Як виправити свій Samsung Galaxy S7, який постійно зависає, відстає та довільно перезавантажується [Посібник з усунення несправностей]

 • Зрозумійте, чому ваш #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) зависає, коли ви відкриваєте #Google Play Store, і дізнайтеся, як це виправити.
 • Дізнайтеся, як усунути неполадки в роботі телефону, який постійно замерзає та відстає без видимих ​​причин.
 • Дізнайтеся, як виправити Galaxy S7, який випадково перезавантажується.

Замерзання, відставання та випадкові перезавантаження є однією з найпоширеніших проблем, пов'язаних із живленням будь-якого смартфона. Однак у цій публікації я розглядатиму ці проблеми, оскільки вони також виникають у Samsung Galaxy S7, який є одним із найпотужніших смартфонів на сьогоднішньому ринку.

Перший розділ буде розглядати проблеми заморожування та відставання. Проблеми, пов'язані з продуктивністю, можна віднести до прошивки або її кеш-пам’яті та даних. Те саме стосується проблеми випадкової перезавантаження, про яку буде розказано у другому розділі. Прочитайте далі, щоб зрозуміти більше про ці проблеми та дізнатися, як усунути неполадки в телефоні, щоб їх виправити. Важливо, щоб ви знали ці проблеми зараз, щоб, коли вони з’являться в майбутньому, ви знали, що робити.

До речі, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7 і знайти проблеми, подібні до вашого. Скористайтеся запропонованими нами рішеннями та посібниками з усунення несправностей. Подивіться, чи працюють вони на вас, якщо ні, то не соромтеся звертатися до нас, заповнивши анкету з питань Android. Просто надайте нам потрібну інформацію, і ми допоможемо вам знайти рішення.

Galaxy S7 завмирає, коли користувач відкриває Google Play Store

Проблема : Привіт, хлопці. У мене проблема з телефоном Galaxy S7. Перш за все, цей пристрій був у мене вже більше 4 місяців. До цього телефону у мене був пристрій LG Android, але це справжнє оновлення, тому я був дуже радий цьому. Однак проблема почалася минулого тижня. Кожного разу, коли я відкривав Google Play Store, телефон замерзав. Він зник на пару днів, але потім повернувся, але на цей раз, здається, він тут, щоб залишитися. Є програми, які я хотів би встановити та оновити, але кожен раз, коли працює Play Store, телефон завмирає. Іноді знадобилося кілька хвилин, щоб повернутися до життя, але частіше я можу відновити контроль через хвилину чи дві. Чи можу я щось зробити, щоб вирішити цю проблему? Будь ласка, допоможи мені.

Усунення несправностей . На основі вашого опису проблеми мені здається, що це все проблема програми. Було б простіше, якби додаток, який продовжує збій, був стороннім додатком, але ні. Google Play Store є попередньо встановленим і фактично є одним із додаткових програм Google, який поставляється зі всіма смартфонами Android, оскільки це ринок за замовчуванням.

Причина, по якій телефон замерзає при відкритті, можливо в тому, що він аварійно завершує роботу. Питання полягає в тому, що він збігає самостійно або інший додаток викликає його збій? Це перше, що ми повинні визначити, щоб ми могли легко знайти рішення або навіть просто обхідний шлях, щоб ви могли оновити свої програми або встановити нові. З огляду на це, спробуйте дотримуватися нашої інструкції з усунення несправностей нижче:

Крок 1: Примусово перезапустіть Galaxy S7, якщо він довго зависає

Це обхідний шлях і, безумовно, рішення. Ви повинні зробити це, якщо телефон завмер і якщо ви не можете почекати кілька хвилин, перш ніж він знову оживе. Це робить примусову перезавантаження телефону, але, як ви вже могли знати, телефон не має змінної батареї. Тому вам потрібно просто натиснути і утримувати одночасно клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10-15 секунд. За умови, що залишилося достатньо заряду акумулятора, телефон перезавантажиться нормально.

Потім ви можете продовжувати те, що робили, або, можливо, виконувати процедури усунення несправностей. Можливо, ви зможете продовжувати користуватися телефоном, роблячи це, але пам’ятайте, що це не вирішує проблему. Я даю вам це лише для того, щоб ви могли обійти проблему і зробити те, що хочете, перш ніж проблему буде вирішено.

