5 найкращих додатків для гри в шахи для Android в 2020 році

Шахи - одна з найбільш захоплюючих, але неприємних ігор, але з найкращим додатком для шахів для Android стає легше грати. Це може бути не так популярно, як звичайні настільні ігри, але, враховуючи велику кількість зусиль та розумових вправ, які вимагають шахи, це високо розцінюється як одна з найбільш вмілих ігор. Отже, освоїти гру - непроста робота. Є сотні і тисячі гравців, які щодня грають в шахи. То як ви можете вирівнятися з цими гравцями? Ну, звичайно, повторюючи практику. Існує безліч ігор та програм для початківців шахістів, які можуть значно покращити свою шахову гру.

Для тих, хто вже добре розуміється на шахах, немає жодної причини, чому б їм не витратити якийсь час на гру проти інших гравців по всьому світу чи зі своїми друзями. Ми також поговоримо про програми, які можуть допомогти вам, коли ви граєте в шахи за допомогою відповідної дошки і хочете відстежувати час. Також є додаток, який допоможе вам вивчити деякі нові тактики в шахах, щоб захопити інших гравців у вашому лабіринті. Тут є щось для кожного.

Найкраща програма для гри в шахи для Android

найкраще додаток для шахів для Android

1) Шахи - грай і вчись

Так само, як випливає з назви, цей додаток допомагає вивчити ази шахів, а потім досягати великих вершин, граючи в гру. Ви можете грати з реальними гравцями по всьому світу і навіть взаємодіяти з ними під час гри, додаючи більше пікантності своїм шаховим матчам. Ви навіть можете зіграти проти ШІ чи комп’ютера, щоб відточити свої вміння, перш ніж грати проти реальних супротивників. Комп’ютер також проаналізує, де ви помилились, і допоможе зробити необхідні коригування, щоб уникнути помилок у майбутньому.

Додаток надходить від chess.com, який має велику кількість користувачів та шахістів. Ви навіть можете увійти на їхні форуми, щоб отримати детальні знання про гру або просто обговорити аспекти цього конкретного додатка. На вибір є понад 20 тем та дощок, тож у цій грі немає недоліків якісних середовищ. Якщо ви абсолютний любитель гри, ви можете отримати багато знань, використовуючи відеоурок, що продається у додатку. Це також найкращий додаток, який ми можемо порекомендувати, просто розслабившись і насолодившись грою в шахи з друзями чи родиною. Додаток безкоштовний, але на борту є реклама та покупки в додатку. Для запуску цієї гри вам знадобиться смартфон або планшет Android принаймні версії 4.4 або новішої.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для шахів для Android

2) Грати в Магнус

Ця гра призначена для гри як гросмейстер Магнус Карлсен, а це означає, що вам доведеться серйозно підняти свою гру, щоб перемогти Магнуса. У грі не бере участь Карлсен, який грає сам, а алгоритм, який проаналізував метод гри Карлсена та створив його версію AI. Зайве говорити, що це не ваша гра в млинські шахи. На даний момент він пропонує однокористувацький геймплей, хоча розробники зазначають, що підтримка багатокористувацької програми буде включена найближчим часом. Вибрані гравці навіть можуть претендувати на те, щоб щороку грати в Магнусі наживо в секретному місці.

Якщо ви відчуваєте, що ваші шахові навички пройшли через дах, ми настійно рекомендуємо вам спробувати саме цю гру. На додаток до того, що ви зможете вдосконалити свої навички, є також додатковий бонус гри з самим чемпіоном світу з шахів. Це ніщо не може перемогти. Додаток можна завантажити безкоштовно, але деякі функції вимагають від користувачів здійснення покупки в додатку. На щастя, тут немає реклами, тому ви можете продовжувати грати природно, не перериваючи рекламу. Додаток було завантажено майже мільйон разів, що говорить нам про те, що воно досить популярне там. Що стосується сумісності, якщо у вас є смартфон або планшет з Android 4.0.3, ви повинні бути добре.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для шахів для Android

3) Шахи DroidFish

Заснований на міцному шаховому двигуні Stockfish, DroidFish пропонує той самий набір функцій, але з унікальним набором дощок та тем на вибір. Ви навіть можете додавати або вилучати обрані вами шахові двигуни зі списку, наданого розробником. Інтерфейс користувача є досить простим, що не викликає особливого занепокоєння, оскільки гра не надто залежить від візуального ефекту. На борту є спеціальний годинник, що робить його набагато більше схожим на звичайну партію в шахи.

Користувач може також керувати деякими меншими функціями, такими як вібрація та звуки. Ці режими можна встановити таким чином, щоб користувач отримував відповідне сповіщення, коли комп’ютер робить крок. Це трохи нетрадиційно порівняно з іншими шаховими партіями тут, і іноді це те, що нам дійсно потрібно від мобільної гри. Гра дозволяє імпортувати, експортувати або редагувати PGN на ваш вибір. DroidFish - це безкоштовна гра для Android, на якій немає покупок або реклами в додатку. Він часто оновлюється розробником, щоб ви могли бути впевнені в періодичному отриманні інформації про нові функції.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для шахів для Android

4) Шаховий годинник

Це не має гри в собі, але натомість додаток надає користувачам можливість отримати годинник для реальних шахових ігор. Весь дисплей телефону перетворюється на годинник, тому вам не доведеться турбуватися про видимість. Це зовсім інший додаток від тих, про які ми вже згадували вище, але не менш корисний, враховуючи те, що тримати таймер у ваших збігах завжди важливо. Гравець просто повинен натиснути на свою сторону екрану, коли вони закінчують робити хід, як і на правильному шаховому годиннику. На дисплеї є зручно розміщені кнопки паузи та скидання. Користувачам рекомендується бути обережними тут, оскільки вони можуть випадково натиснути кнопку паузи або останньої кнопки після закінчення руху. Оскільки це досить основний додаток, розробник не хоче отримувати від нього жодної вигоди. Його можна завантажити безкоштовно,і на борту немає покупок в додатку. Гра сумісна з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для шахів для Android

5) Шахова тактика Pro (Пазли)

Ця програма дає вам інсайдерські знання шахів, даючи вам головоломки, які потрібно вирішити. На вибір є різні рівні, тому ви можете спробувати цю програму незалежно від вашого досвіду. Головоломки доступні щодня, щоб переконатися, що ви залишаєтеся підключеним до програми. Існує також безліч тем для дошки, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вам набридне розташування дошки після тривалої взаємодії з грою. Гра працює так само, як рекламується, і розробник пишається тим, що з грою не виникає проблем або непотрібних гальмувань. Його можна безкоштовно завантажити, хоча вам доведеться мати справу з рекламою. Однак є покупки в додатках, щоб зробити ваше життя набагато простішим. Найкраща програма для шахів для Android сумісна з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.Розробник оптимізував цю гру як для смартфонів, так і для планшетів, тож є багато цікавого, якщо у вас є більший пристрій.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.