Сканер відбитків пальців LG G5 не працює після випуску оновлення програмного забезпечення та інших супутніх проблем

У #LG # G5 є одна особливість, якої бракує іншим флагманським телефонам, і це її модульна функціональність. Телефон постачається з Magic Slot, який в основному є портом, до якого можна підключити різні додаткові модулі для покращення пристрою. Ця модель, випущена минулого року, є однією з новіших флагманських моделей, що має знімний акумулятор (що сьогодні досить рідко). Хоча багато людей використовують цей телефон як надійний щоденний драйвер, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо сканер відбитків пальців LG G5, який не працює після проблеми з оновленням програмного забезпечення та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є LG G5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Сканер відбитків пальців LG G5 не працює після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Кілька тижнів тому я оновив свій телефон до нуги, і з тих пір у мене виникають проблеми зі сканером відбитків пальців і пробудженням телефону. Тепер сканер відбитків пальців взагалі не працює, і я не можу вимкнути телефон.

Рішення. У цьому випадку вам потрібно спочатку стерти збережені дані відбитків пальців у телефоні, а потім налаштувати їх знову.

 • На головному екрані перейдіть до Налаштування, а потім до Блокування екрана.
 • Натисніть Вибрати блокування екрана.
 • Торкніться Відбитки пальців.
 • Торкніться і утримуйте відбиток пальця, який потрібно видалити.
 • Торкніться значка Видалити
 • Натисніть ВИДАЛИТИ для підтвердження.

Після видалення всіх відбитків пальців перейдіть до налаштування розпізнавання відбитків пальців.

 • На головному екрані перейдіть до Налаштування, а потім до Блокування екрана.
 • Натисніть Вибрати блокування екрана.
 • Торкніться Відбитки пальців.
 • Перегляньте інструкції, а потім натисніть ДАЛІ.
 • Використовуючи підказки на екрані як керівництво, кілька разів злегка торкніться кнопки живлення, щоб сканувати відбиток пальця.
 • Завершивши, натисніть OK, якщо закінчено, або ДОДАТИ БІЛЬШЕ, щоб продовжити додавання відбитків пальців.

Якщо проблема не зникає після цього, наступним кроком є ​​перевірка, чи не проблема викликана програмним збоєм. Для цього вам доведеться зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати скидання до заводських налаштувань. Після скидання вам доведеться знову налаштувати телефон.

Якщо описані вище дії не допоможуть вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон до сервісного центру та перевірити його.

Порушений порт зарядки LG G5

Проблема: Порт зарядки зламався, тому я купив нову батарею та нижню частину (модуль), коли поклав її в телефон, на ній написано: поставити сумісний модуль для запуску телефону, що я можу зробити?

Рішення: Схоже, якийсь інший компонент, крім зарядного порту, зламався. Якщо придбаний акумулятор і нижній модуль перевірені на роботу на іншому пристрої, вам доведеться віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Перемикач Wi-Fi LG G5 відсутній у сірому кольорі

Проблема: Функціонал Wi-Fi неактивний і вказує “Wi-Fi заборонено”. Я спробував кожне виправлення, включаючи скидання до заводських налаштувань. Wi-Fi працював вранці 18.06.17 і зупинився вдень того ж дня. Я надіслав його постачальнику на ремонт, який хоче 250 фунтів стерлінгів навіть розглянути його через незначні пошкодження, що скасовують гарантію. Допомога

Вирішення. Якщо ви вже виконали скидання до заводських налаштувань і проблема все ще виникає, ця проблема, швидше за все, спричинена пошкодженим чіпом Wi-Fi. Єдиний спосіб виправити це - у сервісному центрі, оскільки вони матимуть правильні інструменти для заміни цього чіпа.