Крок 2: Завантажте телефон у безпечному режимі, щоб виявити проблему

Як я вже згадував раніше, це може бути просто проблемою з додатком, але що ускладнює його те, що ми не знаємо, чи спричиняє це сторонній або попередньо встановлений додаток. Отже, щоб зробити наше усунення несправностей дещо простішим, просто завантажте пристрій у безпечний режим і спробуйте відкрити Play Store, і ось чому…

Коли ви завантажуєте пристрій у безпечному режимі, усі сторонні програми тимчасово вимикаються. Звичайно, якщо проблема викликана стороннім додатком, то Play Store не буде аварійно працювати в цьому режимі, інакше телефон все одно зависне, коли ви відкриєте ринок. Ось як ви перезавантажуєте Galaxy S7 у безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо програма все ще змушує телефон замерзнути навіть у цьому режимі, то нам потрібно піти за самою програмою.

Крок 3: Очистіть кеш-пам’ять та дані магазину Google Play

Виконуючи цю процедуру, ви фактично перезавантажуєте саму програму, а це означає, що ви повертаєте її до заводських налаштувань за замовчуванням. Ваші програми залишаться; буде видалено лише тимчасові файли, які система використовує, коли ви відкриваєте цю програму, а також ваші налаштування та налаштування. Ось як ви це робите:

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми та Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Google Play Store.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Торкніться місця зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш і Очистити дані, Видалити.

Після цього спробуйте ще раз відкрити Play Store і перевірте, чи не замерзає телефон. Якщо ні, тоді проблема вирішена, інакше вам доведеться вирішити проблему з прошивкою.

Крок 4: Видаліть тимчасові системні файли або кеші

Існує ще одна можливість, що нам потрібно виключити - пошкодження кеш-пам’яті системи. Android створює файли, які він використовує, щоб програми працювали безперебійно - ці файли ми називаємо кешами. Бувають випадки, особливо коли ви щойно оновили прошивку, ці файли пошкоджуються, але система продовжуватиме їх використовувати. Коли це трапляється, пристрій може мати деякі проблеми, пов’язані з продуктивністю, такі як збій або закриття додатків. Отже, щоб виключити цю можливість, вам потрібно стерти розділ кешу, і ось як це зробити:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після того, як телефон перезавантажиться, спробуйте відкрити Play Store ще раз і переконайтеся, що пристрій все ще зависає, і якщо так, то наступний крок може допомогти.

Крок 5: Пора перезавантажити телефон

Це закінчується в кінці, оскільки у вас може бути багато файлів або даних, які зберігаються у внутрішній пам’яті вашого телефону. Виконуючи наведену нижче процедуру, ви фактично видаляєте все у своєму телефоні і повертаєте його до налаштувань за замовчуванням. Мені здається, що це все, що вам потрібно для вирішення цієї проблеми, але жодної гарантії немає.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо ця проблема все ще залишається після скидання, то мікропрограму потрібно перепрограмувати або встановити заново. Знайдіть техніка, який зможе це зробити.

Як усунути неполадки в роботі Galaxy S7, який постійно замерзає та відстає

Проблема : Що це означає, якщо телефон, Galaxy S7, постійно відстає і замерзає? Буквально телефон випадково зависає на кілька секунд, що набридає, потім він відстає і відстає навіть при виконанні дуже простих завдань, таких як відкриття програм. Я не знаю, чому це відбувається, але якщо ви, хлопці, можете мені допомогти, це було б чудово. Дякую.

Усунення несправностей : Є кілька причин, через які ваш Samsung Galaxy S7 Edge має проблеми із замерзанням та відставанням. Можливо, через проблему в системі або деяких сторонніх додатках на вашому телефоні ця проблема виникає. Перше, що вам слід зробити, це виконати усунення несправностей програмного забезпечення, щоб виключити ймовірність того, що причиною цієї проблеми є одна або деякі з ваших програм або проблема з мікропрограмою. Нижче наведено кілька кроків, які можна спробувати вирішити цю проблему:

Крок 1: Переконайтеся, що жодна стороння програма не спричинила проблему

Якщо припустити, що ви зробили оновлення на своєму телефоні, перше, що вам слід зробити, це розглянути його спочатку, якщо у програмі є причина, яка спричиняє проблему. Через несумісність програм у новій системі, що може бути причиною того, що ваш телефон замерзає та відстає без видимих ​​причин. Оскільки ми не можемо визначити, яка програма відповідає, завантажившись у безпечному режимі, ви можете легко визначити, що викликає проблему. Для завантаження в безпечному режимі виконайте наведені вище дії.

