Як виправити різні проблеми із зарядкою та живленням Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Проблеми з живленням дуже поширені у #Samsung #Galaxy S6 Edge Plus (# S6EdgePlus), і насправді ми отримали купу електронних листів від наших читачів, які скаржились на те, що їхні пристрої не вмикаються та не заряджаються.

проблеми із зарядкою galaxy-s6-edge-plus-charge

Ми вже відповідали або надавали рішення щодо багатьох скарг наших читачів, але все ще є повідомлення, що надходять із повідомленнями про ті самі проблеми. Ми зобов’язані допомогти нашим читачам виправити свої пристрої, і ось ми знову.

Продовжуйте читати, щоб зрозуміти проблему, яку ми цитували тут, і дізнатися, як з ними боротися. На деякі проблеми тут не потрібні довгі відповіді, особливо на ті, що пропонують проблеми з апаратним забезпеченням. Що стосується цих речей, ми можемо робити це поки що, і більшу частину часу нам потрібна допомога техніка.

Нашим читачам, які мають інші проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей. Перегляньте його та знайдіть однакові або пов’язані з вами проблеми та використовуйте запропоновані нами рішення. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши нашу анкету тут. Переконайтеся, що ви надали нам деталі, щоб ми могли надати більш точні рішення.

Проблема повільної зарядки Galaxy S6 Edge Plus та інші проблеми

Проблема : Мій телефон заряджається вічно. Я використовую штекер для швидкої зарядки. Я на рівні 7% і кажу, що для повної зарядки потрібно 5 годин і 11 хвилин. Я поміняв шнури, очистив кеш тощо, і нічого не працює.

Багато разів, коли я підключаю телефон для зарядки, я отримую сповіщення, що він використовується для передачі медіа-файлів. Тож я повинен перейти на зарядку.

Я встановив додаткову клавіатуру TOUCHPAL, і часто я отримую сповіщення про те, що мені потрібно налаштувати метод введення для клавіатури, тоді я йду туди і змінююсь. ДОПОМОЖИ МЕНІ БУДЬ ЛАСКА!

Відповідь : Це багато питань для дорогого преміум-телефону, але спробуємо вирішити їх по одному.

Що стосується проблеми повільної зарядки, нам потрібно з’ясувати, чи мають ваші програми спочатку щось з цим пов’язане, тому вам потрібно завантажити телефон у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20-30 секунд.
 2. Побачивши логотип Samsung, негайно відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати клавішу зменшення гучності.
 3. Телефон повинен продовжувати завантажуватися, і вам буде запропоновано розблокувати телефон, як зазвичай.
 4. Ви дізнаєтесь, чи телефон успішно завантажився в безпечному режимі, якщо в нижньому лівому куті екрана відображається текст "Безпечний режим".

Завантаження в безпечному режимі переведе ваш телефон у режим діагностики, де працюють лише попередньо встановлені програми та служби. Перебуваючи в такому стані, спробуйте перевірити, чи заряджається ваш телефон у звичайному, а то й швидшому темпі, тому що, якщо так, то у фоновому режимі може працювати багато програм, які заряджають акумулятор. У цьому випадку вам просто потрібно закрити їх усі під час заряджання або видалити ті, які вам більше не потрібні.

Однак, якщо телефон не заряджається нормально в безпечному режимі, то існує ймовірність, що це проблема з самим зарядним пристроєм. Спробуйте підключити телефон до комп’ютера і перевірити, чи заряджається він, а якщо все одно ні, то проблема може бути в апаратному забезпеченні чи акумуляторі. Проблема в тому, що Galaxy S6 Edge Plus не має батареї, яку можна замінити користувачем. Тому вам потрібен технік, щоб перевірити, в чому проблема, але все одно потрібно виключити можливість того, що справа не лише в прошивці. Отже, зробіть резервну копію даних та файлів і виконайте генеральний скидання:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Це не лише виключає можливість того, що проблема пов’язана з прошивкою, а й видаляє всю вашу особисту інформацію.

Щодо сповіщення, яке постійно з’являється, спробуйте перевірити, чи не зігнутий штифт у порту USB телефону. Якщо є, спробуйте скористатися пінцетом, щоб вирівняти його, оскільки це може бути причиною того, що сповіщення постійно з’являється. Також спробуйте перевірити наявність бруду або залишків води всередині порту. Необхідний вибух стисненого повітря.

