Як виправити Samsung Galaxy S6, який продовжує перезавантажуватись / перезапускати та інші проблеми із живленням та акумулятором

Ми отримали багато випадкових випадків перезапуску, які ми отримали від власників Samsung Galaxy S6 (#Samsung # GalaxyS6), і це насторожує. Я прочитав ці повідомлення і можу згрупувати їх у три:

 • Випадкове перезавантаження після оновлення прошивки
 • Пристрій продовжує перезапуск після самостійного вимкнення
 • Часті перезапуски без видимих ​​причин

Galaxy-S6-продовжує повторно запускати

Якщо з вами трапляється якась із цих проблем, ось що вам потрібно зробити:

 • Якщо телефон почав випадково перезавантажуватися після оновлення, проблемою є лише деякі пошкоджені кеші. Видалення розділу кеш-пам’яті має бути першим ділом, і якщо воно не вдасться, зробіть резервну копію даних і виконайте генеральний скидання.
 • У випадку, якщо ваш S6 самостійно вимкнувся без видимих ​​причин і почав перезавантажуватися, це може бути проблемою з акумулятором. Спробуйте перевірити, чи може телефон залишатися увімкненим, якщо його підключити до мережі.
 • Для частих перезавантажень, які сталися несподівано, спробуйте завантажити пристрій у безпечному режимі. Якщо він все одно перезавантажується в такому стані, це проблема мікропрограми. Протріть розділ кеш-пам’яті, а потім виконайте генеральний скидання, якщо попередній не виправив це.

Тепер щодо інших питань, пов’язаних із живленням та акумулятором, які я цитував у цій статті, ось список. Клацніть на посилання, щоб перейти до проблеми ...

 1. S6 продовжує перезапуск самостійно або вимикає живлення без видимих ​​причин
 2. Екран Galaxy S6 став чорним через фізичні пошкодження
 3. S6 постійно відображає повідомлення про розподіл енергії та попередження про стикування
 4. Вискакують випадкові програми з магазину Google Play
 5. S6 замерз, не заряджається і не вмикається
 6. Straight Talk Galaxy S6 не може оновити прошивку
 7. Galaxy S6 не заряджається або не може повністю зарядити акумулятор, швидка зарядка не працює
 8. Galaxy S6 не заряджається через пошкодження водою
 9. Повністю заряджений S6 вимкнено і більше не вмикається
 10. У S6 закінчився заряд акумулятора, але він досягнув 42% через кілька хвилин зарядки

Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей та знайдіть проблеми, подібні до вашої. Потім ви можете використовувати запропоновані нами рішення. Якщо вони не спрацюють, заповніть цю анкету та натисніть "подати", щоб зв'язатися з нами.


S6 продовжує перезапуск самостійно або вимикає живлення без видимих ​​причин

Проблема : Останнім часом мій телефон перезапускається сам, тоді він просто вимкнеться. Я також зрозумів, що панель підключення порожня (зазвичай біла). Я витягнув SIM-карту та зробив розділ кешу стирання, але проблема все ще виникає. Мені було цікаво, що я можу зробити, не виконуючи скидання до заводських налаштувань (я не зміг створити резервну копію жодної особистої інформації. Оскільки екран увімкнеться на кілька секунд, а потім порожнім).

Виправлення неполадок : Нам важко запропонувати виправлення цієї проблеми просто тому, що ми не знаємо, що саме сталося з вашим телефоном. Якщо випадково воно намокло або постраждало від пошкодження рідини, не намагайтеся усунути несправності, замість цього надішліть його на ремонт або подальший огляд.

Але якщо припустити, що це не спричинило ніяких збитків, і ця проблема просто почалася несподівано, можливо, це лише проблема або проблема з прошивкою. Щоб виключити ці можливості, спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо пристрій все одно перезавантажується самостійно, то це проблема мікропрограми, і немає інших процедур, які ви могли б спробувати вирішити цю проблему, окрім головного скидання. Але перед цим спробуйте підключити телефон до комп’ютера, щоб, по-перше, перевірити, чи можете ви створити резервну копію даних до того, як телефон перезавантажиться, а по-друге, щоб перевірити, чи все одно він перезавантажується навіть зі стабільним джерелом живлення, що допомагає акумулятору заряджати компоненти .

Є ймовірність, що це проблема батареї, і якщо ви підключите телефон до комп’ютера, це може просто тимчасово зупинити перезапуск. У цьому випадку вам потрібно лише придбати новий акумулятор для свого пристрою, нехай технік замінить його вам, і всі ваші дані будуть збережені.

