуватися щодо використання пам'яті.

Безпека - це одна область, де саме цей браузер пропонує оптимальну підтримку. Беручи це до уваги, користувачі можуть бути впевнені, що їхні дані перегляду тут абсолютно безпечні. Додаток розроблений незалежним розробником, тому тут присутні більшість функцій, орієнтованих на користувача. Додаток можна безкоштовно завантажити з магазину Play, і в ньому немає оголошень або покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача Flash для Android

5) FlashFox

Високо оцінений як один з найкращих браузерів Flash Player там, FlashFox, бере свою назву на честь Mozilla Firefox, хоча він не пов’язаний з Mozilla. Що стосується продуктивності, швидкість перегляду веб-сторінок неймовірно висока, і завдяки підтримці Flash, яка доступна за замовчуванням, додаток готовий до роботи, як тільки ви його завантажите. Нещодавно розробники також додали підтримку для пристроїв Android L, хоча вона сумісна з будь-яким пристроєм з ОС Android 2.3+, охоплюючи величезну кількість смартфонів та планшетів Android.

Цей найкращий додаток для програвача Flash для Android також відомий як один із найшвидших програвачів Flash, тому вам ніколи не знадобиться інший браузер, якщо на вашому телефоні є FlashFox. Це безкоштовне завантаження з рекламою на борту.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.