Майте на увазі, що ця процедура не вирішить проблему. У цьому режимі попередньо встановлені програми будуть працювати в системі, а сторонні програми тимчасово будуть вимкнені. Якщо проблема все ще виникає в безпечному режимі, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Очистіть системний кеш, оскільки він може бути пошкоджений

Завжди рекомендується спочатку очистити розділ кешу перед будь-яким іншим, особливо якщо ви вирішуєте проблеми з мікропрограмою. Як я вже згадував у першій проблемі, кеші іноді пошкоджуються, і коли система продовжує їх використовувати, можуть виникати подібні проблеми. Ви не можете видалити кеші окремо, тому вам дійсно потрібно стерти каталог, де вони збережені. Для цього виконайте четвертий крок у першій задачі.

Крок 3: Виконайте заводські скидання налаштувань на пристрої

Після наведених вище процедур і проблема все ще виникає, наступне, що потрібно зробити, це скинути налаштування телефону. Слід пам’ятати, що ця процедура видалить все. Отже, перед виконанням процедури переконайтеся, що ви зробили резервну копію всього, оскільки всі збережені файли у внутрішній пам’яті вашого пристрою будуть видалені.

Як виправити Galaxy S7, який довільно перезавантажується

Проблема : У мене є Galaxy S7, і я не впевнений, що з ним сталося, тому що він почав випадковим чином перезавантажуватися, поки я його нормально використовую. Я не важкий користувач, оскільки використовую телефон для дзвінків, текстових повідомлень та facebook. Я не граю в ігри. Насправді, програм, які я встановив, дуже мало, оскільки я їх отримав у травні.

Виправлення неполадок : Це одна з найбільш неприємних проблем, з якими завжди стикаються користувачі Samsung Galaxy S7, особливо якщо система телефону була оновлена. Можливо, через пошкоджений кеш системи пристрій випадково перезавантажується. Однак інша причина, через яку виникає проблема, пов’язана зі сторонніми програмами, які не сумісні з новою системою пристрою. Щоб вирішити проблему, просто виконайте наведені нами дії.

Крок 1. Завантажте телефон у безпечному режимі, оскільки сторонні програми можуть спричинити проблему

Хоча важко визначити, яка програма запускає проблему, за допомогою завантаження в безпечному режимі ви можете визначити, яку програму потрібно видалити з телефону, щоб уникнути повторення проблеми. Щоб завантажити Galaxy S7 у безпечному режимі, просто виконайте наведені вище дії.

У безпечному режимі уважно спостерігайте, чи нормально працює телефон. Якщо так, то, очевидно, причиною є одна із встановлених вами сторонніх програм.

Крок 2: Очистіть системний кеш телефону

Можливо, через нову прошивку, встановлену на вашому телефоні, старий кеш уже не сумісний у новій системі. Інший спосіб запобігти проблемі - очистити системний кеш телефону. Шляхом видалення старих кеш-пам’яті нові файли будуть знову створені в каталозі телефону після його перезапуску. Щоб виконати процедуру, дотримуйтесь наведених вище процедур.

Крок 3: Виконайте скидання до заводських налаштувань, якщо проблема все ще відбувається

Якщо жоден із наведених вище методів не допоміг вам вирішити проблему, найкраще зробити скидання. Ця процедура, безсумнівно, вирішить проблему, але вам важливо знати, що перед перезавантаженням пристрою потрібно зробити резервну копію всіх важливих файлів, щоб запобігти їх втраті чи видаленню.

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування, а потім торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань і торкніться Скинути пристрій.
 4. Якщо функцію блокування екрана ввімкнено, введіть свій пароль або PIN-код.
 5. Натисніть Продовжити.
 6. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити свою дію.  

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може вам допомогти.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.