Екран Galaxy S6 став чорним через фізичні пошкодження

Проблема : Пару днів тому я кинув телефон, керуючи велосипедом. Біля кнопки збільшення гучності сталася тріщина, але крім цього на екрані немає нічого страшного. Спочатку телефон частково не реагував, іноді працював, а іноді ні. Однак через кілька хвилин на боці телефону з'явилося фіолетове світло, яке все більше поширювалось по телефону. На даний момент телефон повністю не реагував, тому я спробував перезавантажитись, що не допомогло. На даний момент весь мій екран чорний, і коли я намагаюся його вимкнути, я лише чую звук, але нічого не бачу. Будь ласка, допоможи мені!

Порада : Очевидно, пошкоджений сам дисплей, і не лише дигітайзер. Тим не менш, вам потрібно замінити його, виходячи з вашого опису, я думаю, ви не можете використовувати гарантію на це. Просто надішліть його на ремонт, і технік повідомить, чи потребує заміна панелі дисплея, і скільки ви витратите на це.

S6 постійно відображає повідомлення про розподіл енергії та попередження про стикування

Проблема : З вчорашнього дня я стикаюся з проблемою. Samsung gear VR автоматично запускається з порожнім екраном та позначкою хреста внизу ліворуч. Мій S6 застряг, потрібно виконати м’який скидання, щоб повернутися, навіть після того, як він повернеться до тієї ж програми, і я не можу нічого зробити. Виконано скидання до заводських налаштувань, і ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИКИ спливає та інше повідомлення ДОК ПІДКЛЮЧЕНО. Я ВИКОНАВ два рази скидання до заводських налаштувань, і та сама проблема залишається. Будь ласка, допоможіть.

Пов’язана проблема : Я щойно підключив телефон до звичайного зарядного пристрою, яким я користувався з моменту придбання телефону 18 місяців тому. Телефон не заряджається, і з’являється повідомлення про те, що „не вдається зарядити, використовуй оригінальний зарядний пристрій”. Я вже використовую зарядний пристрій, який отримав із телефоном.

Відповідь : Схоже, штифт-два в порту USB неправильно вирівняні і торкаються інших. Ви можете спробувати скористатися зубочисткою, щоб вирівняти їх, але якщо вам неприємно з цим (або боїтесь, що можете ще більше зіпсувати свій телефон), нехай технік зробить це за вас.

Вискакують випадкові програми з магазину Google Play

Проблема : У мене є випадкові програми з магазину Google Play, які я не встановлював, що з’являються, коли я розблоковую телефон, і навіть коли телефон трохи використовується, незалежно від того, що я роблю, навіть якщо просто дивлюся на головний екран. Також не просто додатки спливають на випадкових сайтах із повідомленнями, що я щось виграв. Будь ласка, допоможіть по-справжньому дратувати щойно отримав цей телефон на початку лютого.

Відповідь : Ви, мабуть, встановили додаток, який приносив ці оголошення, все, що вам потрібно зробити, це знайти його та видалити, і, до речі, ті сторінки, які постійно з’являються, кажучи вам про встановлення певних програм, насправді є рекламою. Якщо щось говорить про те, що ви щось виграли, і запитує про вашу інформацію, це фішинг-шахрайство і ніколи не видавайте жодної своєї інформації.

Якщо не вдається знайти винуватця, просто створіть резервні копії всіх даних і виконайте скидання до заводських налаштувань:

 1. Зайдіть в Налаштування.
 2. Торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських даних.
 4. Прочитайте попередження та торкніться Скинути пристрій.

S6 замерз, не заряджається і не вмикається

Проблема : Мій телефон нагрівся і замерз, тому я дозволив йому сидіти і, в основному, тому що я не знав, що можу просто утримувати кнопку живлення та інше, щоб зафіксувати його, і він просто вимкнувся. Я вставляю зарядний пристрій, і екран загоряється, але він не повідомляє мені, який відсоток це, і він просто не працюватиме. У мене на зарядному пристрої, і він показує символ низького заряду акумулятора, і він уже пару годин, але він не повідомляє мені відсоток, і я не можу його ввімкнути.

Відповідь : Здається, це просто збій системи. Просто натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10-15 секунд, і телефон перезавантажиться. Якщо батареї не вистачає для живлення компонентів, принаймні, екран буде мерехтіти. Потім ви можете спробувати підключити його, і цього разу він зарядиться.

