Що робити, якщо сенсорний екран Galaxy S8 не працює належним чином

Погана чутливість сенсорного екрану, як правило, є наслідком несправності апаратного забезпечення, але іноді це може бути також через помилки програм чи програм. У сьогоднішній публікації ми покажемо кроки, які ви можете спробувати, якщо ваш сенсорний екран Galaxy S8 не працює належним чином.

Проблема: Сенсорний екран Galaxy S8 не працює

У мене є Samsung Galaxy S8 з проблемами з екраном. Екран реагує на дотик, але лише дуже сильними натисканнями. Я багато використовую свій телефон для потокового відео. Кнопки відтворення / паузи вимагають дуже сильних натискань. Кілька спроб змусити телефон щоразу реагувати на різні програми. Подібні проблеми з регулюванням гучності та переходом у повноекранний режим та з нього. При виборі шоу в меню додатків екран чудово реагує. Ніколи не потрібно торкатися більше одного разу. Але як тільки відео починає відтворюватись, я повинен, блін, напасти пальцем на екран, щоб змусити його відповісти. Відтворення відео - не єдиний момент, коли екран спрацьовує. Мені потрібно кілька разів спустити верхнє меню, коли мені це потрібно. Після відкриття Wi-Fi, Bluetooth та інших перемикачів, які часто використовуються, потрібно вмикати та вимикати кілька натискань. Але такі речі, як NFC та інші налаштування в меню, працюють нормально.Одним натисканням, і вони вмикаються та вимикаються. Це лише тоді, коли телефон стоїть вертикально, екран знаходиться в нормальному положенні. При перевертанні та поверненні екрана верхнє меню працює нормально. Клавіша "Домашня сторінка" внизу вимагає дуже сильного натискання. Але дві інші гарячі клавіші працюють нормально. Іноді додатки також потребують декількох натискань. Я перезапускаю телефон нечасто, але намагався виправити проблему. Я тримаю його оптимізованим. Коли я закінчу, закрийте всі програми, щоб нічого не працювало у фоновому режимі. Встановіть близько 80 програм. У мене на телефоні кришка із загартованого скла. Поза брендом від Walmart, тому що їх не так багато для криволінійного екрану. Не хотів платити 75 доларів або більше за те, що було зроблено, щоб зламати. Тож я пішов дешево. Але я не вірю, що в цьому проблема, оскільки екран добре реагує на деякі речі, але не на інші.На даний момент я не пробував жодних інших методів пошуку несправностей.

У мене також є деяке спалення екрану з програми DirecTV. Я засинаю, коли відео багато програється. DirecTV з якихось причин утримує екран увімкненим навіть після закінчення часу очікування відео. Жодна інша програма для потокового передавання цього не робить, і я не можу зрозуміти, як це зупинити. Якби ви могли допомогти із спаленням екрану, це теж було б чудово, але я можу з цим жити.

Я був вірним власником Galaxy з S2. Жоден з моїх інших телефонів ніколи не мав цієї проблеми. Навіть ті, що мають екрани AMOLED або OLED. Я люблю телефон і не маю наміру його замінювати, але надзвичайно неприємно, коли мені доводиться битися, щоб змусити його відповісти.

Ще одну річ додати. У мене є ручка з гумовим сенсорним екраном зверху. Я повинен боротися і з цим. Не тільки мій палець. Будь-які ідеї будуть дуже вдячні. Дякую!

Рішення . Існує ряд можливих причин, чому сенсорний екран не реагує так, як очікувалося:

 • екран пошкоджений фізично
 • помилка програмного забезпечення, яка спричиняє несправність програм
 • є проблема з прошивкою (для екрану)
 • Погана установка із загартованого скла

Екран має апаратні пошкодження

Виходячи з вашого опису, це найбільш вірогідне пояснення, яке ми можемо придумати. Ми не можемо цього точно знати, тому вам потрібно буде це підтвердити самостійно. Ми не знаємо повної історії вашого пристрою, але якщо він раніше був випущений, можливо, через нього сталася внутрішня несправність.

Знати, чи є проблема із сенсорним екраном через неякісне обладнання, просто. Те саме місце на екрані поводиться однаково, тому, якщо є деталь, яка була пошкоджена, ви не зможете використовувати її незалежно від програми чи завдання, яку ви намагаєтеся виконати. Наприклад, якщо на верхню частину сенсорного екрану з якихось причин було пошкоджено або фізично пошкоджено, він буде працювати однаково, незалежно від того, граєте ви в гру або натискаєте на перемикач або кнопку wifi. Цікаво, чому верхнє меню працює нормально, коли екран перевернутий? Це може бути поясненням.

Ми не дуже оптимістично ставимося до вашої проблеми, і, швидше за все, у вас з’явиться заміна чи ремонт екрана. Зробіть це, якщо екран тріснув або якщо ви раніше впустили телефон.

Якщо ви абсолютно впевнені, що ваш S8 ніколи не впав і не зазнав жодних фізичних пошкоджень, тоді ви можете продовжити роботу з усунення несправностей нижче.

Перевірте, чи немає проблем із додатком

Якщо ваш S8 не має фізичних пошкоджень, наступним кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити, є перевірка на можливі проблеми з програмою. Деякі сторонні програми можуть заважати роботі Android. Щоб перевірити, чи не викликає проблему одна з встановлених програм, перезапустіть телефон у безпечний режим. Ось як:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Перевірте, як працює екран.

Якщо екран нормально працює в безпечному режимі, ви можете поспоритись, що винен винна програма. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Протріть телефон (за допомогою заводських налаштувань)

Якщо в безпечному режимі нічого не змінюється, наступним кроком з усунення несправностей є визначення, чи не виникає помилка програмного забезпечення. Ви можете зробити це, повернувши налаштування програмного забезпечення вашого пристрою за замовчуванням. Щоб відновити заводські налаштування S8:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Скидання до заводських налаштувань - найкращий спосіб визначити, чи не винна погана програма. Якщо причиною проблеми є невідома помилка програмного забезпечення, скидання до заводських налаштувань, швидше за все, її усуне.

Зніміть загартоване скло з екрану

Ви згадали, що було встановлено загартоване скло, тому, якщо скидання заводських налаштувань не ефективно, слід подбати про його видалення. Якщо його встановлено неправильно, загартоване скло може значно знизити чутливість сенсорного екрану.

Дозвольте Samsung перевірити пристрій

Якщо всі наведені вище рішення не допоможуть, віднесіть телефон до місцевого сервісного центру Samsung, щоб його можна було відремонтувати.