Нарешті, проблема з клавіатурою, вам просто потрібно встановити клавіатуру за замовчуванням, і це має вирішити проблему.

Сподіваюся, я відповів на ваші запитання.

Galaxy S6 Edge Plus не заряджається за допомогою власного зарядного пристрою

Проблема : Коротко кажучи ... Я залишив свій Samsung Galaxy S6 на ніч. Я прокидаюся сьогодні вранці, і це було на 6% батареї, добре, немає проблем, я просто підключаю його до зарядного пристрою USB. Я перевіряю це приблизно через годину, і він взагалі не заряджається. Завдяки спробам і помилкам відбувається ось що:

- Мій телефон не заряджається USB-шнурами через настінну розетку або ПК. Я використовував два різні зарядні пристрої, і нічого не сталося. Я також поміняв розетки, і це все одно не заряджається. Я використовував Galaxy S7 своєї дружини, і він заряджався так само добре, як і планшет Samsung.

- Мій телефон заряджається від бездротового зарядного пристрою, чудово. Це не швидка зарядка, але вона заряджається дуже повільно.

- Я вимкнув телефон, завантажив його в безпечному режимі і спробував зарядити його за допомогою USB-шнурів, але все одно нічого.

Відповідь : Отже, в основному ваш телефон заряджається за допомогою зарядного пристрою S7. Я думаю, що справжня проблема полягає в зарядному пристрої, і оскільки ви вже безрезультатно вирішили основне усунення несправностей, то саме час придбати новий зарядний пристрій.

Galaxy S6 Edge Plus застряг на екрані завантаження після прошивки прошивки

Проблема : Після прошивки DN5 rom (так само, примітка 5) завантаження застрягло на 1-му екрані, де написано: Samsung Galaxy S6 Edge Plus, також користувальницький двійковий FRP заблокований .. Я не можу прошивати прошивку, оскільки телефон не підключається до ПК, “ невпізнаний пристрій ”помилка. Не вдається завантажитися у відновлення twrp, але завантажиться в режимі завантаження, але знову не буде підключати ПК через usb ... я також зайшов так далеко, що зняв задню панель та від’єднав усі роз’єми та залишив її, сподіваючись, що це може скинути всі знову разом, без змін, все ще застряг на екрані ... телефон ось такий вже 2 тижні, будь-яка допомога була б такою паличкою-виручалочкою, о, я також взяв його до приватної майстерні, оскільки у мене немає гарантії, магазин також не зміг прошити ... будь ласка, нехай буде рішення, хлопці? Також телефон заряджається від ПК при підключенні до мережі в режимі завантаження?

Відповідь : По-перше, так, телефон може заряджатися, якщо він підключений до ПК, навіть якщо це режим завантаження. По-друге, спробуйте завантажити та встановити Smart Switch на свій комп’ютер лише для того, щоб переконатися, що це не проблема драйвера.  

В основному, телефон має цегляну кладку, і єдине, що могло його врятувати, - це перепрошивка стандартної прошивки або попередньої, яка працює. Ви не згадували, як Один бачить пристрій, тому спробуйте спочатку запустити Odin і завантажитися в режимі завантаження, перш ніж підключати пристрій до комп’ютера. Якщо він все ще не може його розпізнати, то вам дійсно потрібно знайти техніка, який прошиває на ньому працюючу прошивку. Це буде нелегкою роботою, оскільки телефон був повністю переплутаний.

Galaxy S6 Edge Plus не заряджався, але мав ознаки зарядки

Проблема : Коли я підключив телефон близько 6 годин тому, я пізніше виявив, що він не заряджається. при утримуванні кнопки живлення вискакує лише символ батареї з блискавкою, але жодного відсотка чи будь-яких слів. він сказав, що 1% один раз я намагався його увімкнути, але кожен раз лише символ батареї.

Відповідь : Просто переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій, а потім вимкніть телефон і подивіться, чи заряджається він при підключенні. Якщо він все одно не заряджається навіть при вимкненому живленні, спробуйте підключити його до комп’ютера та перевірити, чи він заряджається повільно. Якщо все-таки ні, тоді вам дійсно доведеться перевірити це у техніка. Я не знаю, чи телефон постраждав від фізичних або рідких пошкоджень, але технік це дізнається.