LG G5 не заряджається

Проблема: Моя дружина щойно отримала новий телефон LG G5 (травень 2017 р.). Він не заряджається з усіх розеток, деякі працюють, інші ні, тому проблема не в кабелі (тому ж кабелі) і не може бути портом. Єдине припущення полягає в тому, що в підсилювачах можуть бути незначні відмінності від різних розеток, і це чутливо до цього. Ми повертаємо його до магазину Verizon, щоб поговорити з техніком, стискаючи пальці, ми отримуємо якусь розв’язку. (не впевнений у версії Android). Будь-які думки вітаються.

Рішення. Я рекомендую вам спробувати використовувати інший зарядний шнур і зарядний пристрій, а потім перевірити, чи не виникає та сама проблема. Якщо цього не сталося, проблему може спричинити шнур або зарядний пристрій, яким ви користуєтесь.

Якщо проблема не зникає, спробуйте перевірити імітацію проблеми за допомогою іншого пристрою. Заряджайте цей пристрій у різних торгових точках, якими ви користуєтесь. Якщо на цьому іншому пристрої не виникає такої ж проблеми, вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

LG G5 Немає помилки SIM-карти

Проблема: Я купив розблокований LG G5, купив його тому, що він надзвичайно потужний і тому, що він підтримує всі основні оператори в США. Однак після того, як я її розблокував, я більше не міг вибрати обрану мережу, і після того, як я вставив свою SIM-карту, він каже, що SIM-картки немає, і зазвичай вона взагалі не має жодного сигналу. Я зателефонував Sprint кілька разів і не отримав допомоги, і вони рекомендують мені зайти до найближчого магазину, і вони відмовили мені у допомозі з помилкою. Що я можу зробити?

Рішення: Спробуйте використати іншу SIM-карту у своєму телефоні, переконавшись, що ця інша SIM-картка працює на іншому пристрої. Таким чином ви можете перевірити, чи не викликає проблему SIM-карта, яка у вас є. Якщо проблема все ще не зникає, виконайте резервне копіювання даних телефону та скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання негайно перевірте, чи не зникає проблема з вами.

Якщо наведені вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам потрібно перенести телефон у сервісний центр і перевірити його.

LG G5 Висока температура, виявлена ​​під час зарядки

Проблема: мій lg g5 не заряджається належним чином, він говорить, коли я його вмикаю під час заряджання, кажучи “висока температура виявляється вимкненою”, а коли він заряджається, він досягне 3% і каже “температура телефону занадто висока або низька перейти до іншого місце ”, будь ласка, будь ласка, допоможіть мені

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому конкретному випадку, це перевірити, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма. Для цього просто запустіть телефон у безпечному режимі. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, вам доведеться з'ясувати, яка програма викликає проблему, а потім видаліть її.

Якщо проблема виникає в безпечному режимі, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після перезавантаження ще не встановлюйте на телефон жодних програм. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все-таки виникає. Якщо це сталося, перейдіть до додаткових кроків з усунення несправностей, перелічених нижче.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям.
 • Спробуйте зарядити телефон за допомогою іншого зарядного кабелю та зарядного пристрою.
 • Спробуйте використовувати інший акумулятор.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

LG G5 не заряджається застряг у Bootloop

Проблема: я отримав телефон із зарядом 17% і спробував ним скористатися. У нього стався дивний збій на екрані блокування, тому я вирішив відновити заводські налаштування. Я заходжу в налаштування, але там сказано, що для переформатування потрібно щонайменше 30% заряду. Тому я йду підключити його, і він би аварійно завершився і ввійшов у завантажувальну петлю. Я використовував стандартний зарядний пристрій LG та всі тонни інших сторонніх, і вони не працювали. Я не впевнений, що щось не так, апаратне забезпечення телефону чи акумулятор зіпсований. Я також хотів би відзначити, що він нагрівається злегка жарко, перш ніж він розбився.

Рішення: Спробуйте вийняти батарею та карту microSD телефону (якщо вона встановлена). Натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину, а потім знову вставте акумулятор. Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям, після чого спробуйте зарядити телефон. Якщо він не заряджається, спробуйте використати новий акумулятор. З встановленою новою батареєю ви зможете виконати скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.