Straight Talk Galaxy S6 не може оновити прошивку

Проблема : У мене є пряма розмова Samsung Galaxy S6, і я маю проблеми з оновленням телефону. Він каже, що це версія Android 5.0.2, і це не дозволить мені оновити мій Straight Talk Galaxy S6 до нової версії оновлення, він постійно каже, що оновлення програмного забезпечення недоступне. Повторіть спробу пізніше, і я намагався це зробити, відколи отримав телефон у Walmart.

Відповідь : Якщо у вас є варіант Straight Talk, то його не слід оновлювати. Ваш постачальник послуг не підтримує оновлення мікропрограми, і якщо ви читаєте дрібні відбитки в загальних положеннях та умовах, це там згадується. Твій єдиний варіант - це скоріше укорінити телефон (до побачення гарантія) і встановити власний ПЗУ.

Galaxy S6 не заряджається або не може повністю зарядити акумулятор, швидка зарядка не працює

Проблема : Мій телефон, Galaxy S6 не заряджається. За 8 годин з 9% до 88% він зарядився, коли був у режимі польоту. Це не показує швидку зарядку замість кабельної зарядки, коли я підключив швидкий зарядний пристрій Samsung.

Порада : Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі та перевірте, чи він там заряджається, і якщо так, це означає, що деякі завантажені програми розряджають акумулятор швидше, ніж очікувалося. На жаль, ми не можемо визначити винних, оскільки ми не знаємо додатків, які ви встановили. Було б розумно розпочати усунення несправностей за допомогою програм, які ви встановили до початку проблеми. Або ви можете просто створити резервну копію даних і виконати генеральне скидання:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Якщо, однак, телефон все одно швидше розряджає акумулятор у безпечному режимі і відмовляється швидко заряджатись, швидше за все проблема з прошивкою і все-таки необхідне головне скидання.

Galaxy S6 не заряджається через пошкодження водою

Проблема : Мій телефон пошкоджений водою і вночі лежав у мисці з рисом. Сьогодні вранці я увімкнув телефон, він увімкнувся нормально, але вимкнув, оскільки акумулятор розрядився, тепер він не зарядиться. Будь ласка, допоможіть.

Відповідь : Коли мова заходить про пошкодження водою, ми справді не можемо визначити ступінь проблеми. На ваш погляд, схоже, на це вплинула потужність ІС, тому вона відмовляється заряджатись. Але ось що я хочу, щоб ви з цим зробили: натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 - 15 секунд. Навіть якщо телефон не завантажується, екран повинен, принаймні, мерехтіти. Після цього ви можете підключити його до зарядки, і це слід. Якщо справа не в цьому, то вам дійсно доведеться відправити його на ремонт.

Повністю заряджений S6 вимкнено і більше не вмикається

Проблема : телефон був повністю заряджений і вимкнений. Не вдається увімкнути його та не відображається, коли його підключено до зарядного пристрою. Я хочу отримати фотографії в галереї. Допоможіть, будь ласка.

Пов’язана проблема : телефон було перезавантажено після того, як він сам вимкнувся і не ввімкнувся знову, тепер каже, що у нього немає заряду акумулятора і він не заряджається.

Відповідь : Я думаю, це просто збій системи. Спробуйте натискати клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 - 15 хвилин, це повинно перезавантажитися. Ви також можете слідувати інструкціям, які я цитував у цьому посібнику з усунення несправностей.

У S6 закінчився заряд акумулятора, але він досягнув 42% через кілька хвилин зарядки

Проблема : Мій акумулятор закінчився, коли я вправлявся на гітарі за допомогою програми. Я закріпив телефон на швидкому зарядному пристрої, зачекав, поки він не досяг 5%, і знову ввімкнув його. Після повторного увімкнення телефону раптово у мене зарядився 42%. Це насправді не проблема, але ... що, чорт візьми, щойно сталося?

Відповідь : Можливо, у вас найшвидший зарядний пристрій на планеті ... але я думаю, що це просто неточне зчитування акумулятора. Спробуйте скористатися телефоном із 42% заряду акумулятора і подивіться, як довго він прослужить. Або спробуйте перезавантажити телефон, щоб перевірити, чи змінюється показник.

Ще одна процедура, яку ви можете зробити, щоб виправити це, - це видалення системного кешу:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.