Galaxy S6 Edge Plus застряг під час завантаження

Проблема : Після жорсткого заводського скидання після виникнення проблем із оновленням 6.0 смартфон перезавантажується, підключається до wi-fi. Я даю дозволи службам Google і зупиняюся на пункті «Підготовка пристрою до першого використання, це може зайняти від 3 до 4 хвилин». Він перезавантажується знову і робить те саме. Я багато разів стирав кеш-пам'ять і скидав усі налаштування до заводських налаштувань і отримував однаковий результат.

Відповідь : Тоді це проблема з прошивкою. Я пропоную прошити прошивку акцій вручну за допомогою Odin через комп’ютер. Це ризикована процедура, не кажучи вже про помірно складну. Отже, якщо вам неприємно це робити самому, я пропоную негайно віднести телефон до техніка.

Galaxy S6 Edge Plus не заряджається

Проблема : телефон не заряджається. Зелене світло блимає, але залишається нульовим, я використовую зарядні пристрої інших людей, думаючи, що з моїм зарядним пристроєм щось не так. Крім того, телефон заряджався на рівні 13%, і коли я перевірив його, він становив 0%. Я не знаю, що робити, я читав про скидання та перезавантаження, але я навіть не можу отримати логотип. Будь ласка, допоможіть, я щойно отримав телефон у листопаді і більше не маю інформації про гарантію, і я не планую, я планую щомісяця.

Відповідь : чи використовували ви це за Galaxy S6 Edge Plus чи ні? Що станеться, якщо підключити телефон до комп’ютера? Крім того, якщо в телефоні розряджений акумулятор, і якщо ви підключите зарядний пристрій, він повинен відображатися червоним, а не зеленим світлом. В основному, тут є проблема, і я справді хочу знати, чи телефон якось зазнав рідини чи фізичних пошкоджень. Я пропоную вам принести його в магазин і дозволити технічному персоналу провести деякі тести, але спробувати подивитися, як реагує телефон, якщо ви виконуєте процедуру примусового перезавантаження; натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 15 секунд. Якщо телефон перезавантажується, він повинен зарядитися, якщо все ще ні, тоді телефон потребує професійної допомоги.

Galaxy S6 Edge Plus не заряджається і не вмикається

Проблема : Вчора ввечері я спав і в мене залишилось близько 6% заряду, тому підключив зарядний пристрій і відправився спати. Я прокинувся сьогодні вранці, і мій екран чорний, звичка не заряджається, значок піктограми зарядки немає, світлодіодні ліхтарі нічого! Тож мені було цікаво, чи знали ви, хлопці, щось, що може бути не так, я думаю, що мій акумулятор розряджений. Дякую!

Відповідь : Збій системи. Як результат, телефон не заряджається, не вмикається і не реагує. Рішення полягає в тому, щоб натиснути та утримувати клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 15 секунд, і телефон повинен перезавантажитися. Якщо він все одно не заряджається, підключіть телефон і зробіть те саме; не забудьте натиснути та утримувати кнопку зменшення гучності спочатку перед клавішею живлення.

Galaxy S6 Edge Plus заряджається короткий час, а потім запускається

Проблема : Мій телефон постійно фантомно заряджається. Кожні кілька хвилин і з’являється піктограма, що щось говорить, але я не можу її прочитати. Це спливає. Зникає протягом секунди. Біля кнопки мого головного екрана з’являється маленький «міхур», ніби зарядний пристрій підключений, але це не так. Я спробував апаратне скидання в безпечному режимі. Не працював. Також взяв невеликий шпильку Боббі для очищення зарядного USB-порту в моєму телефоні, як і раніше не працює. Рік Ідеї?

Відповідь : Здається, це вільний зв’язок. Підключіть телефон до мережі і спробуйте тримати його під певними кутами, щоб перевірити, чи зможете ви зарядити його, якщо ні, спробуйте підключити його до комп’ютера. Його потрібно виявити та зарядити, але якщо ні, то всередині проблема, і лише технічний працівник може щось з цим вдіяти.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.